lekarz Witold Tomalski

Pana doktora spotkałam na swojej drodze 2 lata temu i dzięki niemu żyję okonao embolizacji tetniaka muzgu Pan doktor to naprawdę człowiek anioł zesłany od Boga ,zresztą cały oddział neurochirurgii w Sosnowcu to wspaniali ludzie nie jestem że Śląska a mimo to bardzo ciepło zostałam przyjęta pełny szacun i zwykłe niezwykłe dziękuję za 2 życie

Wspaniały, kompetentny człowiek i lekarz, dziękuję Bogu, że spotkaliśmy go na swojej drodze; operował żonie tętniaka metodą embolizacji, ale zanim to nastąpiło wszystko dokładnie wyjaśnił, bez owijania w przysłowiową bawełnę. Szanowny Panie Doktorze - wielki szacunek!!!! Życzę dużo zdrowia i długich lat życia aby mógł Pan ratować pacjentów jak najdłużej!!!!!! Dziękuję za pomoc i uratowanie życia żony!!!

Dziękuję za pomoc i uratowanie życia żony!!!

Najlepszy, najwspanialszy, kompetentny Doktor jakiego znam, niesamowite podejscie do pacjenta, uprzejmy, dokładnie omówi dany przypadek. To niewiarygodne że tacy lekarze jeszcze istnieją. Dziękuje za pomoc!!!

Znòw zaczynam się cieszyć się życiem. Szczerze polecam Pana doktora Witolda Tomalskiego każdemu kto potrzebuje pomocy lekarza takiej specjalizacji. Jest lekarzem, ktòry śmiało można powiedzieć, uratował mi życie. Pan doktor stentował skomplikowanego tętniaka mózgu. Bardzo dziękuję!!!!!

Jest to lekarz który operowal moja córkę.Jest najlepszym lekarzem z jakim się spotkałam. Kompetentny,wykonuje swoją pracę wzorowo.Godny zaufania! !!!