lekarz Witold Szcześniak

3,3
3,5
3,4
3,2

Pan Doktor jest miły i pomocny. Wykonał wszystkie badania. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i takie samo poczucie humoru. Na nasze zdziwione miny co do dolegliwości dziecka (nie wiedzieliśmy o co chodzi) przedstawił przekrój ucha i wytłumaczył w czym rzecz (mimo bardzo późnej godziny wizyty). Polecam.

Pan "lekarz" Witold skupia się na goleniu frajerów. Przychodzisz do Pana lekarza i mówisz, że 3 miesiące boli Cię gardło. Pytasz, czy może to być alergia, dajmy na to na jajka. Pan lekarz chętnie przytakuje i każde odstawić jajka po czym każe zgłosić się ponownie po tygodniu, jeżeli ból gardła nie przejdzie. Za tę "profesjonalną" poradę inkasuje 110 zł. Dosłownie kilka dni później inny laryngolog, taki, który BADA pacjenta diagnozuje mocno już zajęte zatoki. Można domniemywać, że pan Szcześniak nie jest bynajmniej niekompetentny. Pan Witold doskonale wie, że osoba cierpiąca do niego wróci i wywali kolejne 110 zł. Pozdrawiam Pana Witolda i mam nadzieję, że za łatwo zarobione w 2 min 110 zł kupi sobie ładny krawat.

Chodziłem do niego przez ok rok na NFZ w Czechowicach-Dziedzicach i stwierdzam, że jest fatalnym lekarzem.. Przepisywał jakieś paści na objawy, które niewiele pomagały, nie wiedząc co jest przyczyną.. Poszedłem prywatnie do laryngologa Jarosława Ślifirskiego w Pszczynie(którego polecam :)) i od razu bez problemu stwierdził, że wszystkie objawy wynikają z krzywej przegrody, którą Szcześniak bagatelizował, mówiąc że jest to niewielkie skrzywienie i nie powinno być przyczyną.. Śmieszne jest to, że nie umie rozpoznać przy typowych objawach krzywej przegrody, o których by się dowiedział czytając w internecie, że przyczyną jest właśnie przegroda.. ten lekarz albo naprawdę mało wie albo jest typowym lekarzem, który lubi zarabiać na faszerowaniu pacjentów lekami..

miły ,sympatyczny ,przystojny ,ale co najważniejsze bardzo dobry laryngolog dla dzieci , potrafi naprawdę zdiagnozować ,co dolega małemu pacjentowi .Polecam .

Niestety nie polecam. Pan doktor powinien zmienić zawód - ?Byłam u niego na prywatnej wizycie - rozpoznanie- zapalenie zatok. Antybiotyk przypisany przez doktora jak się pózniej okazało nie dość ze źle dobrany to jeszcze miałam go zażywać 7 dni (od kolejnego lekarza dowiedziałam się ze antybiotyk zaczyna działać po 5 dniach). Diagnoza tez zla. Skończyło się ostrym ropnym zapaleniem migdalkow. Na szczęście udalam się do kolejnego lekarza który okazał się byc prawdziwym specjalista i pomógł mi wrócić do zdrowia. Nie polecam tego wesołego felczera.

Uważam dr Szczęśniaka za bardzo dobrego fachowca. Nie owija w "bawełnę", nie jest zbyt "wylewny" ale za to bardzo konkretny.

Jak wy możecie pisać takie żeczy on ma pracę się stara się a wy go vwyśmiewacie i gonojicie hyba was porąbało jak znam pana doktora nalepsza osoba na świecie a wy takie głąby tak go krytykujecir mam tego dosyć macie uczucie ??? stego co widze chyba nie szmatki do kużu ;( bardzo mnie to zdziwiło ;(

stego co widze chyba nie szmatki do kużu ;( bardzo mnie to zdziwiło ;(

Super specjalista.Mi pomógł.Miałem problemy z częstymi bólamu uszu.Po kilku wizytach u dr Szcześniaka już od 2 lat nie mam problemów z bólami i wyciekami z uszu.

Przeczytałam wcześniejsze komentarze i byłam przerażona! Wizyta już zaplanowana a tu czytam takie opinie. Ale rzeczywistość przerosła moje najśmielsze oczekiwania!!! Miły, wzbudzajacy zaufanie u mnie i mojej córeczki. Widać było że wie co robi! Pomógł kompetentnie, fachowo, wytłumaczył wszystko co i jak. Polecam tego doktora wszystkim. Pozdrawiam i dziękuje w imieniu swoim i córki.

Ja również jestem zadowolona z wizyty u dr Witka.Moje dziecko z niedosłuchem miało dostać aparaty słuchwe u innego specjalisty.Po leczeniu u dr Szczesniaka usunięciu migdalka i drenażu uszu dziecko słyszy i przestało chorować.