lekarz Witold Pietrzak

Ginekolog

3,2
3,5
2,9

Trafiłam do Pana doktora w 18 tyg. ciąży przez przypadek (Salve program KOC), a dokładnie po tym jak okazało się, że moja prowadząca ciążę poważnie zachorowała i trzeba się rozejrzeć za nowym lekarzem. Pan doktor spojrzał na wyniki badań, powiedział, że wszystko ok, zbadał mnie i to tyle. Nie uzupełnił karty ciąży, nawet ciśnienia mi nie zmierzył, nie zlecił też żadnych nowych badań. Zapytał mnie tylko o samopoczucie, wtedy poprosiłam o zwolnienie lekarskie, bo w mojej pracy bywało, że pracowałam ciągiem po 13h - 14h dziennie w trudnych warunkach, w dużym stresie i skupisku ludzi co powodowało m.in. infekcje, bóle głowy itp. Powiedziałam, że jestem zmęczona i nie daje rady. Pan stwierdził, że zmęczenie w ciąży to normalna sprawa. Dodał też, że kończy współpracę z placówką Salve, w której była ta wizyta, ale zaprasza mnie do innej - na wizyty komercyjne i wtedy porozmawiamy o powodach do zwolnienia. Zatkało mnie, bo jasno zasugerował, że przy wizycie komercyjnej zwolnienie by wystawił, a tak odprawił mnie z kwitkiem: bez zwolnienia i bez zlecenia na kolejne badania. Nie polecam więc doktora Pietrzaka, gdyż po tym jednym spotkaniu jawi mi się jako człowiek uprzejmy - owszem, ale także jako lekarz nastawiony na kasę, a nie na dobro pacjenta. Nie takiej opieki oczekuję w ciąży.

Dzięki temu lekarzowi jestem teraz matką zdrowego półrocznego synka:) Wszystkim serdecznie polecam i przykro mi, że niektóre pacjentki piszą o nim z taką nienawiścią. Szczególnie polecam dr Pietrzaka pacjentkom, które tak jak ja miały bądź mają poważne problemy ginekologiczne, które wymagają interwencji chirurgicznej. Gdy wykryto u mnie mięśniaka macicy przez 3 miesiące szukałam lekarza, który podjąłby się operacji wycięcia samego mięśniaka, a nie całej macicy (oczywiście za wszelką cenę nie chciałam do tego dopuścić, bo miałam dopiero 30 lat i jeszcze nie miałam dzieci). Wreszcie trafiłam do dr Pietrzaka, który podszedł do mnie bardzo profesjonalnie, bez paniki, cały czas czułam się się bardzo bezpiecznie i przede wszystkim dobrze poinformowana. Po operacji nie miałam żadnych powikłań i po roku mogłam zacząć starać się o dziecko. Dr Pietrzak prowadził mi całą ciążę, nie miałam żadnego problemu z pójściem na zwolnienie lekarskie -kiedy czułam się źle i miałam niepokojące objawy doktor nie robił żadnych problemów. Jako jego stała pacjentka wiem, że pacjentki, które od 6 tygodnia ciąży chcą pójść na zwolnienie, bo po prostu nie lubią swojej pracy nie mają u niego czego szukać. Dlatego polecam tym pacjentkom, które cenią profesjonalizm, kompetencję i kompleksową opiekę. SZCZERZE POLECAM!

Chodzę do doktora od roku, nie jestem w ciąży, są to tylko badania kontrolne. Bardzo polecam, lekarz nigdy się nie spóźnia, zawsze wysłucha do końca jeśli mam jakieś obawy, wszystko tłumaczy w razie wątpliwości. Z mojego doświadczenia to naprawdę godny polecenia lekarz.

Wspaniały lekarz prowadził moja ciąże i jestem bardzo zadowolona z tego ze to wlasnie ten lekarz mnie prowadzil godny polecenia uprzejmy i i bardzo kompetentny poswieca bardzo duzo uwagi pacjentom i nie bagatelizuje zadnych objawow nieprawidlowosci zawsze mozna na niego liczyc i dokladnie tlumaczy co robi. Dlatego tez goraco polecam tego ginekologa:)

Niestety muszę napisać, że bardzo się zawiodłam na tym lekarzu, szczególnie, że wizyta odbyła się w Medicover czyli prywatnej przychodni, za opiekę w której słono się płaci. Pojawiłam się u Pana doktora na koniec 6 tygodnia ciąży z niepokojącymi wynikami usg - za mała wielkość zarodka i słabe tętno płodu. Lekarz przyznał, że może to oznaczac zagrożenie ciązy- polecil zwiększenie dawki Duphastonu, zlekceważył informację o mojej chorobie z ktorej nie mogę wyjsc od 2 tygodni (pomimo brania antybiotyku). Nie chciał dać zwolnienia - pomimo tego ze pracuje na budowie po ...

