lek. med. Witold Szykuła

1,2

Zmarnowane skierowanie i czas.Wizyta trwała 4min,doktor nie dawał skończyć zdania.Na puchnące kolana i dyskopatie zamiast jakiejś dodatkowej diagnostyki, usg,rezonansu, po którą głownie przyszedłem kazał smarować maścią i wręczył skierowanie na rehabilitacje.Nawet nie obejrzał prześwietleń ani kolan,nic.Takie skierowanie i maść można otrzymać u internisty nie potrzebna wizyta u specjalisty.Dałbym zero gdyby było moźna,bo ten "ortopeda" właśnie na tyle

Po przeczytaniu tylu niekorzystnych opinii o lekarzu do którego jestem zapisana wprawia mnie w niesmak, oburzenie i strach. Zadaję sobie pytanie po co jest ta strona z opiniami, skoro lekarz do tej pory nie został postawiony do pionu, dlaczego kierownictwo placówki ignoruje opinie pacjentów! Lekarz powinien mieć osobowość, empatię i czuć potrzebę wspierania, rozmowy i pomocy osobie cierpiącej a "nie odwalać" swoje obowiązki. !!!!!!! Wstyd Panie DOKTORZE i szkoda tych lat nauki, morze trzeba było wybrać inny zawód! Maria Piętka

Maria Piętka

Brak kontaktu wzrokowego, nie wspominając o jakiś podstawowym badaniu.W gabinecie byłam 3 minuty! Nieprzerwalny ból od 2 lat wypisał fizjoterapię, oczywiście brak terminów.Ten lekarz nie powinien leczyć ludzi! Nie polecam!

Nieprawdopodobne, ale jednak brak kompetencji, brak zainteresowania problemem pacjenta (wizyta z wejściem i wyjściem z gabinetu trwała ok. 3 minut). Emanuje niezadowoleniem i niechęcią do pacjenta. Czyżby praca za karę, a nie z powołania...? Strata czasu. NIE POLECEM

Wizyta trwała 2 min.,brak zainteresowania,chory palec u nogi obejrzał zza biurka z dużej odległości,szkoda czasu ,nie polecam

Zgłosiłem się po skierowanie na rezonans kolana. Miałem już diagnozę ortopedy i chciałem jedynie skierowanie na zrobienie rezonansu z NFZ. Pan "doktor" zapytał tylko które to kolano, nie zrobił żadnego badania/oględzin, nie zapytał nawet co się dzieje i jakie są objawy, tylko podważył diagnozę mojego ortopedy i stwierdził, że rezonansu się nie robi bez wcześniejszego rentgena. Powiedział że na rezonans mnie wyśle jak zobaczy rentgen i sam uzna że rezonans jest konieczny. "Podziękowałem" i wyszedłem, bo nie mam czasu na czyjeś fochy i frustracje. Rezonans będę musiał zrobić odpłatnie za 600zł. Wizyta u Witolda Szykuły kosztowała mnie tylko stratę czasu i nerwów. No i niesmak że ktoś taki pobiera zarobki z moich składek płaconych od 25-ciu lat, a przez niego nawet nie mam szansy z tych składek cokolwiek skorzystać, żeby dalej pracować i te składki płacić. WSTYD!!!

Lekarz nie poświęcający ani czadu ani uwagi pacjentowi. Byłam dwa razy- obie wizyty trwały po 4 minuty. Na pierwszej z nich - 3 minuty to była rozmowa telefoniczna prywatna. Zero informacji o chorobie, rozpoznaniu, leczeniu. Na prośbę ze skoro nie pomoże mi bólem barka bo musi odesłać na usg, to proszę o pomoc z bólem kręgosłupa -usłyszałam od lekarza (?) że na skierowaniu jest bark wiec nic nie można zrobić. To zostawiam bez komentarza. Jest plus z wizyt - skierowanie na rehabilitację. Każdy sam powinien rozważyć czy to mu wystarczy... czy szukać dalej...

Nazywać tego kolesia lekarzem to obelga dla lekarzy, szkoda czasu na wizytę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Siedzę na krzesełku w gabinecie, a do gabinetu bez pukania nawet , jak do obory wchodzi kierownik przychodni, który skarży się na różne dolegliwości ortopedyczne i lekarz natychmiast się nim zajmuje. . Brak kultury u obu panów, pielęgniarka mówi "ależ to jest pan kierownik" wszystko jak dawniej. Dodam, że nawet mnie nie zbadał, nie obejrzał badań, które miałam ze sobą , nie zlecił nawet leków przeciwbólowych ani przeciwzapalnych , mimo, że mam ostry ból w stopach. Dostałam skierowanie na usg, którego nie mam gdzie wykonać. Żenada, brak kultury , brak wiedzy. Diagnozę potrafił nawet postawić fizjoterapeuta. Wizyta trwała minutę . Wizyta pana kierownika rozwijała się dużo bardziej obiecująco. Czy to jest tak, że pacjent leczy się w gabinecie u lekarza, który w jedym czasie przyjmuje dwóch pacjentów?

Lekarz bez kompetencji. Czekałam miesiąc na wizytę cierpiąc na silne bóle kręgosłupa i oczekiwałam pomocy.Niestety wizyta trwała 3 minuty .Nie dostałam żadnych badań, żadnych leków , nie przeprowadził żadnego badania i wywiadu. W sprawie skierowania do neurologa, na rezonans itp odesłal mnie do internisty. Nic może mi dać ,i nie wie co mi jest. Takich lekarzy należy wywalać z pracy.