Wizyty Domowe

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga.
POLECAM WSZYSTKIM
Warszawa Wizyty domowe  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

wizyta już od 170
Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze ...
Opinia dodana przez: Wiktoria
Warszawa Wizyty domowe mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

wizyta już od 18
Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie ...
Opinia dodana przez: k.wilczek
Zielonka Wizyty domowe dr n. med. Łukasz Obrycki

dr n. med. Łukasz Obrycki

Wizyty domowe, Pediatra

Centrum Medyczne "Zdrowie"
Kolejowa 5b
05-220 Zielonka

wizyta już od 150
Dr Obrycki leczył moje dziecko na zakażenie dróg moczowych. Wizyta przebiegała spokojnie i bez pośpiechu. Lekarz odpowiadał na moje wszystkie pytania ( dość liczne ) z cierpliwością :)
Widać było , ze lubi dzieci i jest lekarzem z powołania. Polecam dr Obryckiego i napewno do niego wrócimy.
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Aneta Wróblewska

Wizyty domowe, Internista

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

wizyta już od 50
Pani dr Aneto, jest wszystko ok!!!!! Kochana, nie robisz wyjątków, obowiązuje umowa partnerska, zgadzam się, ale czasem życie tak przyłoży pacjentowi, że złamanie tej umowy może wyjść na dobre. Nie mogę więcej dzwonić do Ciebie, zmarł J.Drojewski :(((( Boże
miał 45 lat, miał"pilotować" mnie do emerytury. zostałam sama ze sobą. Ja poproszę o kontakt (tel 535 317 189) Pozdrawiam,Barbara
Opinia dodana przez: Zadowolona2

Wizyty domowe, Pediatra

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Cudowny człowiek, genialny lekarz, uroczy i konkretny, bardzo cierpliwy, polecam z całego serca,, bo pozostawia pacjenta bez żadnych pytań czy wątpliwości
Opinia dodana przez: ANONIM
Wrocław Wizyty domowe lek. med. Katarzyna Luch

lek. med. Katarzyna Luch

Wizyty domowe, Medycyna estetyczna

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć.
W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Jacek
Wrocław Wizyty domowe mgr Katarzyna Wieczorek-Małecka

mgr Katarzyna Wieczorek-Małecka

Wizyty domowe, Psycholog dziecięcy

Gabinet Rozwoju Osobistego Katarzyna Wieczorek-Małecka
St. Leszczyńskiego 4, lok.21
50-078 Wrocław

Pani Katarzyna Wieczorek-Małecka postawiła na nogi mojego męża za co wielce dziękuję. Mój mąż stracił w wypadku swoich rodziców, był załamany, nikt nie mógł mu pomóc, odrzucał wszelkie formy pomocy, staczając się jednocześnie. Po kilku tygodniach wraz z siostrą udało mi się umówić męża na terapie. Obecnie kończy leczenie, a efekt porównując męża sprzed i po terapii jest widoczny. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Katarzynę, która, wykonuje swoją pracę ...
Opinia dodana przez: Marta
Siedlce Wizyty domowe mgr Ewa Mioduska

mgr Ewa Mioduska

Wizyty domowe, Psycholog

Ewa Mioduska
Ul. Józefa Piłsudskiego 90
Siedlce

W ubiegłym roku gdy borykałam się z depresją udałam się na terapię do pani Ewy. Regularne spotkania z nią bardzo mi pomogły, w jej towarzystwie poczułam się bezpiecznie i spokojnie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marta