Wizyty Domowe

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
03-801 Praga, Warszawa

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga.
POLECAM WSZYSTKIM

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
POLECAM WSZYSTKIM

Wizyty domowe Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 18

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Opinia dodana przez: k.wilczek
Wizyty domowe Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

lekarz Łukasz Kilarski

Wizyty domowe, Psychiatra

wizyta już od 150

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Kiedy mąż nagle trafił na oddział neurologiczny Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, na salę, na której chorymi opiekował się dr J. Dzieciuch, sprawdziłam w Internecie opinie innych pacjentów o tym lekarzu. Byłam niespokojna. Miałam mieszane uczucia. Nie wiem skąd takie rozbieżności w opiniach?
Lekarz okazał się osobą bardzo kompetentną, kompleksowo podszedł do schorzenia. Zlecił mnóstwo badań, wykazywał duże zainteresowanie samopoczuciem męża (a także współpacjentów).
Prawdą jest, że jest małomówny, ale ...

Prawdą jest, że jest małomówny, ale zapytany, szczegółowo odpowiadał na zadane przez nas pytania, wyjaśniając wszystkie nasze wątpliwości. Jest uprzejmy i bardzo zaangażowany w swoją pracę - prawdziwy lekarz. Godny polecenia.
Opieka lekarska i pielęgniarska na tym oddziale bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Nie sadzę, abyśmy mieli wyjątkowe szczęście. Tam chyba tak naprawdę jest!
I mąż i ja szczerze polecamy opiekę medyczną doktora Jacka Dzieciucha i całego personelu oddz. neurologicznego z Ordynatorem na czele.

Opinia dodana przez: Urszula

Wizyty domowe, Internista

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Na pierwszym spotkaniu poświęcił mi 1,5h. bardzo kompetentny, wrażliwy na ludzi. Olbrzymia wiedza, dzięki zastosowanemu leczeniu pierwszy raz od 10 lat mam unormowany cukier

Wizyty domowe Siedlce mgr Ewa Mioduska

mgr Ewa Mioduska

Wizyty domowe, Psycholog

Ewa Mioduska
Ul. Józefa Piłsudskiego 90
Siedlce

W ubiegłym roku gdy borykałam się z depresją udałam się na terapię do pani Ewy. Regularne spotkania z nią bardzo mi pomogły, w jej towarzystwie poczułam się bezpiecznie i spokojnie. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Marta
Wizyty domowe Wrocław lek. med. Katarzyna Luch

lek. med. Katarzyna Luch

Wizyty domowe, Medycyna estetyczna

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć.
W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!

Opinia dodana przez: Jacek
Wizyty domowe Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Wojciech Cyptor

Wizyty domowe, Proktolog

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.

Opinia dodana przez: Lesław