lekarz Witold Szcześniak

Laryngolog

Chodziłem do niego przez ok rok na NFZ w Czechowicach-Dziedzicach i stwierdzam, że jest fatalnym lekarzem.. Przepisywał jakieś paści na objawy, które niewiele pomagały, nie wiedząc co jest przyczyną.. Poszedłem prywatnie do laryngologa Jarosława Ślifirskiego w Pszczynie(którego polecam :)) i od razu bez problemu stwierdził, że wszystkie objawy wynikają z krzywej przegrody, którą Szcześniak bagatelizował, mówiąc że jest to niewielkie skrzywienie i nie powinno być przyczyną.. Śmieszne jest to, że nie umie rozpoznać przy typowych objawach krzywej przegrody, o których by się dowiedział czytając w internecie, że przyczyną jest właśnie przegroda.. ten lekarz albo naprawdę mało wie albo jest typowym lekarzem, który lubi zarabiać na faszerowaniu pacjentów lekami..

Ja również jestem zadowolona z wizyty u dr Witka.Moje dziecko z niedosłuchem miało dostać aparaty słuchwe u innego specjalisty.Po leczeniu u dr Szczesniaka usunięciu migdalka i drenażu uszu dziecko słyszy i przestało chorować.

Jak wy możecie pisać takie żeczy on ma pracę się stara się a wy go vwyśmiewacie i gonojicie hyba was porąbało jak znam pana doktora nalepsza osoba na świecie a wy takie głąby tak go krytykujecir mam tego dosyć macie uczucie ??? stego co widze chyba nie szmatki do kużu ;( bardzo mnie to zdziwiło ;(

stego co widze chyba nie szmatki do kużu ;( bardzo mnie to zdziwiło ;(

Byłam z córka i chyba zmienimy lekarza.

Byłam z córka i chyba zmienimy lekarza.

Być może jakby to była wizyta prywatna a nie na NFZ, pan Szczęśniak byłby milszy. Gbur jakich mało, brak podejścia do małego pacjenta i zero informacji dla rodziców.

Przeczytałam wcześniejsze komentarze i byłam przerażona! Wizyta już zaplanowana a tu czytam takie opinie. Ale rzeczywistość przerosła moje najśmielsze oczekiwania!!! Miły, wzbudzajacy zaufanie u mnie i mojej córeczki. Widać było że wie co robi! Pomógł kompetentnie, fachowo, wytłumaczył wszystko co i jak. Polecam tego doktora wszystkim. Pozdrawiam i dziękuje w imieniu swoim i córki.

Byłam u niego co prawda tylko raz z moim małym dzieckiem. Pomógł nam szybko, wydaje się miły i kompetentny zwłaszcza że zabieg trzeba było wykonać ostrożnie bo każdy niewłaściwy ruch mógł uszkodzić słuch. Na wizytę czekałam zaledwie kilka godzin. Myślę że jeżeli chodzi o dziecko nie ma co oszczędzać a wiadomo że jak ktoś ci zapłaci lepiej się nim zajmujesz, niestety takie sa realia w polskiej słuzbie zdrowia

Byłam u niego raz i więcej nie pójdę. Nie polecam. Lekarz bardzo nie uprzejmy i wg mnie w ogóle nie nadaje się na laryngologa, nie potrafi rozmawiać z osobami słabosłyszącymi. Nie powtarza gdy się czegoś nie zrozumie, nie ma mowy aby cokolwiek napisał na kartce w ramach wyjaśnienia, gdy się go poprosi. To był mój pierwszy i ostatni kontakt z tym lekarzem.

Osobowość lekarza nie powinna rzutować na naszej ocenie jego kompetencji. Pomimo dystansu, który zachowuje, uważam, że wspaniale wie, co robi i można mu zaufać. Z resztą wiele razy przecież, chodzi także o osobowość pacjenta, czyż nie?.. Jeśli zaś chodzi o kwestię finansową to z mojego doświadczenia raczej zależy Panu na wyleczeniu pacjenta aniżeli na czymkolwiek innym! Pozdrawiam i polecam!

Osobowość lekarza nie powinna rzutować na naszej ocenie jego kompetencji.
Pozdrawiam i polecam!

Nie polecam dr Szcześniaka, gdyż jest zadufany w sobie, ignorant. Sądze,że gdybym mu zapłaciła inaczej by wtedy rozmawiał. Pójde prywatnie,ale napewno nie do niego!!! Nic dziwnego, że ciągle się reklamuje, bo kto był raz już pewnie nie wróci