lekarz Witold Spaltenstein

Laryngolog

Niestety już nie wyleczy nikogo. Dzięki za to, że zawsze znalazłeś czas, chęć i dobre serce, żegnaj Witku!

Udało się! Laryngolog, który rzeczywiście zbadał mojego malucha tak, jak należy i uratował go przed niepotrzebnym zabiegiem, który i tak by mu nie pomógł. Wystarczyło dobrze zajrzeć do nosogardła ( żaden z innych lekarzy tego nie zrobił! ), by odkryć przyczynę niekończących się zapaleń ucha i przewlekłego kataru - przerost trzeciego migdała. Pan doktor wysłuchał mamy małego pacjenta i jednym rzetelnym badaniem postawił słuszną diagnozę, na którą żaden z kolegów po fachu nawet nie chciał wpaść. Ale kto wie? Może rozpraszają ich te wypasione gabinety, w których przyjmują niczym papież na audiencji ( przeważnie czekaliśmy 3 tygodnie na wizytę). Może zamiast takich małych latareczek do uszu powinni wrócić do zwykłych "trąbek" metalowych, jakie stosuje dr Spaltenstein...? Polecam Pana doktora każdemu, a zwłaszcza dzieciaczkom, które- jak wiadomo- często chorują z przyczyn laryngologicznych.

Moja choroba trwala 7 tygodni, leczona antybiotykami z rozpoznaniem przez lekarza rodzinnego,jako zapalenie oskrzeli-dr Spaltenstein od razu rozpoznal zle leczenie i postawil inna diagnaze.Leki podzialaly i w ciagu niespelna tygodnia uporczywy kaszel ustapil i wyraznie "ozdrowialam".Polecam wszystkim tego lekarza!!!Osoby,ktorym wskazalam kontakt - sa mi wdzieczne i nareszcie nie narzekaja na niekonczace sie infekcje gardla.Nasze bloby sluzowe sa jak papier scierny, meczone zle dopasowanymi lekami, zwlaszcza z apteki bez receprt!Dbajmy o swoje zdrowie pod okiem tyakich specjalistow, ktorzy wiedza,co zapisuja i jak lecza. Wdzieczna pacjentka. Malgorzata

Wdzieczna pacjentka.
Malgorzata

Od lat zmagałem się z bólem gardła, apogeum było na przełomie roku w grudniu okropny ból gardła, wizyta w przychodni-antybiotyk. Poprawa, po dwóch tygodniach ponowny straszny ból gardła, przychodnia-antybiotyk. Na początku lutego powtórka z rozrywki, już w trzecim dniu po zakończeniu leczenia antybiotykowego ponownie odezwało się gardło. Postanowiłem udać się do specjalisty. Nazwisko Pana Doktora znalazłem w internecie. Wystarczyła jedna wizyta, po zrealizowaniu recept i przeczytaniu ulotek zastanawiałem się co ma mi pomóc (bez antybiotyku). Po tygodniu ból ustąpił i do dzisiaj jest wszystko w porządku. Mogę tylko być wdzięczny i w ten sposób podziękować.

zdecydowanie TAK,wykonał u mnie resekcję nosa-do dziś swobodnie oddycham,widziałem uratowanych pacjentów po operacji raka krtani wykonanych przez DR i rozmawiałem z nimi w szpitalu w czasie mojego pobytu,leczy mnie na bieżąco jak potrzeba-jest uprzejmy,odpowiedzialny,tłumaczy,rozmawia o dolegliwościach oraz możliwych sposobach ich leczenia- poleca innych specjalistów lekarzy, jeżeli zachodzi taka potrzeba,tak było i jest w moim przypadku-MAM do dr.W.Spaltensteina pełne zaufanie i polecam Jego praktykę i usługi swoim znajomym.

i polecam Jego praktykę i usługi swoim znajomym.

Miałam suchość śluzówki garda i leczyłam się u innego Laryngologa na ta przypadłość prawie 6 miesięcy, ale niestety bezskutecznie, zażywałam rożne leki a ból nie ustępował wręcz się nasilał. Znajoma poleciła mi Pana Witolda Spaltensteina, lekarz od razu postawił słuszną diagnozę i w końcu pozbyłam się uciążliwego bólu gardła. POLECAM WSZYSTKIM TEGO PANA, BARDZO PRZYJEMNY MIŁY CZŁOWIEK, A CO NAJWAŻNIEJSZE LECZY!!! Henia.

Henia.

Wielki szacunek do Pana doktora !! chodziłem z dzieckiem po laryngologach pulmonologach , alegrologach i nikt nie potrafił zdiagnozować przyczyn kaszlu oraz kataru u dziecka (7 lat) Pan doktor potrzebował na to 15 min aby wystawić trafną diagnozę.. dziecko kaszlało ponad 40 dni a po wizycie w ciągu 7 dni kaszel kompletnie ustał.. Wielki szacunek do Pana doktora !!!

Wielki szacunek do Pana doktora !!!

Dr Witold to był strzał w dziesiątke. Zbadał, wytłumaczył dokładnie co mi jest, jakimi śrdkami trzeba to leczyć i po kłopocie. Po kilku minutach w gabinecie, wiedziałem że za niedługo bede zdrowy. Miesiąć czasu leczyłem w przychodni zapalenie ucha zewnętrzego. Przez ten czas przepisano mi 3 opakowania antybiotyków, rózne krople, maści i środki przeciwbólowe wszystko na daremne - 250 zł do kosza. Doktorowi Spaltenstein, zajęło to tydzień. Problem z uszami? Polecam dr Spaltenstein'a. Michał P.

Problem z uszami? Polecam dr Spaltenstein'a.
Michał P.

Cierpie na zaburzenia słuchu spowodowane uszkodzeniem ucha wewnetrznego. Lekarz , po dokladnym badaniu, po rozmowie objasniającej przyczyny i sposób leczenia przepisal leki, które biore do teraz. Dzięki tej wizycie poznalam lepiej moja dolegliwosc i podjęlam odpowiednie kroki, by moj stan sie nie pogarszal. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty, profesjonalizm pod kazdym wzgledem!

profesjonalizm pod kazdym wzgledem!

Pan doktor stwierdził,że na pewno moje bóle głowy nie są pochodzenia zatokowego,po chwili rozmowy i obejżeniu zdjęcia rtg zatok,szybko ustalił inne moje "defekty" laryngologiczne,co sprawiło na mnie pozytywne bardzo wrażenie.Niestety nie odebrałam go jako życzliwego i uprzejmego,ale trzeba przyznać,że był konkretny i zna się na tym co robi,więc polecam:)