Wizyty Domowe

Bytom

Nasza 4 letnia córeczka od września chorowała, nasz lekarz mówił, że to przeziębienie i nic z tym nie robił. Podczas ferii dostała bardzo wysoką gorączkę.Po wizycie u dwóch lekarzy wynik był ten sam zbijać gorączkę i dawać syropki na wzmocnienie.Po 6 dniach gorączki gdy dostała 39,6 st gorączki zadzwoniliśmy po Panią doktor.Mimo późnej pory(22.00)przyjechała i kompleksowo zbadała córkę: brzuch,gardło,nos,oczy, osłuchała i postawiła diagnozę:zapalenie ucha,katar,gardło,kaszel a do tego oskrzela. Przepisała antybiotyk i inne leki.Na drugi dzień było już o niebo lepiej.Polecam wszystkim rodzicom,którzy szukają kompetentnej lekarki, która fachowo zajmie się chorym dzieckiem Pani doktor jest godna polecenia.
Dziękujemy za pomoc
Rodzicie Zuzi z Tarnowskich Gór

mjr. Sucharskiego 3 lok. 4
09-409 Płock

Bardzo dobry pediatra, od lat mamy z nia stycznosc w dwoch przychodniach, dzieci zawsze wyleczy a chorowaly nam chyba na wszystko,
w opinii mojej i wielu znajomych z płocka najlepsza, najbardziej konkretna i skuteczna pani doktor do dzieci. Pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Anonim.Plock

dr Sławomir Langner

Wizyty domowe, Kardiolog

POLECAM! Bardzo rozsądny lekarz. Opiekuje się moją mamą od wielu miesięcy. Wcześniej zmieniano mamie wielokrotnie leki i za każdym razem było coś nie tak. Dopiero doktor ustalił co się dzieje i dał dobre pigułki.

Opinia dodana przez: Basia

lekarz Konrad Tkaczewski

Wizyty domowe, Kardiolog

WIM, Hemodynamika, Kardiologia

Podchodzi kompleksowao do stanu zdrowia pacjęta. Zwraca uwagę na inne niepokojące objawy - spostrzegawczy. Spokojny, rozważny w decyzjach.

mgr Jagoda Tuchowska

Wizyty domowe, Neurologopeda

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.

Opinia dodana przez: Grzegorz

Elżbieta Bartol-Podskarbi

Wizyty domowe, Pediatra

"Rodzina" SC Zespół Lekarzy Rodzinnych NZOZ

63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

Wizyty domowe Łódź mgr Igor Wiśniewski

mgr Igor Wiśniewski

Wizyty domowe, Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38
Bałuty, Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam

Opinia dodana przez: Gladcy

Jarząbek Grażyna
Mokre
86-300 Grudziądz

Polecam ! jest jedna z najlepszych lekarzy !
chodzę do niej od kiedy miałam 2 lata obecnie mam 16-ście lat i jest naprawdę świetna , raz zatrułam sie tabletkami i mama poszła szybko do niej , jej reakcja byla natychmiastowa ... od razu zamknęła gabinet i pojechała na pogotowie a tam opiekowała sie mną ii nadal wiem ze mogę jej ufać !

Polecam ! jest jedna z najlepszych lekarzy !

Opinia dodana przez: Lidka Wiśniewska

Robert Stalewski

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
Hanna

Hanna

lekarz Stanisław Kudela

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

"Ergo-Med" Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy
Klucze - Osada 3
32-310 Klucze

Znam Pana doktora Stanisława Kudelę od wielu, wielu lat. To nie tylko fantastyczny, bardzo doświadczony, posiadający olbrzymią wiedzę lekarz ale to także wspaniały, przemiły, i bardzo dobry, kochany a przy tym skromny człowiek, który całe swoje życie poświęca na pomoc innym ludziom. Pan doktor cierpliwie wysłucha, podchodzi zawsze indywidualnie z sercem do każdego pacjenta i do każdego przypadku. Takich lekarzy i ludzi jak Pan doktor Kudela we współczesnym świecie ze świecą szukać, po wizycie u Pana doktora czuję się od razu lepiej i zdrowiej. Proszę mi wierzyć, że moją opinię podziela wielu, wielu moich znajomych. Polecam tego doktora i gabinet w 200%, Pan doktor pomógł mnie i całej mojej rodzinie wielokrotnie, jestem mu bardzo wdzięczny, dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił i robi do tej pory. Jeszcze raz pozwolę sobie powtórzyć - Pan doktor Stanisław Kudela to wspaniały człowiek i lekarz. Wysoce wykwalifikowany, rzetelny personel, super prowadzony przez Pana doktora Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy "ERGO-MED", powodują, iż wizyta u Pana doktora Kudeli to sama przyjemność!!!