lek. dent. Witold Prochasek

Chirurg stomatolog

Mój syn miał u Pana Doktora usuwane 4 ósemki, które rosły poziomo. Usuwane były po 2 (od razu z jednej strony 2). Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych komplikacji. Dodam, ze mamy doswiadczenie w leczeniu zebow u wielu stomatologów, ale ten lekarz jest zdecydowanie najlepszy. Jesteśmy mega zadowoleni i bardzo polecamy Pana Doktora!

Witam, dzisiaj usuwalem ósemke zatrzymana która rosła w bok. Jestem mega panikarzem jesli chodzi o stomatologów. Pan Prochasek od samego początku mnie uspokoil. Bardzo mily i sympatyczny czlowiek. Samo usuwanie trwalo 5 minut. Czlowiek anioł !!! Ma złote dlonie !! Bezboleśnie!!!

Profesjonalny lekarz godny polecenia. Usuwanie ósemek tylko u niego. Sprawna i miła obsługa. Gorąco polecam!

Lekarz godny polecenia! Bardzo sympatyczny,spokojny,rzeczowy no i przystojny :) Odpowiedzial na kazde moje pytanie a z wyrwaniem dwoch zebow uwinal sie bardzo szybko bylam w szoku ,ze juz jest po .Jak wyrywac zeby to tylko u niego.!!!!

Lekarz godny polecenia! Bardzo sympatyczny,spokojny,rzeczowy no i przystojny :)
bylam w szoku ,ze juz jest po .Jak wyrywac zeby to tylko u niego.!!!!

Pan doktor jest rewelacyjnym chirurgiem. Do teraz jestem pod wrażeniem, w jakim tempie usunął moją zatrzymaną ósemkę. Po zabiegu nie pojawiła się żadna opuchlizna, ponadto nie potrzebowałam ani środków przeciwbólowych ani antybiotyków. Zdecydowanie polecam.

Profesjonalista w każdym calu. Pan doktor pięknie usuwa zęby, a przy tym wszystko tłumaczy. Bardzo kulturalny, miły, budzący zaufanie. Polecam każdemu!!! Jest genialny.

Rewelacja, byłam już drugi raz na usuwaniu ósemki, poprzednio również genialnie Pan doktor to zrobił. Tym razem też tak było. Szybko, profesjonalnie, bezboleśnie, a przy tym w świetnej atmosferze i w bardzo dobrej cenie. Najlepszy chirurg, polecam każdemu i specjalnie przyjeżdżam z Warszawy!!!!

Stomatolog godny polecenia! Byłam u Pana doktora usuwać przekrzywioną ósemkę. Zabieg trwał zaledwie kilka minut i został przeprowadzony bezboleśnie- zdziwiłam się, kiedy lekarz powiedział, że już po wszystkim :) Cena również bardzo dobra - gorąco polecam !!

Pan dr Prochasek jest znakomitym lekarzem stomatologiem i co najważniejsze miłym i dobrym człowiekiem :) Szybko pozbawił mnie wszystkich czwórek oraz rozprawił się z zatrzymaną ósemką. Gorąco polecam wszystkim tego Profesjonalistę, w szczególności tym, którzy nie wiedzą do kogo się udać. Przy Nim nie ma się czego bać! Wspaniały człowiek! Oby więcej było takich lekarzy z powołania! :)

Jestem po zabiegu usuwania zatrzymanej ósemki u Pana Doktora w Gliwicach. Przyjechałam specjalnie z Warszawy i było to bardzo dobre posunięcie. Zabieg wykonany błyskawicznie, bezboleśnie. Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył, poświęcił czas. Czułam się zaopiekowana. Podczas zabiegu byłam przekonana, że jestem naprawdę w "dobrych rękach". Na następne usuwanie na pewno przyjadę ponownie do dr Prochaska z Warszawy! Polecam!!!