Witold Pawłowski

Kardiochirurg

Wymiana zastawki oraz usuniecie tętniaka aorty. Dobry kontakt z lekarzem, oddzwania na niezrealizowane połączenia.

W2014 roku miałam wszczepione 3 bajpasy operował mnie dr.Pawłowski czuję się b.dobrze polecam tego lekarza jako wspaniałego kardiochirurga

W 2003 dr. Pawłowski wykonał mi operację wszczepienia 4 by pasów , w zasadzie bez badań kontrolnych żyję do dzisiaj bez powikłań ,pracuję fizycznie bardzo dużo,jeżdżę na rowerze (7000 km od operacji do dzisiaj).Wg. mnie bardzo dobry lekarz,miły i ciepły człowiek na każdym etapie kontaktów.Zdecydowanie polecam.

Antypatyczny,arogancki na każdym kroku,bez najmniejszego pojęcia o wykonywanym zawodzie - dla mnie po prostu rzeźnik.W kontakcie z pacjentem nieuprzejmy,niecierpliwy.Po przeprowadzonej operacji żadnego zaintersowania pacjentem.Dzięki swoim kompetencjom moja mama jest na tamtym świecie.Nie zostawię tej sprawy bez echa Szanowny Panie Doktorze ! A wszystkich innych potencjalnych Pacjentów przestrzegam !!!

może jako fachowiec jest dobry ale czy jako lekarz to się dopiero okaże gdyż teściowa jest tydzień po operacji 4 baipasow widać iż pan doktor cenni sobie wdzięczność i to na niezłym poziomie gdy jest ona mala zapomina o pacjencje nie polecam

w 2003 roku dr Pawłowski zakładał mi 3 by pasy.Co dwa lata robię sobie koronarografię i okazuje się ,że wszystko jest bez zmian czego nie mogę powiedzieć o innych moich kolegach operowanych przez innych lekarzy.Zdecydowanie polecam.