lekarz Witold Pietrzak

Bardzo miły lekarz.Kimfortiwe badanie u pełen profesjonalizm.Na spokojnie wszystko wytłumaczył Polecam z calego serca oby wszyscy lekarze tacy byli. Wizyta na NFZ Felińskuego 7

Ja również polecam Pana Doktora! Bardzo uprzejmy człowiek, wyrozumiały, w sposób kompleksowy podchodzi do pacjenta i zapewnia bardzo komfortową atmosferę w trakcie wizyty. Dodam, że Pan Doktor przyjął mnie mimo mojego spóźnienia (z przyczyn losowych) i pomimo, że czekały już na kolejną wizytę inne pacjentki, poświecił mi uwagę i przeprowadził wszelkie konieczne badania, nie "spławiając" mnie. Bardzo polecam!

W 2018 roku doktor prowadził moją ciążę w Centrum Medycznym Medicover. Wizyty były ok, do 15 minut, konkretne, nie mogłam się do niczego przyczepić. Ponadto dawała się zauważyć nienaganna aparycja lekarza (zawsze wypastowane skórzane sztyblety i skórzana klasyczna teczka). Jednak w trzecim trymestrze, po USG u innego lekarza, stwierdzona została zbyt niska waga u dziecka. Dr Pietrzak zbagatelizował to, podważając kompetencje kolegi po fachu. Nie podjął żadnych kroków, kazał się nie martwić. Sygnalizowane przeze mnie twardnienie brzucha też uważał za normę. W 36 tygodniu ciąży zgłosiłam się do niego z ...

Jednak w trzecim trymestrze, po USG u innego lekarza, stwierdzona została zbyt niska waga u dziecka. Dr Pietrzak zbagatelizował to, podważając kompetencje kolegi po fachu. Nie podjął żadnych kroków, kazał się nie martwić. Sygnalizowane przeze mnie twardnienie brzucha też uważał za normę. W 36 tygodniu ciąży zgłosiłam się do niego z początkiem porodu. Przepisał sterydy na rozwój płuc, które kolejnego dnia wykonała położna z Centrum. Po zastrzyku zaleciła, żebym kilka minut posiedziała w poczekalni. Była zdziwiona, że doktor nie skierował mnie do szpitala na ten zastrzyk. Przechodząc któryś raz korytarzem powiedziała coś w stylu "wie pani co, zrobię pani KTG" (było to moje pierwsze badanie KTG w tej ciąży!) I była to intuicja, dzięki której dziecko żyje, bo badanie wykazało spadki tętna. Wezwali pogotowie, zawieźli do CZMP i następnego dnia, po monitorowaniu stanu dziecka wieźli mnie na sygnale na cc. Dziecko urodziło się z hipotrofią (2000g). Można było tego uniknąć biorąc pod uwagę sygnały w postaci USG, opinii innego lekarza.
Dr Pietrzak okazał się niekompetentny. Nie wiem co się zadziało, ale po przeanalizowaniu ciągu prowadzenia tej ciąży, bagatelizował sygnały, jak gdyby nie miał doświadczenia lub zaślepiony. Nie każda ciąża jest taka sama, prosta, czy bez komplikacji.

Trafiłam do Pana doktora w 18 tyg. ciąży przez przypadek (Salve program KOC), a dokładnie po tym jak okazało się, że moja prowadząca ciążę poważnie zachorowała i trzeba się rozejrzeć za nowym lekarzem. Pan doktor spojrzał na wyniki badań, powiedział, że wszystko ok, zbadał mnie i to tyle. Nie uzupełnił karty ciąży, nawet ciśnienia mi nie zmierzył, nie zlecił też żadnych nowych badań. Zapytał mnie tylko o samopoczucie, wtedy poprosiłam o zwolnienie lekarskie, bo w mojej pracy bywało, że pracowałam ciągiem po 13h - 14h dziennie w trudnych warunkach, w dużym stresie i skupisku ludzi co powodowało m.in. infekcje, bóle głowy itp. Powiedziałam, że jestem zmęczona i nie daje rady. Pan stwierdził, że zmęczenie w ciąży to normalna sprawa. Dodał też, że kończy współpracę z placówką Salve, w której była ta wizyta, ale zaprasza mnie do innej - na wizyty komercyjne i wtedy porozmawiamy o powodach do zwolnienia. Zatkało mnie, bo jasno zasugerował, że przy wizycie komercyjnej zwolnienie by wystawił, a tak odprawił mnie z kwitkiem: bez zwolnienia i bez zlecenia na kolejne badania. Nie polecam więc doktora Pietrzaka, gdyż po tym jednym spotkaniu jawi mi się jako człowiek uprzejmy - owszem, ale także jako lekarz nastawiony na kasę, a nie na dobro pacjenta. Nie takiej opieki oczekuję w ciąży.

