Lekarze Dąbrowa Białostocka

lek. dent. Michał Rogula

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rodzinna "BARTEK"
Tysiąclecia Państwa Polskiego 8
16-200 Dąbrowa Białostocka

Wczoraj wyrywałam trzonowca tałego u tego Pana. Bardzo się stresowałam. Lekarz był bardzo miły, krok po kroku przed zabiegiem wytłumaczył całą procedurę, a w trakcie zabiegu jeszcze informował co się dzieje, co za chwilę będzie robić, co ja poczuję i jaki dźwięk usłyszę. Zabieg trwał około 20 minut i naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić, zwłaszcza osobom, które mają złe doświadczenia w kontakcie ze specjalistami od uzębienia.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Piotr Wojskowicz

Samodzielny Publiczny Zakład Opiki Zdrowotnej w Dąbrowie Białostockiej
ulica Marii Skłodowskiej-Curie 24a
16-200 Dąbrowa Białostocka

Pan doktor operował moją mamę. Lekarz bardzo miły, kompetentny i rzeczowy. W trakcie pobytu w szpitalu dopilnował by mama miała konsultację z innymi potrzebnymi specjalistami i pomógł w planowaniu dalszego leczenia. Wspaniały człowiek i świetny fachowiec - polecam.
Opinia dodana przez: Piotr Piątek

lekarz Ewa Szuchnicka-Górka

Centralna Sterylizatornia
Skłodowskiej 15
16-200 Dąbrowa Białostocka

Najlepsza Pani doktor jaką miałam przyjemność do tej pory poznać, pełna zrozumienia i poświęcenia, szczerze polecam

lekarz Ryszard Jabłoński

Gen. N. Sulika 12/3
16-200 Dąbrowa Białostocka

Dr Ryszard Jabłoński uratował mi życie, za co jestem ogromnie wdzięczna . Jest on pełen empatii, zrozumienia, człowiek o złotym sercu. Serdecznie dziękuję Wdzięczna pacjentka Danuta Grande
Opinia dodana przez: Danuta Grande

lekarz Małgorzata Chilmoniuk

Onkolog, Radioterapeuta

Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska E.& B. Falkowscy s.c.
16-200 Dąbrowa Białostocka

Wesoła kobietka, chorować pod jej okiem to przyjemność, rozbraja każdego dobrym słowem, choroba sama ucieka.

lekarz Bernatowicz Stanisław

Lekarz rodzinny, Pediatra

BARTEK
ul.1000-leciaPP8
16-200 Dąbrowa Białostocka

Lekarz z powołania! Od dawna nie miałam do czynienia z tak dobrym lekarzem, a mam doświadczenie z wieloma. Do problemu/choroby podchodzi poważnie, nie lekceważy moich osobistych opinii. Maria

lekarz Marianna Horodeńska

Dermatolog

16-200 Dąbrowa Białostocka

Uprzejma dla pacjentów.Potrafi trafnie rozpoznać chorobę.Mimo natłoku pacjentów wszystkich przyjmuje.

dr n. med. Moh'd ali Al-Hameri

16-200 Dąbrowa Białostocka

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych lekarzy z jakim miałam kontakt. Ma ludzkie podejście do kobiet i ich problemów i wykazuje przy tym duże zaangażowanie. Prowadził moją ciążę i wszelkie nieprawidłowości jakie występowały w czasie jej trwania dokładnie tłumaczył i dokumentował ' dawał mi duże poczucie bezpieczeństwa. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

dr n. med. Lech Gałek

Urolog

16-200 Dąbrowa Białostocka

Niesamowity człowiek, bardzo kompetentny lekarz z przeogromną wiedzą i doskonałym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

dr n. med. Elżbieta Skibińska

Kardiolog

16-200 Dąbrowa Białostocka

Witam ! Wizyta u Pani kardiolog to porażka Wydawało mi się że przyszłam nie po pomoc a dobijająca krytykę po której dwa dni nie mogłam znaleźć miejsca i cud że nie dostałam zawalu Osoba która nie jest pozytywnej natury i woli zrozumienia nie powinna być lekarzem a już na pewno nie od serca bo mówiąc złośliwie i udzielając rzekomo życzliwych wskazówek które ciągnie przez całą wizytę może dobić pacjenta Ja ...
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Andrzej Płomowski

Transfuzjolog, Internista

16-200 Dąbrowa Białostocka

Wszystko jest wporządku. Wszystko jest wporządku. Wszystko jest wporządku.

lekarz Ryszard Bronowicz

Laryngolog

16-200 Dąbrowa Białostocka

Nie polecam lekarza . Bardzo arogancki lekarz, przez tyle lat takiego jeszcze nie spotkałam, a bywam często na wizytach u różnych lekarzy. Po wizycie u tego lekarza wyszłam niemal jak odurzona narkotykami ze złości z gabinetu . Lekarz twiedzi że ja kłamię, że ja mam dobry słuch i nic mi nie dolega i że on lepiej się na wszystkich chorobach zna niż ja bo długo się uczył i praktykował w ...

lekarz Dariusz Kożuchowski

Lekarz med. paliatywnej, Anestezjolog

Centralna Sterylizatornia
Skłodowskiej 15
16-200 Dąbrowa Białostocka

Miałam kontakt z lekarzem i odradzam. Nie budzi szacunku. Stosunek do pacjenta przedmiotowy. Nawet nie używa słów dzień dobry i do widzenia. Nie będzie dobrym lekarzem ten, kto nie traktuje swojej pracy z pasją i nie ma empatii oraz braku szacunku do tak bardzo ciężko chorych pacjentów.
Opinia dodana przez: Anna

prof. dr hab. n. med. Czesław Nieczyporek