Witold Sobótka

Ja też jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie odmówił wizyty nawet jak brakło numerów. Zawsze uprzejmy i ma super podejście do dzieci. Podoba mi się też to że nie przepisuje od razu antybiotyku tylko w ostateczności. Nigdy nie zrobił problemu nawet jak zadzwoniłem do domu o poradę w wolnym dniu. Bardzo polecam moje córeczki go uwielbiają i nie chcą chodzić do nikogo innego.

Mam mieszane uczucia względem tego lekarza, z jednej strony podoba mi się to, że bez potrzeby nie faszeruje dzieci antybiotykami, ale mam wrażenie, że często ignoruje pacjenta i jego obawy, zapytania. Trzeba ciągnąć go za język a nie zawsze się to udaje. Płacę miesięcznie z mężem ok 400 zł. ubezpieczenia zdrowotnego, a i tak muszę wydawać pieniądze na wizyty prywatne aby ktoś poważnie mnie potraktował. Poza tym doktor przepisuje leki drogie i nie liczy się z cudzymi pieniędzmi, kiedyś było inaczej ! Zastanawiam się nad zmianą lekarza.

Zostałam potraktowana jak osoba, która przyszła wyłudzić zwolnienie. Zaproponowane leczenie - ibuprofen i wapno. Wyleczenie przeziębienia trwało prawie 3 (!) tygodnie, podczas gdy inna lekarka z tej samej przychodni postawiła mnie na nogi w niecały tydzień.

Zdecydowanie nie polecam, pan doktor zbył mnie podczas rozmowy telefonicznej. Nie chciał nas przyjąć na wizytę prywatną mówiąc, że takie ma zasady.Nie zależy mu na pacjentach.Pojechałam do innego lekarza, który nie robił problemu,z tego że dziecko jest chore.

Chodzę do dr.Sobótki od 5 lat i jestem bardzo zadowolona.Nie faszeruje dzieci antybiotykami,zawsze uprzejmy,wszystko dobrze wytłumaczy. Nie robi problemów z przyjęciem jeśli jest brak "numerków". Jak poprzedniczka uważam,że jest najlepszy w Kluczborku

najlepszy pediatra w powiecie kluczborskim, zawsze trafna diagnoza i leki przepisane zawsze najniższej ceny bez względu na "status materialny" pacjenta