Lekarze Prudnik

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Per Vita Sp. z o. o.
dojaz do pacjenta
48-200 Prudnik

Bardzo polecam panią Gosię!! Cudowne podejście, bez oceniania i złych spojrzeń. Tłumaczy po trzy razy jeśli tego pacjent potrzebuje :) Spokojna, wyrozumiała i przede wszystkim słucha tego co człowiek ma do powiedzenia. Przy dopasowaniu diety słucha potrzeb i preferencji. Daje opcje wyboru. POLECAM z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jarosław Kłuskiewicz

Prudnickie Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Prudniku
ulica Szpitalna 14
48-200 Prudnik

Lekarz ze specyficznym poczuciem humoru, które może się nie każdemu spodobać ale taki jego urok:) Jest bardzo rzeczowy i konkretny. Troszczy się o pacjentki można do niego zadzwonić lub napisać w każdej chwili, służy radą i pomocą. Wybierając tego lekarza za prowadzącego ciąże ma się poczucie dobrego wyboru i bezpieczeństwa. Szkoda, że nie przyjmuje w Prudniku.

lekarz Janusz Butkiewicz

Lekarz rodzinny

Nyska 13a lok. 2
48-200 Prudnik

Jak żyje 30 lat, jak spotkałem sporo lekarzy którzy mnie zrazili do tego by leczyć dolegliwości , przez co sporo spraw bagetelizowalem , to odkad trafiłem na doktora Butkieiwicza wiata w medycynie wróciła , lekarz którego ze świecą szukać, słucha, doradzi, szuka rozwiązania a co najważniejsze to jego diagnozy są 100% sprawdzające się
Opinia dodana przez: Paweł

Urszula Czechowska

optima
Prudnik

Konkretna i rzeczowa-fantastyczna w podejściu do pacjenta.Idąc do Pani doktor masz gwarancję,że nie <odwali pańszczyzny> ale zrobi wszystko żeby ci pomóc.Mam szczęście,że do Niej trafiłam.Dla mnie Pani doktor jest Pani CUDOWNA

mgr Wojciech Deć

mgr Justyna Antoszczyszyn

Dietetyk

Kościuszki 36 lok. 4
48-200 Prudnik

Niezwykle profesjonalna a przy tym przemiła osoba.Dieta ustawiona przez Panią dietetyk pomogła mi zredukować wagę o 14 kg w ciągu kilku miesięcy( dodam- bez głodu).Mam 58 lat i pierwszy raz od 15 lat uzyskałam swoją normalną wagę.Dziękuję raz jeszcze!

lekarz Dariusz Sokołowski

ulica Nyska 2
48-200 Prudnik

Byłam u tego lekarza pierwszy raz,to człowiek dusza,nie spotkałam jeszcze żadnego takiego lekarza w moim życiu. To lekarz z powołania.Usmiechnięty,serdeczny,miły,a przedewszystkim umiejący słuchać pacjenta,nie tak jak niektórzy lekarze gburowaci,zarozumiali,że człowiek jeszcze bardziej chory wychodzi od takiego lekarza. Dzisiaj to trzeba mieć szczęście spotkać takiego lekarza z powołania jak Pan doktor Dariusz Sokołowski. Życzę panu doktorowi dużo zdrowia i długich lat życia.

dr Mieczysław Parulski

Chirurg stomatolog

Monte Cassino 28
48-200 Prudnik

złoty człowiek - lekarz z powołania nikomu nie odmówi pomocy, gdzie w dzisiejszych czasach z bólem zęba wszyscy pozostali mają Cię gdzieś!!!!! Polecam

lekarz Marcin Szandała

Traugutta 34
48-200 Prudnik

Najlepszy lekarz jakiego znam zawsze stara się wszystko wytłumaczyć tak żeby pacjent zrozumiał z tego jak najwięcej. W poradni na NFZ czy to prywatnie wizyta zawsze na najwyższym poziomie .Doktor na podstawie wywiadu ze mną zlecił odpowiednie badania i znalazł przyczynę moich problemów a temat jest trudny i rzadki .Obecnie jestem pod stałą kontrolą doktora a leczenie przynosi efekty.

