lekarz Witold Szcześniak

3,3
3,5
3,4
3,2

Byłam u niego co prawda tylko raz z moim małym dzieckiem. Pomógł nam szybko, wydaje się miły i kompetentny zwłaszcza że zabieg trzeba było wykonać ostrożnie bo każdy niewłaściwy ruch mógł uszkodzić słuch. Na wizytę czekałam zaledwie kilka godzin. Myślę że jeżeli chodzi o dziecko nie ma co oszczędzać a wiadomo że jak ktoś ci zapłaci lepiej się nim zajmujesz, niestety takie sa realia w polskiej słuzbie zdrowia

lekarz od wszystkiego czyli od n..... nie polecam nikomu bo wszystkim życzę zdrowia i jak najmniej kontaktów z lekarzami którym płacimy,chorzy pacjenci powinni być leczeni fachowo przez lekarzy z powołaniem a nie tych czekających na zapłatę prywatnej diagnozy -pacjentka

Osobowość lekarza nie powinna rzutować na naszej ocenie jego kompetencji. Pomimo dystansu, który zachowuje, uważam, że wspaniale wie, co robi i można mu zaufać. Z resztą wiele razy przecież, chodzi także o osobowość pacjenta, czyż nie?.. Jeśli zaś chodzi o kwestię finansową to z mojego doświadczenia raczej zależy Panu na wyleczeniu pacjenta aniżeli na czymkolwiek innym! Pozdrawiam i polecam!

Osobowość lekarza nie powinna rzutować na naszej ocenie jego kompetencji.
Pozdrawiam i polecam!

bardzo miły, lecz postawił złą diagnozę i leczył źle ... nic nie pomogło

bardzo miły, lecz postawił złą diagnozę i leczył źle ... nic nie pomogło

Profesjonalny i godny polecenia lekarz. Podejście do pacjenat zasługuje na najwyższą ocenę.

Byłam z córka i chyba zmienimy lekarza.

Byłam z córka i chyba zmienimy lekarza.

Przy pierwszej wizycie nie zrobił dobrego wrażenia (mało sympatyczny) Mimo złego pierwszego wrażenia lekarz okazał się pomocny i zabieg wykonał bardzo fachowo (w pedriatycznym centrum w bielsku - cały personel godny polecenia). Polecam bo to specjalista.

Być może jakby to była wizyta prywatna a nie na NFZ, pan Szczęśniak byłby milszy. Gbur jakich mało, brak podejścia do małego pacjenta i zero informacji dla rodziców.

Byłam u niego raz i więcej nie pójdę. Nie polecam. Lekarz bardzo nie uprzejmy i wg mnie w ogóle nie nadaje się na laryngologa, nie potrafi rozmawiać z osobami słabosłyszącymi. Nie powtarza gdy się czegoś nie zrozumie, nie ma mowy aby cokolwiek napisał na kartce w ramach wyjaśnienia, gdy się go poprosi. To był mój pierwszy i ostatni kontakt z tym lekarzem.

dla tego lekarza liczy sję tylko kasa nie spełnia moich oczekiwań nie polecam innym ale z konieczności muszę korzystać z jego usług ale zaufania nie mam.