Wizyty Domowe

Wizyty domowe Poznań lekarz Łukasz Wojnar

lekarz Łukasz Wojnar

Wizyty domowe, Urolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Roth Medica ( pierwsze piętro- brak windy)
ul. Niecala 1/5
Grunwald, Poznań

bardzo polecam, dużo mnie nauczył, jak mam postępować w swojej ciężkiej chorobie. Dobra rada, dobrze mi służy. Nawet odbyła się wizyta domowa, specjalnie na moje polecenie.
Opinia dodana przez: Andrzej

mgr Michał Dachowski

Wizyty domowe, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
03-801 Praga, Warszawa

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga.
POLECAM WSZYSTKIM
Wizyty domowe Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 18

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie ...
Opinia dodana przez: k.wilczek
Wizyty domowe Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

lekarz Łukasz Kilarski

Wizyty domowe, Psychiatra

wizyta już od 150

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Kiedy mąż nagle trafił na oddział neurologiczny Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, na salę, na której chorymi opiekował się dr J. Dzieciuch, sprawdziłam w Internecie opinie innych pacjentów o tym lekarzu. Byłam niespokojna. Miałam mieszane uczucia. Nie wiem skąd takie rozbieżności w opiniach?
Lekarz okazał się osobą bardzo kompetentną, kompleksowo podszedł do schorzenia. Zlecił mnóstwo badań, wykazywał duże zainteresowanie samopoczuciem męża (a także współpacjentów).
Prawdą jest, że jest małomówny, ale ...
Opinia dodana przez: Urszula

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze ...
Opinia dodana przez: Wiktoria
Wizyty domowe Opole lek. med. Ryszard Morisson

lek. med. Ryszard Morisson

Wizyty domowe, Internista

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Na pierwszym spotkaniu poświęcił mi 1,5h. bardzo kompetentny, wrażliwy na ludzi. Olbrzymia wiedza, dzięki zastosowanemu leczeniu pierwszy raz od 10 lat mam unormowany cukier
Wizyty domowe Siedlce mgr Ewa Mioduska

mgr Ewa Mioduska

Wizyty domowe, Psycholog

Ewa Mioduska
Ul. Józefa Piłsudskiego 90
Siedlce

W ubiegłym roku gdy borykałam się z depresją udałam się na terapię do pani Ewy. Regularne spotkania z nią bardzo mi pomogły, w jej towarzystwie poczułam się bezpiecznie i spokojnie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marta
Wizyty domowe Wrocław mgr Katarzyna Wieczorek-Małecka

mgr Katarzyna Wieczorek-Małecka

Wizyty domowe, Psycholog dziecięcy

Gabinet Rozwoju Osobistego Katarzyna Wieczorek-Małecka
St. Leszczyńskiego 4, lok.21
50-078 Wrocław

Pani Katarzyna Wieczorek-Małecka postawiła na nogi mojego męża za co wielce dziękuję. Mój mąż stracił w wypadku swoich rodziców, był załamany, nikt nie mógł mu pomóc, odrzucał wszelkie formy pomocy, staczając się jednocześnie. Po kilku tygodniach wraz z siostrą udało mi się umówić męża na terapie. Obecnie kończy leczenie, a efekt porównując męża sprzed i po terapii jest widoczny. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Katarzynę, która, wykonuje swoją pracę ...
Opinia dodana przez: Marta