Lekarz przyznał, że może to oznaczac zagrożenie ciązy- polecil zwiększenie dawki Duphastonu, zlekceważył informację o mojej chorobie z ktorej nie mogę wyjsc od 2 tygodni (pomimo brania antybiotyku). Nie chciał dać zwolnienia - pomimo tego ze pracuje na budowie po 12 h, jak stwierdził to ciąża "na dwoje babka wróżyła", natura sama zdecyduje itd. A praca mi nie zaszkodzi bo nic nie mozna zrobic. Na drugi dzien mialam prywatną konsultacje z innym lekarzem, złapał się za głowę, mam leżeć i odpoczywać, nie wolno mi pracować. Od razu dostałam dwa tygodnie zwolnienia. Nie polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam! Pan dr owszem jest uprzejmy, jednak bardzo niekompetentny! Wszystkie niepokojące objawy bagatelizuje mówiąc, że jest w porządku. Co istotne - w karcie wizyty nie uwzględnia problemu!, z którym pacjentka się zgłosiła. Każda wizyta jest dla niego rutynowym badaniem, więc też nie ma podstaw, by udowodnić mu zaniedbania. Dobry doktor dla zdrowych ludzi. Zgadzam się z opinią, że nadaje się jedynie do wypisywania recept na środki antykoncepcyjne. Od pół roku zgłaszam się do niego z niepokojącymi nasilającymi się dolegliwościami, które bagatelizował i twierdził, że to wszystko normalne. Udałam się w końcu na konsultację do innego dr i ten z przerażeniem zareagował na znieczulice doktora i nie zlecenie nawet podstawowych badań w celu zdiagnozowania przyczyny. W efekcie czekam na wyniki badań i decyzję, czy czeka mnie leczenie szpitalne... Przez uprzejme wmawianie mi,że wszytsko OK mój stan się tylko pogarszał. Jeszcze raz napiszę - szczerze nie polecam!

Polecam doktora Pietrzaka. Prowadził moją ciąże od początku do końca. Bardzo pilnuje terminów badań. Uważam go za kompetentnego specjalistę. Do tego jest uprzejmy i miły dzięki czemu wizyty w żadnym wypadku nie były uciążliwe.

Koszmar!!!To jakiś szaman a nie lekarz!Straciłam przez niego dwie ciąże, bo dla dr Pietrzaka wszystkie niepokojące objawy były normalne i nie podjął żadnych kroków żeby zapobiec poronieniom. Gdy trafiłam do szpitala to lekarze za głowy się łapali gdy usłyszeli, że pan doktor nie zalecił mi żadnych(nawet podstawowych)badań w czasie ciąży i nie przepisał żadnych leków gdy miałam objawy zagrażające poronieniu. A podobno jest to lekarz z 25-letnim doświadczeniem w prowadzeniu ciąży i specjalista w zakresie endokrynologii ginekologicznej. Skoro tak to ciekawe dlaczego totalnie olał informację, że przez wiele lat leczyłam się na tarczycę i problemy z nią mogły powrócić w ciąży? Po pierwszym poronieniu pomyślałam, że to był po prostu przypadek. W czasie drugiej ciąży poprosiłam o leki na jej podtrzymanie na co pan doktor stwierdził, że absolutnie nie potrzebuję takich leków bo co ma być to będzie. Gdy w końcu trafiłam do lekarza z prawdziwego zdarzenia, niestety było już za późno. Dr Witolda Pietrzaka nie poleciłabym nawet najgorszemu wrogowi, omijajcie tego szamana z daleka!!!

Miły i kompetentny, niestety tylko do momentu komplikacji. Jeśli podejrzewa nowotwór odeśle Cię do konkurencji.... Jak możne ufać takiemu lekarzowi? Podobno pan doktor ma podpisaną umowę z NFZ...i Salve również ma taką umowę, jednak pacjentkę na abrazję z podejrzeniem komplikacji wysyła do innego szpitala, po co komuś problemy. Jeśli jesteś zdrowa to będziesz leczona w Salve i u pan doktora jeśli podejrzewasz,że coś jest nie halo....lepiej od razu zapisz się gdzie indziej. NIE POLECAM!!!!

Pan Doktor nadaje się tylko do wypisywania recept na środki antykoncepcyjne. Po ich odstawieniu niemal musiałam go zmusić do wykonania cytologii /po 4 latach/. W wyniku tego okaząło się, że mam zmiany na szyjce macicy. Pobrał mi wycinki histopatologiczne bez wykonania kolposkopii. Opisu badania /z których miejsc/ brak. Zaproponował jednak, że w innej klinice może wykonać zabieg konizacji. Skonsultowałam swój przypadek z dwoma innymi lekarzami. Złapali się za głowę. Nie grozi mi zabieg konizacji a jedynie zabieg LETZ. Jest drastyczna różnica między tymi zabiegami i ma to ogromne znaczenie dla ...

Zaproponował jednak, że w innej klinice może wykonać zabieg konizacji. Skonsultowałam swój przypadek z dwoma innymi lekarzami. Złapali się za głowę. Nie grozi mi zabieg konizacji a jedynie zabieg LETZ. Jest drastyczna różnica między tymi zabiegami i ma to ogromne znaczenie dla kobiety, która tak jak ja, ma zamiar zajść w ciążę. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTY U TEGO PANA!!!