Lekarze Góra

lekarz Ludwika Kysiak

Reja 16
56-200 Góra

bardzo kompetentna pani doktor, pomogla mi uzyskac potzrebne informacje o mozliwosci rehabilitacji

lekarz Danuta Kępińska

56-200 Góra

Wspaniały lekarz, indywidualne podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy bardzo rzeczowo, swoją osobą wnosi u pacjenta duże poczucie bezpieczeństwa, ogromne doświadczenie, kompetencje i kulturę osobistą.

Andrzej Okoń

Stomatolog, Ortodonta

56-200 Góra

LEKARZ Z POWOŁANIA WZBUDZA ZAUFANIE.POŚWIĘCA PACJENTOWI WIĘCEJ CZASU NISZ NALEŻY .NIE PATRZY NA BIZNES TYLKO JAK NA CZŁOWIEKA.TYLKO NFZ OGRANICZA MU ILOŚĆ PACJENTÓW.NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.SAMEMU SIĘ TRZEBA PRZEKONAĆ.

lekarz Brygida Jabłońska

Lekarz rodzinny, Pediatra

56-200 Góra

Bardzo sympatyczna pani doktor z rzetelnym podejściem do małego pacjenta , troszczy się o pacjenta ,wszystko szczegółowo opisze.

lek. dent. Donata Szulc

56-200 Góra

Jest kompetentą osobą, bardzo uprzejmy lekarz,bardzo jestem zadowolona że to właśnie tu się leczę i polecam wszystkim bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Robert Bucki

Ewa Bobrowska - Musiałowska, Grażyna Hurła - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Poradni Specjalistycznych TE-MED S.C.
ulica Piastów 44
56-200 Góra

Świetny lekarz, dokładny, konkretny, bardzo pomocny. Widać, że jest doświadczony, ale jednocześnie nie działa rutynowo, tylko wnikliwie bada.

lekarz Przemysław Bartkowiak

Przychodnia Lekarzy Specjalistów "PHARMA MEDICA"
Świętosławy 1
56-200 Góra

Pan doktor jest lekarzem kompetentnym znajacym się na swoim fachu poza tym jest bardzo sympatycznym czlowiekiem.
Opinia dodana przez: Aneta

Edyta Miszczak kowalska

NZOZ MEDYK
43-227 Góra

Najlepszy lekarz rodzinny . Zawsze pełne zaangażowanie i chęć pomocy Duże doświadczenie i praca z pacjentem Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Zygmunt Iciek

56-200 Góra

Nie polecam prowadzenia ciąży u tego lekarza. Słaba komunikacja z pacjentem. Po badaniach człowiek tak na prawdę nie wie nic. Po słowach lekarza można wywnioskować, że on wie nie wiele więcej zwalając to na usg. W porównaniu z badaniami prenatalnymi gdzie inny lekarz wszystko tłumaczył, wiedzieliśmy co i jak ma wyglądać, jak powinny wyglądać wyniki i dlaczego tak a nie inaczej i wyszliśmy spokojni, przy tym doktorze wychodzimy tylko bardziej ...

lek. dent. Dorota Łęcka

Chirurg stomatolog, Protetyk

Konopnickiej 2 lok. 1
56-200 Góra

Dobry stomatolog, wszystko jest ok, ale nie za bardzo lubi rozmawiać z pacjentami. Tylko konkrety. Ale nie jest zimna czy oschła, po prostu konkretna z niej kobieta. Nie naciąga na kasę, nie owija w bawełnę. Ceny ma normalne, 50 czy 60zł za zęba to chyba nie drogo... Dodam jeszcze, że 2 razy złamał mi się ząb będąc za granicą, następnego dnia rano byłem u niej a po 30 minutach wychodziłem ...

lekarz Paweł Janczak

56-200 Góra

Lekarz kompetenty. Operował mi kolano, przed i po opearcji bardzo dobry kontakt. Zabieg przeprowadzony fachowo. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Lucyna Majewska-Krok

Neurolog

Poznańska 27e lok. 2
56-200 Góra

chodzę już do pani doktor rok jest dobrym lekarzem oczywiście nie wiem czy dla wszystkich ma humory jak wszyscy poleciłabym panią doktor znajomym bo warto oby było tak dalej będzie co robić powodzenia wszystkim

lekarz Janusz Śliwiński

Internista, Lekarz sportowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasz Dom"
ul. Szeroka 1
84-252 Góra

Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy i wyrozumiały. W trakcie wizyty wszystko tłumaczył i na bieżąco opowiadał na zadawane przeze mnie pytania. Zdecydowanie widać że jest bardzo doświadczony i nie jest w tym zawodzie z przypadku. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Lucyna Wiktor

56-200 Góra

Pani Doktor jest dość niemiła, po zobaczeniu u dziecka wysypki na całym ciele stwierdziła, że nie ma pojęcia co mu jest. Bardziej od cierpienia dziecka interesowało ją czy matka karmi piersią czy nie (jak nie karmi piersią znaczy że jest złą matką). Nie umie pomóc małemu dziecku, ale wciska rodzicom pakiet płatnych szczepionek. Ponadto zdjęła maseczkę (dla własnego komfortu) przy noworodku, który łatwo łapie wszelkie choroby. Doktor stwierdziła ,że nie ...

lekarz Anna Ludwichowska

Otolaryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasz Dom"
ul. Szeroka 1
84-252 Góra

Wczoraj (4 lipca) bylam u tej Pani w szpitalu Miejskim w Gdyni. Z takim chamstwem i prostactwem nigdy sie nie spotkałam. Bol ucha jest jednym z najbardziej przykrych i każdy laryngolog powinien o tym wiedzieć. Byla to moja 3 wizyta u lekarza w przeciągu 2 dni. Każdy lekarz bardzo obcesowo sie mną zajął i miał mnie głęboko w poszanowaniu. A ta Pani zachowala sie jak rasowa prostaczka doprowadzając mnie do ...
Opinia dodana przez: Alicja

Mariusz Hochuł