lek. dent. Witold Prochasek

Chirurg stomatolog

Dzisiaj o 15 miałam usuwana 8 rozcinane i szyte dziąsło Jestem panikara na ból nieodporną Ciesze sie ze przed zabiegiem przeczytałam pozytywne opinie ktore mnie podniosly na duchu Zabieg mialam na NFZ w BytomiuPodczas zabiegu oczy jak nigdy otware i zobaczylam po krotkim czasie jak Dr wiaze nici , to nieslychane jak szybko sprawnie i BEZBOLESNIE Dr Prochasek rozprawił sie z moja 8 ktora dostalam na pamiatke Gabinet opuściłam rozćwierkolona 2 godz po zabiegu zaczeło troszkę ćmić awzięłam Pyralgine Sprint Narazie jest OK Mam nadzieje że tak pozostanie A Dr Prochaska polecila mi znajoma , mialam wizyte u innego chirurga nie moglam pojsc i cale szczescie trafilam na DR Prochaska Spoko GOSC!!!!!!

chirurgiczne usunięcie ósemki z zatrzymaniem

chirurgiczne usunięcie ósemki z zatrzymaniem

Dawno nie spotkałam takiego PROFESJONALISTY! Na pierwszą wizytę z zamiarem chirurgicznego usunięcia niewyrżniętej ósemki szłam pełna obaw. Wcześniejsze wyrywanie ósemki u innego lekarza było dla mnie traumatycznym wydarzeniem i bólem nie do opisania. Obawy okazały się bezpodstawne. Jednak co fachowiec to fachowiec! Szybko, sprawnie i po zębie. Trwało to góra 2 minutki! Nie bolało nic a nic!! Ani w trakcie, ani tym bardziej po zejściu znieczulenia. Szwy musiały być, wiadomo. Środki przeciwbólowe w ogóle nie były potrzebne!! Opuchlizna minimalna bardzo krótko. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona!!! :) W związku z tym ...

Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona!!! :) W związku z tym zdecydowałam usunąć się kolejną ósemkę i potwierdzam co wyżej napisałam: Szybko, sprawnie i po zębie. Pełen profesjonalizm.
Dodatkowo Pan Doktor jest bardzo uprzejmy i przemiły ;) Porozmawia, wytłumaczy wszystko co i jak...
Każdego pacjenta traktuje indywidualnie.
POLECAM z czystym sumieniem!!!

Polecam wszystkim! Jako trudny pacjent spodziewałam się długiej wizyty i bolesnego zabiegu, natomiast ku mojemu zdziwieniu usuwanie moich dwóch ósemek zajęło doktorowi nie więcej niż po 30 sekund. Do tego wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze. Polecam naprawdę wszystkim, ponieważ nie dość, ze doktor Prochasek ma niesamowity fach w rękach to jeszcze anielską cierpliwość i swoim stylem bycia uspokaja nawet największego panikarza. Ponadto po 2 dobach po usunięciu zębów nie odczuwałam już żadnego dyskomfortu.

Dr Prochasek wyrwał mi dolną ósemkę. Przy usuwaniu korzeni potrzebne było nacięcie i założenie szwów. Znieczulenie fachowe, zero bólu przy wyrwaniu, atmosfera przemiła. Asystentka Pana doktora bardzo kompetentna. Szczerze polecam i jeśli zajdzie taka potrzeba skorzystam z ich usług ponownie.

Przed wizytą u Pana doktora dziwiłem się, jak to jest możliwe że prawie każdy wystawia idealną opinię? Teraz już wiem dlaczego: to naprawdę dobry stomatolog. Usunięcie mojego zęba trwało może 3 minuty, bólu zero. W dodatku bardzo dokładnie wytłumaczył sytuację w moich ustach, a także zgłosił gotowość uratowania zęba, którego inny dentysta spisał na straty. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna a ceny, o dziwo, niewysokie. Polecam i jeszcze raz polecam.

Doktor Prochasek to świetny fachowiec. Musiałam usunąć zatrzymaną ósemkę, strasznie się denerwowałam zabiegiem, ale niepotrzebnie - cały zabieg trwał 15 minut, był bezbolesny, gojenie również nie trwało zbyt długo. Pan Doktor to profesjonalista, wszystko dokładnie tłumaczy i doradza, atmosfera w gabinecie jest bardzo sympatyczna. Minusem jest dość wysoka cena usług, ale raczej nie odbiega od tych w innych prywatnych gabinetach, a przynajmniej wiedziałam, za co płacę. Serdecznie polecam, ja na pewno wrócę do Pana Doktora z pozostałymi ósemkami ;)

Najlepszy dentysta jakiego można spotkać. Kompetentny, konkretny, uśmiechnięty. Chętnie odpowiada na miliony pytań, które zwykłam zadawać:) Na wizytę idę z uśmiechem i wracam z uśmiechem (nawet po chirurgicznym usuwaniu ósemki). Zdecydowanie polecam!

Bardzo polecam! Usunięcie ósemki rosnącej pod katem 45st - szybko, sprawnie i bezboleśnie:) Po zabiegu - bólu brak, opuchlizny brak....co najważniejsze zęba brak:) a rana po nim zagoiła się dość szybko. Na usuniecie drugiej ósemki wybiorę się już bez strachu:)

Wyrywałam u Pana Doktora dolną ósemkę. Bałam się przeokropnie, długo szukałam odpowiedniego chirurga. W końcu znalazłam Pana Doktora i polecam go całym sercem. Jest bardzo życzliwy, sympatyczny i kompetentny. Mimo, że trochę histeryzowałam potrafił mnie uspokoić. Fachowo podszedł do sprawy. Samo wyrwanie ósemki zajęło mu kilka minut. NIC a NIC NIE BOLAŁO. Po zejściu znieczulenia ból był znikomy, pomógł zimny okład. Nie musiałam brać żadnych tabletek przeciwbólowych. Z drugą dolną ósemką pójdę do tego Pana Doktora jak tylko podleczy mi się rana po tej, którą wyrywałam wczoraj. Lekarz profesjonalny, z powołania. Dziękuję również Pani asystującej, również bardzo uprzejmej i serdecznej. SERDECZNIE POLECAM!!!