Lekarze Gniezno

lekarz Maciej Kasprzyk

Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Kasprzyk
ul. Witkowska 106B
Gniezno

POLECAM! Z całego serca! Pan Doktor bardzo uprzejmy,super podejście do Pacjenta,bardzo szybka diagnoza,pełen profesjonalizm!!! Termin wizyty bez problemu,bez wyczekiwania po kilka tygodni... Naprawdę specjalista godny polecenia bez żadnych zastrzeżeń!!! Jeśli ktoś poszukuje ortopedy,który się zna na tym co robi,to tylko i wyłącznie do tego Pana.
Opinia dodana przez: Klaudia

mgr Magdalena Tymczewska-Engler

Dietetyk

Żołnierska 5
62-200 Gniezno

W swojej ciągłej walce z kilogramami odwiedziłam kilku dietetyków i w końcu trafiłam na odpowiednią osobę! Kompetentna, miła, zna się na tym co robi, rozumie pacjenta, doradzi, osoba kontaktowa, mogę w każdej sprawie dotyczącej diety się z nią kontaktować. Ale to nie było ważne gdyby nie efekty diety, chudnę, nie cierpię na diety, gdyż dieta jest normalna - "życiowa". w 100 % polecam!
Opinia dodana przez: Ania

mgr Angelika Stachowska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
62-200 Gniezno

Polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Bogumiła Bialik

zakład optyczny
św. Wawrzyńca 21
62-200 Gniezno

Bardzo fachową obsługa, pełen profesjonalizm. Pani doktor bardzo miła, cierpliwie odpowiała na wszystkie moje pytania . Bardzo dobre podejście do dzieci. Córka zachwycona a wcześniej był problem z pójściem do okulisty. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Zdebska

ul. Sienkiewicza 3
62-200 Gniezno

Byłam niedawno pierwszy raz z dziećmi, Pani doktor ma BARDZO dobre podejście do dzieci!!! Wszystko wytłumaczy. Z czystym sumieniem POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Barbara Janas

Psycholog

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Chudoby 16, Gniezno
62-200 Gniezno

Rzeczowo i z empatią. Pani mgr nie ocenia, bez przymusu naprowadza na rozwiązania i pracuje na zasobach. Jestem ponoć trudnym i wymagającym pacjentem, ale do Pani Barbary wracam po przerwie z dużą nadzieją :-)
Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Anna Gembicka

Laryngolog

Centrum Medyczne SALOMED
Wolności 4a
62-200 Gniezno

Bardzo kompetentna osoba, stara się pomóc - lekarz z powołania. Uważnie słucha pacjenta. Zleca wszelkie niezbędne badania. Poświęca swój czas, wizyta odbywa się bez pośpiechu. Jest przy tym bardzo miła.
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Piotr Kucharski

Chiropraktyk

Centrum Planowania Rodziny
Grunwaldzka 24
62-200 Gniezno

Ja zapisałam moją córkę na ćwiczenia, bo na nfz nie mogłam się dopchać, chodziłaby dopiero od nowego roku, więc szkoda czasu, a okazało się że jak mam skierowanie to obniżają cenę o połowe, więc własciwie zapłaciłam grosze, a warunki są nieporównywalne do tego co otrzymałabym na kase chorych. Pan Piotr przyjmuje w bardzo ładnym miejscu i widać że dba o wyposażenie. Sala do ćwiczeń nie wyglądała tak przerażająco i mała ...
Opinia dodana przez: ir

lekarz Przemysław Kosicki

Roosevelta 59
62-200 Gniezno

Pana Doktora cechują kompetencja, fachowość, rzetelność i uprzejmość. Po wnikliwym badaniu od razu postawiona trafna diagnoza, dobrane leki które od razu przyniosły ulgę. Życzyłabym sobie i wszystkim wyłącznie takich Lekarzy przez duże L, z powołania, lubiących swoją pracę i ludzi.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Leszek Ernst

Gniezno

Wspaniały lekarz z przeogromną wiedzą, poswiecajacy pacjentce tyle czasu ile potrzeba, Dzięki Panu Doktorowi nasza córeczka żyje
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Mateusz Banach

