Wizyty Domowe

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga.
POLECAM WSZYSTKIM
Warszawa Wizyty domowe  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Dietetyk, Pomoc psychologiczna

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

wizyta już od 170
Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze ...
Opinia dodana przez: Wiktoria
Warszawa Wizyty domowe mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Terapeuta, Masażysta

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

wizyta już od 18
Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie ...
Opinia dodana przez: k.wilczek
Zielonka Wizyty domowe dr n. med. Łukasz Obrycki

dr n. med. Łukasz Obrycki

Nefrolog dziecięcy, Wizyty domowe

Centrum Medyczne "Zdrowie"
Kolejowa 5b
05-220 Zielonka

wizyta już od 200
Dr Obrycki leczył moje dziecko na zakażenie dróg moczowych. Wizyta przebiegała spokojnie i bez pośpiechu. Lekarz odpowiadał na moje wszystkie pytania ( dość liczne ) z cierpliwością :)
Widać było , ze lubi dzieci i jest lekarzem z powołania. Polecam dr Obryckiego i napewno do niego wrócimy.
Opinia dodana przez: Dagmara

Pediatra, Nefrolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Jak najdalej od tego lekarza. Kieruje na renoscyntygrafię kompletnie nie mając pojęcia o dawce promieniowania ani skutkach ubocznych.
Wrocław Wizyty domowe lek. med. Katarzyna Luch

lek. med. Katarzyna Luch

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć.
W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Jacek
Wrocław Wizyty domowe mgr Katarzyna Wieczorek-Małecka

mgr Katarzyna Wieczorek-Małecka

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet Rozwoju Osobistego Katarzyna Wieczorek-Małecka
St. Leszczyńskiego 4, lok.21
50-078 Wrocław

Pani Katarzyna Wieczorek-Małecka postawiła na nogi mojego męża za co wielce dziękuję. Mój mąż stracił w wypadku swoich rodziców, był załamany, nikt nie mógł mu pomóc, odrzucał wszelkie formy pomocy, staczając się jednocześnie. Po kilku tygodniach wraz z siostrą udało mi się umówić męża na terapie. Obecnie kończy leczenie, a efekt porównując męża sprzed i po terapii jest widoczny. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Katarzynę, która, wykonuje swoją pracę ...
Opinia dodana przez: Marta
Opole Wizyty domowe lek. med. Ryszard Morisson

lek. med. Ryszard Morisson

Diabetolog, Internista

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Bardo dobry lekarz i specjalista. Odpowiada na każde pytania i tłumaczy co trzeba. Szeroko spogląda na pacjenta więc nie tylko cukier bierze pod uwagę ale całość co jest dziś rzadkością. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Jerzy Łanowy

Alergolog, Laryngolog

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
PRZY KOLEI 15
41-700 Wirek, Ruda Śląska

Szybkie przeczyszczenie zatkanego ucha i wypisana recepta, nie wiem jak w poważniejszych sprawach, ale w takich błahych polecam :) Na minus to, że pan doktor jest dość mało kontaktowy. Owszem wyczyścił ucho, jednak nie powiedział ani słowa na temat tego, dlaczego mogło się zatkać i jak temu zapobiegać w przyszłości. Wydawał się całkiem miły, może dlatego, że byłam prywatnie ;)