Chodzę do doktora od roku, nie jestem w ciąży, są to tylko badania kontrolne. Bardzo polecam, lekarz nigdy się nie spóźnia, zawsze wysłucha do końca jeśli mam jakieś obawy, wszystko tłumaczy w razie wątpliwości. Z mojego doświadczenia to naprawdę godny polecenia lekarz.

Wspaniały lekarz prowadził moja ciąże i jestem bardzo zadowolona z tego ze to wlasnie ten lekarz mnie prowadzil godny polecenia uprzejmy i i bardzo kompetentny poswieca bardzo duzo uwagi pacjentom i nie bagatelizuje zadnych objawow nieprawidlowosci zawsze mozna na niego liczyc i dokladnie tlumaczy co robi. Dlatego tez goraco polecam tego ginekologa:)

Polecam doktora Pietrzaka. Prowadził moją ciąże od początku do końca. Bardzo pilnuje terminów badań. Uważam go za kompetentnego specjalistę. Do tego jest uprzejmy i miły dzięki czemu wizyty w żadnym wypadku nie były uciążliwe.

PAN DOKTOR JEST REWELACYJNYM CZŁOWIEKIEM, DOBRYM FACHOWCEM- POLECAM!!!

PAN DOKTOR JEST REWELACYJNYM CZŁOWIEKIEM, DOBRYM FACHOWCEM- POLECAM!!!

Miły i kompetentny, niestety tylko do momentu komplikacji. Jeśli podejrzewa nowotwór odeśle Cię do konkurencji.... Jak możne ufać takiemu lekarzowi? Podobno pan doktor ma podpisaną umowę z NFZ...i Salve również ma taką umowę, jednak pacjentkę na abrazję z podejrzeniem komplikacji wysyła do innego szpitala, po co komuś problemy. Jeśli jesteś zdrowa to będziesz leczona w Salve i u pan doktora jeśli podejrzewasz,że coś jest nie halo....lepiej od razu zapisz się gdzie indziej. NIE POLECAM!!!!

Dzięki temu lekarzowi jestem teraz matką zdrowego półrocznego synka:) Wszystkim serdecznie polecam i przykro mi, że niektóre pacjentki piszą o nim z taką nienawiścią. Szczególnie polecam dr Pietrzaka pacjentkom, które tak jak ja miały bądź mają poważne problemy ginekologiczne, które wymagają interwencji chirurgicznej. Gdy wykryto u mnie mięśniaka macicy przez 3 miesiące szukałam lekarza, który podjąłby się operacji wycięcia samego mięśniaka, a nie całej macicy (oczywiście za wszelką cenę nie chciałam do tego dopuścić, bo miałam dopiero 30 lat i jeszcze nie miałam dzieci). Wreszcie trafiłam do dr Pietrzaka, który podszedł do mnie bardzo profesjonalnie, bez paniki, cały czas czułam się się bardzo bezpiecznie i przede wszystkim dobrze poinformowana. Po operacji nie miałam żadnych powikłań i po roku mogłam zacząć starać się o dziecko. Dr Pietrzak prowadził mi całą ciążę, nie miałam żadnego problemu z pójściem na zwolnienie lekarskie -kiedy czułam się źle i miałam niepokojące objawy doktor nie robił żadnych problemów. Jako jego stała pacjentka wiem, że pacjentki, które od 6 tygodnia ciąży chcą pójść na zwolnienie, bo po prostu nie lubią swojej pracy nie mają u niego czego szukać. Dlatego polecam tym pacjentkom, które cenią profesjonalizm, kompetencję i kompleksową opiekę. SZCZERZE POLECAM!