lekarz Witold Spaltenstein

Laryngolog

Miałam suchość śluzówki garda i leczyłam się u innego Laryngologa na ta przypadłość prawie 6 miesięcy, ale niestety bezskutecznie, zażywałam rożne leki a ból nie ustępował wręcz się nasilał. Znajoma poleciła mi Pana Witolda Spaltensteina, lekarz od razu postawił słuszną diagnozę i w końcu pozbyłam się uciążliwego bólu gardła. POLECAM WSZYSTKIM TEGO PANA, BARDZO PRZYJEMNY MIŁY CZŁOWIEK, A CO NAJWAŻNIEJSZE LECZY!!! Henia.

Henia.

Super lekarz,nie przepisuje niepotrzebnie antybiotyków,bada dokładnie i wnikliwie a przede wszystkim świetny diagnosta. Koszt wizyty 70 zł.

Koszt wizyty 70 zł.

Jest bardzo dobrym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Polecam każdemy kto ma poważny problem.

Cierpie na zaburzenia słuchu spowodowane uszkodzeniem ucha wewnetrznego. Lekarz , po dokladnym badaniu, po rozmowie objasniającej przyczyny i sposób leczenia przepisal leki, które biore do teraz. Dzięki tej wizycie poznalam lepiej moja dolegliwosc i podjęlam odpowiednie kroki, by moj stan sie nie pogarszal. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty, profesjonalizm pod kazdym wzgledem!

profesjonalizm pod kazdym wzgledem!

Udało się! Laryngolog, który rzeczywiście zbadał mojego malucha tak, jak należy i uratował go przed niepotrzebnym zabiegiem, który i tak by mu nie pomógł. Wystarczyło dobrze zajrzeć do nosogardła ( żaden z innych lekarzy tego nie zrobił! ), by odkryć przyczynę niekończących się zapaleń ucha i przewlekłego kataru - przerost trzeciego migdała. Pan doktor wysłuchał mamy małego pacjenta i jednym rzetelnym badaniem postawił słuszną diagnozę, na którą żaden z kolegów po fachu nawet nie chciał wpaść. Ale kto wie? Może rozpraszają ich te wypasione gabinety, w których przyjmują niczym papież na audiencji ( przeważnie czekaliśmy 3 tygodnie na wizytę). Może zamiast takich małych latareczek do uszu powinni wrócić do zwykłych "trąbek" metalowych, jakie stosuje dr Spaltenstein...? Polecam Pana doktora każdemu, a zwłaszcza dzieciaczkom, które- jak wiadomo- często chorują z przyczyn laryngologicznych.

Wiele lat lecze sie na chorobe meniera u Pana doktora i moge powiedziec ze to wspaniały i lekarz i człowiek. pozdrawiam i polecam goraco!!

w mojej opinii najlepszy laryngolog, z jakim sie spotkalam. Primum non nocere. Szkoda, ze juz nie operuje.

w mojej opinii najlepszy laryngolog, z jakim sie spotkalam.
Primum non nocere.
Szkoda, ze juz nie operuje.

Pełny profesjonalizm, kultura osobista, odpowiednie podejście do chorych. Gorąco wszystkim polecam tym bardziej, ze dzisiaj trudno spotkać takiego lekarza.

Jestem pacjentką Doktora od wielu lat. Polecam Go wszystkim, którzy mnie pytają o opinię. Nikt się jeszcze nie zawiódł. Pełny profesjonalizm. Szczerze polecam.

Najlepszy lekarz laryngolog,u jakiego się leczyłam.Choruję przewlekle na schorzenia laryngologiczne od dzieciństwa. Przeszłam już bardzo, bardzo dużo,łącznie z kilkunastoma zabiegami.Pan drSpaltenstein ratuje mi życie. Dzięki niemu mogę funkcjonować.Jestem i będę mu wdzięczna. Elżbieta

Elżbieta