lekarz Witold Skowroński

Psychiatra

2,9

drogi i bardzo silne leki ,brak jakich kolwiek efetów

drogi i bardzo silne leki ,brak jakich kolwiek efetów

Lekarz który nie powinien leczyć a sam udać się na leczenie. Szkoda więcej słów na temat tego człowieka. Ach bardzo lubi złoto obwieszony nim jak choinka.

Lekarz który nie powinien leczyć a sam udać się na leczenie.
Szkoda więcej słów na temat tego człowieka.
Ach bardzo lubi złoto obwieszony nim jak choinka.

Super lekarz. polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poswieca bardzo duzo czasu, wizyta trwa czasami nawet dwie godziny i tym sie rozni od innych lekarzy ktorzy po pierwszej wizycie czesto ograniczaje sie tylko do wypisania recepty.

Bardzo dobry lekarz z tego pana. Bardzo go lubię. Polecam!

Bardzo dobry lekarz z tego pana. Bardzo go lubię. Polecam!

Zależy mu tylko na pieniądzach a nie na pacjencie

Zależy mu tylko na pieniądzach a nie na pacjencie

profesjonalista,cudowny człowiek.Można mu zaufać i powierzyć swoje zdrowie jak i zdrowie bliskich

W 100 % zgadzam się z powyższą opinią. Dodam jeszcze, że koszty częstotliwość wizyt i tak silne leki nie byłyby tak dotkliwe gdyby nie brak efektów...

ogromny koszt leczenia wypisuje duzo drogich lekarstw karze przychodzic co 2 tygodnie za każdym razem po 300 zł zawsze sie spóznia zaleca duże dawki silnych leków nie rozumie że można nie mieć tylu pieniędzy by przychodzić co dwa tygodnie moje leczenie u niego kosztowało mnie 1000 zł miesięcznie za wypisanie tylko recepty wziął 200 zł gabinet pamięta czasy PRL