lekarz Witold Żurawski

Dobry fachowiec. Rzetelnie prowadzil skomplikowany przypadek ostrego zapalenia trzustki. Dodatkowo empatyczny i spokojny. Polecam

Do dr Żurawskiego trafiłem przez przypadek i nagle w grudniu 2016 - przebywając w Mielcu (normalnie pochodzę z Krakowa). Okazało się, że mój woreczek żółciowy kwalifikujący się do operacji (już ustalonej w Krakowie na styczeń 2017) jest nagle do wycięcia z powodu zapalenia dróg żółciowych. Z wielkim strachem wyraziłem zgodę na operację ponieważ było za duże ryzyko zakażeniem sepsą. Strach był wynikiem tego, że to nie moje miasto, a do tego negatywne opinie poprzedników zwielokrotniły moje obawy. Wszystko okazało się bezpodstawne. Po wszystkim mogę powiedzieć, że same umiejętności doktora są ...

Po wszystkim mogę powiedzieć, że same umiejętności doktora są na bardzo wysokim poziomie. Przed zabiegiem przeprowadził kompletny wywiad - może nie był uśmiechnięty ale nie był też niemiły (jak dla mnie ma być profesjonalny i taki właśnie był). Sam zabieg przebiegł sprawnie i laparoskopowo. Po operacji i dzień po, doktor osobiście przychodził w ciągu dnia pytając jak się czuję co było dosyć niespodziewane.

Podczas ściągnięcia szwów odpowiedział cierpliwie na wszystkie moje pytania - a było ich sporo oraz dokonał ich ściągnięcia. Rana goi się ładnie, a dzięki umiejętnemu zszyciu prawdopodobnie nie będzie żadnych śladów.

Nie polecam!! Rzeźnik nic więcej! Nie jest zbyt miła osobą a do tego mam wątpliwości co do jego wiedzy na temat chirurgi! Odradzam przekonywania się na własnej skórze!

Lekarz godny polecenia.Zna się na tym co robi.

Lekarz godny polecenia.Zna się na tym co robi.

Prywatnie specjalista, w ramach NFZ lepiej nie wybierać się do tego pana.

Prywatnie specjalista, w ramach NFZ lepiej nie wybierać się do tego pana.