Wizyty Domowe

Wizyty domowe, Pediatra

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Cudowny człowiek, genialny lekarz, uroczy i konkretny, bardzo cierpliwy, polecam z całego serca,, bo pozostawia pacjenta bez żadnych pytań czy wątpliwości
Opinia dodana przez: ANONIM

lekarz Wojciech Cyptor

Wizyty domowe, Proktolog

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.
Opinia dodana przez: Lesław

mgr Małgorzata Ledwoń

Wizyty domowe, Dietetyk dziecięcy

Per Vita Gabinet Dietetyczny Małgorzata Ledwoń
Wejchertów 19A/4
43-100 Tychy

Pani Małgorzata jest cudowna, bardzo miła, zawsze wychodzę z gabinetu pełna zapału i pozytywnej energii. Każdej osobie poświęca dużo czasu, udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Ma ogromną wiedzę z zakresu dietetyki, przy ustalaniu zasad żywienia bierze pod uwagę stan zdrowia i dopasowuje zalecenia do każdego indywidualnie. Jest to jedyny dietetyk z którym osiągam długotrwałe efekty.
Opinia dodana przez: Justyna

dr Ewa Miśko

Wizyty domowe, Pediatra

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44

ANIOŁ !!!!!! Kompetentna, przemiła, bardzo dokładna i szczegółowa ze świetnnym podejściem do dziecka i rodzica. Oby każdy lekarz miał takie podejście do swoich pacjentów... Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z moimi dziećmi na Panią Doktor. Super!

mgr Damian Flisak

Wizyty domowe, Rehabilitant

Pracownia Analityczna Magdalena Szelągowska
29 Listopada 9
32-050 Skawina

O Panu Damianie mówię, mój SZAMAN. W pewnym okresie jedynym ratunkiem na mój chory kręgosłup była operacja w trybie pilnym. Nie pomagało mi już nic,rehabilitacja nie skutkowała, a wręcz zaczęła przynosić więcej szkody niż pożytku, a coraz mocniejsze leki p/bólowe starczały tylko na doraźną ulgę. Nie mogłam już normalnie chodzić, siedzieć, a o spaniu nie było mowy.I wtedy dostałam namiary na pana Damiana -pojechałam na wizytę aczkolwiek nie wierzyłam iż ...
Opinia dodana przez: Wanda

mgr Jarosław Kowalski

Wizyty domowe, Rehabilitant

Legionów
81-323 Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.
Opinia dodana przez: Leszek P

Szkoła Rodzenia Matuś
Dmowskiego 4
89-501 Tuchola

Rodziłam z Panią Justyną w sierpniu 2013r i to jej zawdzięczam, że zdołałam do końca własnymi siłami przejść trudy porodu i teraz cieszyć się zdrowym i silnym bobasem. Położna z prawdziwego zdarzenia! Bardzo kompetentna z olbrzymim doświadczeniem, wie jak pomóc rodzącej i robi wszystko, by maksymalnie skrócić jej cierpienie. Swoją pracę wykonuje z wielkim poświęceniem. Dała mi mnóstwo wsparcia, swoim podejściem wprowadziła atmosferę spokoju, poczucia bezpieczeństwa, maksymalnie podbudowała moją wiarę ...
Opinia dodana przez: Ola K.

mgr Monika Mikulska

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

moje dziecko mówi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzięki wspaniałej osobowości pani Moniki.
Profesjonalizm, zaangażowanie, łagodność to cechy dla których cenimy ją niezmiernie.

mgr Jakub Bednarek

Wizyty domowe, Fizjoterapeuta

Jakmed
Odrowążów 29
44-103 Gliwice

Napiszę tak jak moi poprzednicy. Profesjonalista. Dosłownie postawił mnie na moją nogę. Miałam duży przykurcz,naderwane ncl,naderwane boczne. Wyprostowalam nogę po 4 wizytach u Kuby. Gorąco polecam.Nie trzeba szukać daleko specjalistów. Mamy ich w Gliwicach. Jednym z nich jest Kuba.☺

Królowej Jadwigi 18 lok. 103
85-959 Bydgoszcz

Polecam! Przyjedzie kiedy potrzeba, jeśli nie potrzeba wytłumaczy co zrobić. Podczas wizyty zawsze wyjaśni co i jak, wytłumaczy niejasności i uspokoi.
Opinia dodana przez: Ewa