Lekarze Pyskowice

Protetyk, Stomatolog

Polecam tego lekrza jest w 100% profesjonalista w swoim fachu

lekarz Dariusz Praski

44120 Pyskowice

Wspaniały lekarz,uprzejmy,miły i zna się na na postawieniu diagnozy.Dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Małgorzata Rudawiec

44120 Pyskowice

Bardzo dziekuje Pani Doktor za poswiecony czas i przyjęcie w naglym przypadku poza kolejnościa. Super podejscie do pacjenta, empatia i zrozumiane- to zdecydowanie cechy Pani Doktor. Jestem bardzo wdzieczna, z tak mila wizyta w ramach NZF nie spotkałam sie już dawno..
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Maciej Wideł

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

44-120 Pyskowice

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

lekarz Joachim Kunert

44-120 Pyskowice

Pan Doktor w 2017 r. Uratował mi życie usuwając przenoszony wysiękowy stan zapalny wyrostka. Jako jedyny z wielu specjalistów dokonał właściwej diagnozy.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Katarzyna Bąk-Drabik

Lekarz rodzinny, Pediatra

44-120 Pyskowice

Uważam, że pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, poświęca dla pacjentów bardzo dużo czasu. Uważam, że jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Bardzo częsty pacjent

lek. dent. Elżbieta Wilczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APEX" Poradnia Stomatologiczna lek. stom. Joanna Gaweł
kard. Stefana Wyszyńskiego 10
44-120 Pyskowice

Wspaniała, zero bólu, bardzo miła , dokładna i fachowiec najwyższej klasy,szkoda że już nie przyjmuje w Pyskowicach
Opinia dodana przez: Jarek

Dorota Sznajder

Logopeda

Krótka 1 lok. 2/1
44-120 Pyskowice

Kilka lat temu chodziłam z moim synem do tej pani logopedy i byłam bardzo zadowolona ze sposobu leczenia jak i skutków. Wszystkie wady wymowy poprawione oczywiście jeśli stosuje się zalecenia paniD.SZ. Trzeba ćwiczyć z dzieckiem w domu regularnie to efekty są widoczne bardzo szybko .Szczerze polecam.

lekarz Małgorzata Wiśniowska

44-120 Pyskowice

SUPER MEGA sympatyczny, empatyczny LEKARZ!! Nie spodziewałem się, aż tak zaangażowanego LEKARZA na dyżurze - bardzo dziękuję. Spokojnie, jasno, cierpliwie wszystko tłumaczy, jak widzi, że się czegoś nie rozumie tłumaczy inaczej - człowiek czuje kompleksowość i wyjątkowość podejścia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Roman Lewandowski

44120 Pyskowice

W dniu 15 grudnia 2021 r. odbyłem wizytę u dr Romana Lewandowskiego . Pan dr okazał się lekarzem uprzejmym, grzecznym i ciepłym. Wzbudził moje zaufanie. Rozmowa przebiegała rzeczowo, dotyczyła moich guzków na płucach. Wyjaśnienia były konkretne i zrozumiałe. Wyszłem zadowolony. Całum sercem polecam dr R. Lewandowskiego. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Ignacy Dobrewski
{'id': 35519, 'name': u'Pyskowice'} Kardiolog
                                       dr n. med. Jacek Sikora

dr n. med. Jacek Sikora

Kardiolog

REMEDIUM - Prywatny Gabinet Lekarski
Pyskowice

Bardzo dobry specjalista a zarazem sympatyczny człowiek pełen empatii. Rzadko trafia się na takiego lekarza. Jestem pacjentką Pana doktora od niedawna lecz mogę szczerze go polecić.

Iwona Meryk

Laryngolog

Dąbrowskiego 2 lokal 3
44-120 Pyskowice

powiem tak lecze sie u niej od paru ladnych lat i nie moge nazekac wyleczy do konca jak moze tak pomoze
Opinia dodana przez: aneta

dr Halina Iwan

Dermatolog, Wenerolog

44120 Pyskowice

Pani Doktor Iwan to pełny profesjonalizm, otwartość na pacjenta. Od ponad trzech lat zmagam się z kontaktowym zapaleniem skóry rąk i stóp. Cały czas leczona byłam u różnych lekarzy. Nie było poprawy, choć przyjmowałam leki i dziesiątki maści. Od niespełna dwóch miesięcy leczy mnie Pani Doktor i efekty już są widoczne. Dziękuję, Pani Doktor. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Aleksandra Awramienko

44-120 Pyskowice

Polecam dr Olę z całego serca, zawsze wysłucha wszystkiego do końca, dokładnie wytłumaczy co i dlaczego. Jest osobą bardzo uprzejmą, spokojna i pełna empatii - mój syn uwielbia Panią doktor.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewa Filipowicz-Paszyń

44120 Pyskowice

Lekarz z powołania, szuka przyczyny choroby a nie tylko leczy objawy. Wyleczyła mnie z trwającego kilka miesięcy kaszlu.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Dariusz Twardawa

Lekarz medycyny pracy

44-120 Pyskowice

Pierwszy od wielu lat lekarz, którego miałem szczęście trafić, mający wiedzę jak osłuchiwać prawidłową (u mnie nieprawidłową) pracę serca. A mając wiele razy problemy z układem oddechowym, osłuchiwało mnie wiele lekarzy. A na badaniach okresowych trafiłem na dr. Dariusza, który skierował mnie do kardiologa z wadą zastawki. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Bogusław Tobór

Ginekolog położnik, Ginekolog

44-120 Pyskowice

Świetny Lekarz, profesjonalna obsługa. Rodziłam u Pana dwukrotnie i zaopiekował się mną od A-Z. Można u tego lekarza liczyć na pełne wsparcie w każdym momencie. POLECAM

lekarz Zofia Szumniak

44-120 Pyskowice

świetna lekarka , poznałam ją w szpitalu w Pyskowicach, moja koleżanka chodziła całą ciąże do niej prywatne, ja postanowiłam zmienić ginekologa właśnie na Panią Szumniak i za niedługo mam wizytę z NFZ. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów, wszystko tłumaczy , zawsze jest ze swoimi pacjentkami przy porodzie !! polecam w 100 %!!

lekarz Zofia Cieśla-Szumniak

Cytolog, Ginekolog położnik

Wojska Polskiego
Pyskowice

Pani doktor była bardzo uprzejma, profesjonalna i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Lexi Smith

lekarz Maria Nocek-Awramienko

44-120 Pyskowice

Niezgadzam sie z pierwszym umieszczonym tutaj komentarzem... Ja tez bylam od malenkiego dziecka u pani Dr. Awramienko. Bylam bardzo zadowolona - zarowno pod wzgledem fachowym jak i ludzkim. Byla dla Pacjentow zawsze serdecznie nastawiona i poswiecala im wiele czasu. Dzis nie ma jej juz wsrod nas, ale w pamieci na zawsze pozostanie - jako bardzo dobry lekarz.