lekarz Witold Świechowskilekarz Witold Świechowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lekarz Witold Świechowski

Ginekolog

Lek. Witold Świechowski, specjalista II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa, absolwent Wyższej Akademii Medycznej w Lublinie. Pracował przez 8 lat jako Ordynator Oddziału w SPZOZ w Kozienicach, obecnie pełni funkcję Zastępcy Ordynatora. Wykonuje badania usg, drobne zabiegi ambulatoryjne oraz operacje ginekologiczne w pełnym zakresie. Konsultuje dorosłych oraz dziewczęta od 10 r. ż. w Przychodni CMP na Ursynowie. Dodatkowe zainteresowania: narciarstwo, turystyka, muzyka rock oraz spo...

Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!

Super lekarz.Uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony.Przede wszystkim kompetentny.Nigdy nie odmówił pomocy czy odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. W 100% polecam.

Świetny lekarz, który ma świetne podejście do pacjentki. Na dodatek w sposób jasny potrafi wytłumaczyć nie tylko problem, ale zrozumiale mówić o sposobach leczenia. Polecam w 100%

Bardzo dobry lekarz!!! Dzięki Panu Doktorowi mam zdrową córeczkę, mimo iż ciąża była wysokiego ryzyka i od początku były problemy. Gorąco polecam!!!

Drogie Panie! to była moja pierwsza wizyta i jestem wręcz zachwycona. lekarz wytlumaczyl mi wszystko co bedzie robil, zartowal, zebym nie byla taka zestresowana, samo badanie trwalo tylko krociutka chwilke, zrobil cytologie, prosilam o tabletki anty. wiec zlecil mi konieczne badania. jak najbardziej polecam tego lekarza szczegolnie jesli ma to byc pierwsza wizyta.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz.Mogę zawsze w razie problemu zadzwonić na komórkę nie tylko w swojej sprawie, ale z córkami również. Gorąco polecam Prowadził moje dwie ciąże i wszystko ok. Wcześniej leczyłam się u proferora z Warszawy i dwa razy poroniłam, a tu miłe zaskoczenie.

Dr Swiechowski prowadzil moja ciaze. Jestem zadowolona, lekarz mily i konkretny, wzbudza zaufanie umozliwia kontakt gdyz dostalam numer na komorke i jak tylko cos mnie martwilo moglam zadzwonic i skonsultowac sie Polecam

Polecam

Lekarz godny polecenia miły , uprzejmy itp...

Lekarz godny polecenia miły , uprzejmy itp...

Bardzo wysokie kompetencje, bogate doświadczenie, dobre podejście do pacjentki. Polecam

bez zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam kompetentny, uprzejmy.

bez zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam kompetentny, uprzejmy.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana