lekarz Witold Zielonka

Okulista

3,3
3,3

Własnie wróciłam z gabinetu Pana Zielonki. Byłam tam pierwszy raz i przyznam, że zauroczył mnie ten przystojny starszy Pan. Uważam, że jest on wspaniałym lekarzem specjalistą w dziedzinie okulistyki! Oczywiście POLECAM! Zbyszko z Bogdańca

Zbyszko z Bogdańca

SUPER niema takiego w okolicy leczelem się u niego 9 miesięcy

SUPER niema takiego w okolicy leczelem się u niego 9 miesięcy

...beznadziejny lekarz, nosząc przez ponad 10 lat szkła plusy<cylindryczne> swego czasu on przepisał mi minusy tłumacząc, że coś tam odwrócił i będzie dobrze...robiłem badania do przyjęcia na kopalnię...zrobiłem okulary na darmową receptę i o mało nie oślepłem...do dzisiaj noszę plusy, leczę się od tego czasu prywatnie u innego okulisty...lubi i sugeruje, aby mu "posmarować" i jest wręcz b. bezczelny i bezpośredni w tych sprawach...a "posmarować" trzeba mu b. dużo

Liczy się tylko kasa dla tego lekarza. Na wizytę przepisania okularów umawia się kilka razy i za każdą wizytę płacimy. W przychodni każs sobie płacić.