Witold Sołtan

Neurolog

to wspaniały lekarz, który jest bardzo cierpliwy i łagodny. Nie spiesząc się tłumaczy dokładnie wszystko o co się pacjent pyta. Mam parkinsona i już miałam trudności z poruszaniem się, mową, nim trafiłam do dra Sołtana. Teraz po kilku wizytach, po odpowiednim dobraniu leków, lepiej chodzę i pokonuję dłuższe dystanse. Lepiej wyglądam i czuję się lepiej. Dziękuję p. Doktorze za trafną diagnozę i za uprzejmość. Bardzo cenię p. doktora i życzę Mu wiele radości i zadowolenia oraz wiele osiągnięć w leczeniu pacjentów. Zawsze wdzięczna pacjentka.

Świetny specjalista. Bardzo duża wiedza i doświadczenie. Spokojny, zrównoważony. Leczenie poprzedzone długim i szczegółowym wywiadem wraz z pisemną "Konsultacją neurologiczną". Wspaniały empatyczny człowiek, lekarz i fachowiec. Niekiedy poświęca swój własny, ponadnormatywny czas dla dobra pacjenta. Rzadko można dzisiaj spotkać lekarza z tak pozytywnymi cechami charakteru i tak mocno zaangażowanego w sprawę leczenia pacjenta. Polecam. Wdzięczna pacjentka Irena z Gdyni

Wdzięczna pacjentka Irena z Gdyni