Wizyty Domowe

Królowej Jadwigi 18 lok. 103
85-959 Bydgoszcz

Polecam! Przyjedzie kiedy potrzeba, jeśli nie potrzeba wytłumaczy co zrobić. Podczas wizyty zawsze wyjaśni co i jak, wytłumaczy niejasności i uspokoi.
Opinia dodana przez: Ewa

mjr. Sucharskiego 3 lok. 4
09-409 Płock

Bardzo dobry pediatra, od lat mamy z nia stycznosc w dwoch przychodniach, dzieci zawsze wyleczy a chorowaly nam chyba na wszystko,
w opinii mojej i wielu znajomych z płocka najlepsza, najbardziej konkretna i skuteczna pani doktor do dzieci. Pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Anonim.Plock

Bytom

Nasza 4 letnia córeczka od września chorowała, nasz lekarz mówił, że to przeziębienie i nic z tym nie robił. Podczas ferii dostała bardzo wysoką gorączkę.Po wizycie u dwóch lekarzy wynik był ten sam zbijać gorączkę i dawać syropki na wzmocnienie.Po 6 dniach gorączki gdy dostała 39,6 st gorączki zadzwoniliśmy po Panią doktor.Mimo późnej pory(22.00)przyjechała i kompleksowo zbadała córkę: brzuch,gardło,nos,oczy, osłuchała i postawiła diagnozę:zapalenie ucha,katar,gardło,kaszel a do tego oskrzela. Przepisała antybiotyk ...

lekarz Konrad Tkaczewski

Wizyty domowe, Kardiolog

WIM, Hemodynamika, Kardiologia

Podchodzi kompleksowao do stanu zdrowia pacjęta. Zwraca uwagę na inne niepokojące objawy - spostrzegawczy. Spokojny, rozważny w decyzjach.

dr Sławomir Langner

Wizyty domowe, Kardiolog

POLECAM! Bardzo rozsądny lekarz. Opiekuje się moją mamą od wielu miesięcy. Wcześniej zmieniano mamie wielokrotnie leki i za każdym razem było coś nie tak. Dopiero doktor ustalił co się dzieje i dał dobre pigułki.
Opinia dodana przez: Basia

mgr Jagoda Tuchowska

Wizyty domowe, Neurologopeda

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.
Opinia dodana przez: Grzegorz
Wizyty domowe Łódź mgr Igor Wiśniewski

mgr Igor Wiśniewski

Wizyty domowe, Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38
Bałuty, Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam
Opinia dodana przez: Gladcy

Elżbieta Bartol-Podskarbi

Wizyty domowe, Pediatra

"Rodzina" SC Zespół Lekarzy Rodzinnych NZOZ

63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

Jarząbek Grażyna
Mokre
86-300 Grudziądz

Polecam ! jest jedna z najlepszych lekarzy !
chodzę do niej od kiedy miałam 2 lata obecnie mam 16-ście lat i jest naprawdę świetna , raz zatrułam sie tabletkami i mama poszła szybko do niej , jej reakcja byla natychmiastowa ... od razu zamknęła gabinet i pojechała na pogotowie a tam opiekowała sie mną ii nadal wiem ze mogę jej ufać !
Opinia dodana przez: Lidka

Robert Stalewski

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
Hanna