lek. dent. Witold Prochasek

Chirurg stomatolog

Mogę z całego serca polecić Pana doktora... szczególnie wszystkim tym którzy tak jak ja boja sie usuwania zębów. Pan doktor bardzo cierpliwy i wyrozumiały, szczegółowo wytłumaczył na czym bedzie polegał zabieg po czym przystąpił do usuwania ósemki. Wszystko odbyło sie w krotkim czasie i co dla mnie jest najważniejsze -BEZBOLEŚNIE- . Najlepszy lekarz z jakim do tej pory sie spotkalam!! POLECAM!!! :)

usuwałam u Pana Doktora moją zatrzymaną 8, bałam się strasznie i prawie uciekłam z poczekalni, zdecydowałam się z powodu pozytywnych komentarzy jakie tu przeczytałam, ku mojemu zaskoczeniu wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko. Czeka mnie jeszcze usunięcie drugiej strony ale teraz to już zdecydowanie nie będę sie tak bać. Dziękuję całemu zespołowi!!!

Poprostu.facowiec.rwałem.dziś.korzeń.popartaninie.innego.dentsty.Pan.Witold.poradził.sobie.bezoleśnie.szybko.i.profesjonalnie.polecam

byłem na wizycie prywatnej w gabinecie w Rybniku! szczerze mogę wszystkim polecić, zabieg usunięcia ósemki poszedł bardzo sprawnie, ku mojemu zdziwieniu, bo już kiedyś miałem przyjemność usuwania ósemki z drugiej strony, polecam tego chirurga

bezboleśnie wyrwany ząb :)))) nawet po ustąpieniu znieczulenia nic nie bolało i mało krwi POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

super! super! super! ósemka usunięta szybko i co najważniejsze BEZBOLEŚNIE! pierwszą usuwałem w Rybniku w przychodni przy szpitalu i to była porażka od tamtej pory wiele lat minęło by przyjść na kolejny zabieg! zachęciła mnie znajoma która usuwała u pana doktora zęba, a tu miła niespodzianka, szybko komfortowo w miłej atmosferze. Jeszcze raz dziękuję lekarzowi i pani asystującej!

Dziś miałam usuwaną ósemkę, dość kiepsko ulokowaną. Mimo dużych problemów ze stawem pan doktor usunął ząb w parę sekund, a co dla mnie najważniejsze - zupełnie bezboleśnie. Polecam serdecznie wszystkim, którzy panicznie boją się usuwania zębów.

Jest on najlepszym lekarzem dentystą jakiego dotąd spotkałam, wie o czym mówi i jest bardzo wyrozumiały , ma świetne podejście do pacjenta, nawet jak ten histeryzuje ... ;) bardzo polecam.

Pan doktor świetny , miły , robi szybko , dokładnie, bezboleśnie. ŚWIETNY chirurg , usuwa , plombuje , wszystko bez boleśnie ;) Pomocnica bardzo dobra, atmosfera miła , panuje spokój . Pan doktor wcale nie jest drogi , a naprawdę się opłaca. Polecam -PROFESJONALIZM I PO PROSTU SUPER! ZŁEGO SŁOWA NIE DA SIĘ POWIEDZIEĆ !! Gabinet fajny , ale pan doktor najlepszy. Fachowe , dokładne ,bezbolesny , 100% zadowolenia ! POLECAM ! Najlepszy chirurg w całym Rybniku , i na śląsku!! Świetny Dentysta i wgl!!

Pan doktor świetny , miły , robi szybko , dokładnie, bezboleśnie.
ŚWIETNY chirurg , usuwa , plombuje , wszystko bez boleśnie ;)
Fachowe , dokładne ,bezbolesny , 100% zadowolenia ! POLECAM !
Najlepszy chirurg w całym Rybniku , i na śląsku!! Świetny Dentysta i wgl!!

Szczerze polecam Pana Doktora. Usunięta ósemka szybko, sprawnie, bezboleśnie.Pan doktor jest bardzo uprzejmym człowiekiem i fachowym specjalistą. Wszystko dokładnie wytłumaczył przed i po zabiegu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję całemu zespołowi.