lekarz Halina Bandurowska

Wysockiego 13
48-200 Prudnik

Wspaniała kobieta, mądra lekarka z olbrzymim doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Dziękuję serdecznie za opiekę okulistyczną nad nasza rodziną, to już w sumie cztery pokolenia.
Opinia dodana przez: sonda

Aleksandra Osińska

Położna

Kościuszki 36 lok. 4
48-200 Prudnik

Bardzo miła uprzejma a przede wszystkim kompetentna chętnie służy pomocą. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytanie wie jak pomóc i jak rozwiązywać problemy naprawdę położna z powołania.

lek. dent. Agnieszka Chomik-Rączy

Rynek 19/1
48-200 Prudnik

Polecam w 100% zero strachu zero bólu podejście👍👍👍delikatność i precyzja. Również dla dzieciaków idealna o Panach nie wspomnę😉👍😀
Opinia dodana przez: Magda

mgr Marzena Augustyn

Psycholog

Gabinet Psychologiczny
u. Staszica 4
Prudnik

Pani Marzena tonie tylko bardzo dobry psychoterapeutka, ale cudowna i ciepła osoba. Przesympatyczna. Zaangażowana w udzieleniu pomocy. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta.Pani Marzena czyni cuda, nauczyłam się być szczęśliwa, śmiać się głośno i do łez. Dziękuję bardzo za pomoc pani Marzeno.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Aleksandra Sosnowska

Piastowska 34 lok. 5
48-200 Prudnik

Super lekarz, zawsze ma dla pacjenta czas, mimo ze w poczekalni tłumy. Wytłumaczy, wysłucha i zawsze uśmiechnięta! Gorąco polecam naszą panią doktor!!!

lekarz Krzysztof Gutowski

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

ulica Nyska 2
48-200 Prudnik

Polecam pana Krzysztofa Gutowskiego, jest to doświadczony i empatyczny lekarz, dokładny i cierpliwy.

lekarz Agata Wisła

ulica Ogrodowa 2A
48-200 Prudnik

Profesjonalne podejście do pacjenta! Lekarz godny polecenia :)

lekarz Karol Stania

Internista, Kardiolog

ulica Kościuszki 17/3
48-200 Prudnik

U dr Stani leczę się od 18-tu lat. Ratował mnie przy zawale. Rozmawia i tłumaczy, zawsze ma dla mnie czas. Uprzejmy i troskliwy. To cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zofia Krolicka
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Radosław Placzek

Sobieskiego 2
48-200 Prudnik

Przede wszystkim jest młody, bardzo luzacki i z poczuciem humoru. Jak na oddziale słychać, że piguły się śmieją to wiadomo kto tam z nimi jest. Co do jego podejścia do leczenia to mam bardzo podzielone zdanie. Mnie akurat coś tam pomógł ale nie do końca. Znajomi twierdzą, że tylko wyciąga kasę (w tym jest mistrzem). "Łatwo" idzie dostać L4.

lekarz Ewa Koralewska-Kaczmarczyk

pl. Wolności 3 lok. 2
48-200 Prudnik

Trochę inaczej korzystałam z pracy P.Doktor; znieczulała mnie do zabiegu na chirurgii. Było to już moje kolejne znieczulenie, więc mam trochę doświadczeń w tej materii i muszę powiedzieć, że z takim profesjonalizmem spotkałam się pierwszy raz. Uprzejma, cierpliwa, wyjaśniająca zestresowanej pacjentce wszystkie czynności. Operację miałam przeprowadzaną w styczniu 2009r. w P-ku.
Opinia dodana przez: kari63

Bogusława Szlęzak

ulica Ogrodowa 2A
48-200 Prudnik

Odpowiednia osoba, na odpowiednim stanowisku!!! POLECAM!!! :)