Fizjoterapeuta

Physiatrics
Świerkowa 1
62-200 Gniezno

Bardzo dziękuje Panu Doktorowi za pomoc dwa kulszowa po pierwszej wizycie zniknęła bol był przed wizyta okropny wyszlam zdrowa polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Blanka Barc-Popczynska

Neurochirurg, Neurolog

Gniezno

Bardzo dobry lekarz z powolania,zawsze znajdzie czas do pacjenta. Dla mnie najlepszy neurolog z jakim mialem do czynienia.Bardzo mila
Opinia dodana przez: Wiktor

lek. med. Karolina Michalak

Neurolog

SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "DZIEKANKA" im. Aleksandra Piotrowskiego
Poznańska 15
62-200 Gniezno

Pani doktor uważnie słucha pacjenta, dokładnie i skrupulatnie przeprowadza badanie. Od paru miesięcy odwiedziłam wielu specjalistów- wszyscy badali mnie powierzchownie i tylko pod kątem swojej specjalności, lecząc objawy bez dociekania przyczyn choroby. Pani Karolina stara się znaleźć przyczynę mojej choroby zlecając różne badania nie tylko pod kątem neurologicznym. Po wizycie mogę szczerze polecić- wreszcie znalazłam kompetentnego lekarza, który interesuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc. To pierwszy lekarz do ...
Opinia dodana przez: Anna

mgr inż. Magdalena Brenk

Dietetyk

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Mój 14 syn w ubiegłym roku ważył 94 kg i postanowił zmienić swój wygląd Nadmienię,że miał poważne problemy z jelitami i żołądkiem. W okresie od kwietnia 2017 do września 2017 schudł 17 kg , stosując się do zaleceń Pani Magdy i nie głodując , zmienił się jego wygląd, samopoczucie i samoocenę, ale najważniejsze ustąpiły wszystkie dolegliwości jelitowo - żołądkowe. Polecam w 100% Panią Magdę za pełen profesjonalizm. Jest miłą, sympatyczną ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Szymon Jankowski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Gniezno

Młody z dużym zapałem do pracy i pomocy innym. Bardzo kompletne i obrazowe przedstawienie w czym leży problem. Szczerze polecam

Patrycja Łazarczyk-Kubiak

Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 1
62-200 Gniezno

Pani doktor Patrycja Łazarczyk - Kubiak jest - w mojej ocenie - wspaniałym lekarzem pierwszego kontaktu min. mojej mamy. Ponieważ to ja załatwiam większość formalności związanych z leczeniem mamy, stąd mój kontakt z Panią doktor jest dość częsty. Wtedy zawsze widzę poczekalnię pełną pacjentów nierzadko poirytowanych, narzekających... No cóż, żyjemy w określonej rzeczywistości i pewnie z punktu widzenia pacjenta ta irytacja często jest zasadna... pytanie tylko w stosunku do kogo ...
Opinia dodana przez: anna

lekarz Joanna Trojanowska

Neurolog

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Fantastyczna lekarka ! Bardzo miła, uprzejma. Szybko wykryła mój problem i udało jej się mi pomóc. Wcześniej odwiedziłam innych lekarzy, ale wizyty nie dawały żadnych skutków. To dopiero Pani Joanna mi pomogła. Serdecznie polecam!

lekarz Adam Lewandowski

Radiolog

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

Wspaniały człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta, nie pozostawia go samemu sobie. Jeśli ktoś szuka takiego lekarza to z czystym sumieniem mogę go polecic!
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Grzegorz Urbanek

Anestezjolog

ul. 3 Maja 15/10
62-200 Gniezno

Doktor Urbanek jest lekarzem bardzo dobry i polecamy go wszystkim

lekarz Ewa Różycka

Neonatolog, Pediatra

Budowlanych 11 lok. 16
62-200 Gniezno

Pani doktor opiekowała się moim maleństwem w szpitalu, a kiedyś dawno temu opiekowała sie również mną gdy byłam noworodkiem. Lekarz godny zaufania i polecenia.Traktuje pacjenta indywidualnie i poświęca mu czas. Po prostu kocha dzieci