lek. dent. Witold Prochasek

Chirurg stomatolog

Pełna fachowość, po każdym leczeniu doktor dokładnie tłumaczy co było zrobione i jak należy dalej postępować. Plomby są bardzo dobrej jakości, a usunięcie zęba to niemal bajka :) od dłuższego czasu leczę sie u pana doktora i jak dotąd byłam zadowolona. Mały minus to to, że czasem ciężko się dodzwonić ;p ogólnie polecam!!

Od 1,5 roku jestem pacjentem Pana Doktora. Raz publicznie, raz prywatnie. Zawsze przed zabiegiem zadaje pytanie jak chcę finansować zabieg i uzasadnia to pytanie bardzo fachowo. Wolę zapłacić i mieć pewność, że wszystkie ubytki bądź uzupełnienia będą na miejscu. Z tym Gruponem to chyba była pomyłka i myślę, że Pan Doktor z tego się wycofa.

nie zgadzam się z poprzednią oceną, ale każdy oczywiście ma prawo do własnego zdania. Również byłem u pana doktora bo miałem wykupiony grupon. Jestem zadowolony i mogę o tym gabinecie wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach! Miła atmosfera, kompetencja, cierpliwość, wyrozumiałość i jak dla mnie nie ma tam tego okropnego zapachu, który często kojarzy się z dentystą!! jestem bardzo zadowolony, po kontroli nie mam nic do zrobienia ale na pewno do tego gabinetu wróce!!!

nie polecam... byłam u pana dr z grupona na piaskowaniu i przeglądzie zębów... nie wiem, czy pan dr był juz zmeczony praca czy żył juz weekendem, ale skoro dał taką usługe na grupona za która zapłaciłam to uwazam ze powinnam zostac przyjeta jak kazdy inny pacjent. po tej wizycie jestem jednak bogatsza w doświadczenia i rozumiałam ze lekarz który nie ma probelmu z pacjentami nie dawałby ogłoszenia na grupona... no chyba ze pracuje na kasę chorych ... szczerze dziwia mnie te wszystkie komentarze ponizej gydz moje odczucia są całkowicie inne.

dobry specjalista! Usunięty ząb szybko, bezboleśnie. Nie miałam zastrzeżeń

dobry specjalista! Usunięty ząb szybko, bezboleśnie. Nie miałam zastrzeżeń

Polecam tego lekarza! Świetny specjalista o złotych rączkach :) usuwanie ósemek to pestka. Doktor uprzejmie i konkretnie wytłumaczył mi wszystkie moje wątpliwości, ciesze się że tutaj trafiłam, szczególnie że chirurgia w Rybniku nie cieszy się dobrą opinią

zdecydowanie polecam!! Byłem już kilka razy w gabinecie w Rybniku, gabinet nowy, dobrze urządzony. Zarówno Pan Doktor jak i jego asystentka bardzo mili i uprzejmi, no i przede wszystkim uśmiechnięci i przyjaźnie nastawieni!! Zero bólu i czekania na poczekalni w kolejce no i normalne ceny! POLECAM!!!!

zdecydowanie polecam!!

super!! ja jestem baaardzo zadowolona :) po prostu bardzo wyrozumiały, uprzejmy i uczciwy lekarz godny polecienia! A co do personelu to jestem zaskoczona miłą i uprzejmą panią która kompetentnie odpowiadała na każde zadane pytanie i potrafiła uśmiechem i dobrym słowem rozładować stres! polecam!!

super!!

witam, byłam raz u dr i wiecej nie pojde... byłam na wizycie prywatnej... nie czułąm sie dobrze w tym gabinecie, raczej przedmiotowo! pani asystująca tez nie nalezy do najmilszych osób, wypada odpowiedziec do widzenia czy dziekuje!

4 stomatologów z Opolszczyzny odmówiło mi usunięcia 9 (nadprogramowego)zęba. Jeden chciał mi rozcinać szczękę, ale dr Prochasek usunął mi nieszczęsną dziewiątkę szybko i bezboleśnie. Rewelacja.