lek. dent. Witold Prochasek

Chirurg stomatolog

wyrwane 2 ósemki szybko i bezboleśnie i do tego nie trzeba czekać w kolejce. cena też ok. naprawdę polecam pana doktora.

5/5 to moja ocena dla Pana dr. Prochaska za usunięcie mi górnej ósemki, gdzie wcześniej mi jej nie usunięto, dla Pana dr. nie okazała się dużym problemem;) 20 min i po strachu, po zabiegu żadnego bólu, nawet nie musiałam specjalnie robić okładów, mało tego nie były mi też potrzebne żadne środki przeciwbólowe. Poza tym Pan dr. ma miłe i pogodne usposobienie. Z mniejszym strachem wrócę na usunięcie drugiej górnej ósemki. Polecam!

Miałam na prawdę PRZYJEMNOŚĆ wyrywania dolnej ósemki u tego specjalisty i to w Gliwicach na kasę chorych. Ząb był tylko częściowo widoczny, a korona napierała na siódemkę moja dentystka nie chciała się tego podjąć dodatkowo mnie nastraszyła o bólu itd.. Cała wizyta u Pan Prochaska trwała 5 minut, na co składało się: - pokazanie zdjęcia zęba, - obgadanie tego co może być robione jeśli będzie bardzo mocno siedział, - podanie znieczulenia (to było najbardziej bolesne :P), - oczekiwanie aż znieczulenie zadziała, - całkowicie bezbolesne wyrwanie. Byłam w takim szoku, że ...

- pokazanie zdjęcia zęba,
- obgadanie tego co może być robione jeśli będzie bardzo mocno siedział,
- podanie znieczulenia (to było najbardziej bolesne :P),
- oczekiwanie aż znieczulenie zadziała,
- całkowicie bezbolesne wyrwanie.
Byłam w takim szoku, że to już koniec... 2 razy musiał mi powtarzać ile czasu trzymać tamponik i kiedy można jeść. Około godziny 16:00 zeszło znieczulenie odczułam lekki ból i zapobiegawczo wzięłam 2 pyralginy. To było wszystko cała noc przespałam do tego całkowity brak opuchlizny.
POLECAM TEGO SPECJALISTĘ!!!

Bardzo dobry chirurg. W 2 min. usunął mi górną ósemkę. Kolejnego dnia usunął kolejną, również w dwie min (tzn. tyle czasu spędziłam na fotelu łącznie ze znieczuleniem). ps. Drogie panie... jest na czym oko zawiesić :P katarzyna

ps. Drogie panie... jest na czym oko zawiesić :P

katarzyna

Wydaje się być dobrym lekarzem, ale według mnie zbyt mało czasu poświęca pacjentowi i nie wszystko tłumaczy zrozumiale.

Zabieg usunięcia górnej 8 a właściwie jej pozostałości wykonany 29.11.2013 w gabinecie w Rybniku o godzinie 11 . Szybko bezproblemowo i bezboleśnie a inni twierdzili ze to problematyczny ząb . Ale nie dla pana Witolda Polecam

Jestem straszną panikarą i z usunięciem ósemki zwlekałam najdłużej jak się dało. Postanowiłam pójść do pana doktora zachęcona dobrymi opiniami i wszystko poszło szybko, sprawnie i bezboleśnie. Kolejnych wizyt już się nie bałam. Dziękuję panu Witkowi i jego asystentce Agnieszce, dzięki nim uwierzyłm że dentysta nie taki straszny jak go malują! Polecam gabinet w Rybniku!

Miałem zatrzymaną leżącą ósemkę, bezproblemu Pan Doktor ją wyrwał, miałem później małe komplikacje związane z opuchlizną ale to już kwestia organizmu, nie mniej jednak Pan Doktor bez problemu mnie przyjął i wsparł w tych trudnych dla mnie chwilach. Polecam ! Lekarz z powołania.

tam gdzie dwóch się bije , tam trzeci korzysta. Więc i ja skorzystałem na tym, że jestem strasznym HISTERYKIEM, i mam rację, bo dentyści w większości to dupki i idą na łatwiznę, tylko doktor Witold jest genialny, tylko do niego na ósemki, bo zrobi to w ciągu 10 sekund. I to w cale nie żart, to czysta prawda. Polecam Witold Doktor.

Przed chwilą Pan doktor usunął mi ósemkę (Gliwice). Jestem bardzo, bardzo zadowolona! Straszna ze mnie histeryczka, ale Pan doktor poradził sobie z moim strachem. Zabieg był absolutnie bezbolesny, wszystko trwało może z 10 minut. POLECAM SERDECZNIE!