Wizyty Domowe

lekarz Stanisław Kudela

"Ergo-Med" Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy
Klucze - Osada 3
32-310 Klucze

Znam Pana doktora Stanisława Kudelę od wielu, wielu lat. To nie tylko fantastyczny, bardzo doświadczony, posiadający olbrzymią wiedzę lekarz ale to także wspaniały, przemiły, i bardzo dobry, kochany a przy tym skromny człowiek, który całe swoje życie poświęca na pomoc innym ludziom. Pan doktor cierpliwie wysłucha, podchodzi zawsze indywidualnie z sercem do każdego pacjenta i do każdego przypadku. Takich lekarzy i ludzi jak Pan doktor Kudela we współczesnym świecie ze ...

Grażyna Wronka

Praktyka Lekarzy Rodzinnych

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Wzbudza ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Polecam

Lea 210a/45

Kompetentna, wzorowy lekarz. Rzeczowa, świetny diagnostyk, ma celne i szczere uwagi. Stawia za cel wyleczenie a nie kolejna wizytę.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr Agnieszka Boblewska

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne "SOPMED" Sp. z o.o.

81-756 Wyścigi, Sopot

Wspaniała lekarka, poświęcajaca czas pacjentowi. Zawsze stara się doradzić i wysłuchuje pacjenta. Bardzo dobra lekarka.
Opinia dodana przez: Julia

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Pani dr Aneto, jest wszystko ok!!!!! Kochana, nie robisz wyjątków, obowiązuje umowa partnerska, zgadzam się, ale czasem życie tak przyłoży pacjentowi, że złamanie tej umowy może wyjść na dobre. Nie mogę więcej dzwonić do Ciebie, zmarł J.Drojewski :(((( Boże
miał 45 lat, miał"pilotować" mnie do emerytury. zostałam sama ze sobą. Ja poproszę o kontakt (tel 535 317 189) Pozdrawiam,Barbara
Opinia dodana przez: Zadowolona2

mgr Walerian Smolana

Wizyty domowe, Rehabilitant

Fizjoforma
Trakt Lubelski 403/4

Super rehabilitant! Ma cudowne podejście do pacjenta, jest kompetentny, uprzejmy i stawia na nogi jak nikt inny :) Cieszę się, że trafiłam na Pana Waleriana, u niego rehabilitacja przebiega spokojnie, jedna wizyta trwa tyle ile on uzna za konieczne (a nie tak jak u innych max. 60 min), a efekty pracy widać bardzo szybko. Nie pójdę już do innego terapeuty i każdemu polecam wizytę u Pana Walka :)
Opinia dodana przez: Ania

Włocławek

serdecznie polecam każdemu tego lekarza,jest świetny pod każdym względem.Wysłucha pacjenta jak należy,doradzi,pomoże przede wszystkim jest świetny w swoim zawodzie.Godny zaufania i uprzejmy.A pozytywem jest fakt,iż nie przyjmuje pacjentów na tzw.akord. Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile wymaga dany przypadek.Polecam tego lekarza serdecznie.Nie będziecie żałować.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Jolanta Sękowska

Stąporków

Pani dr wie o czym mówi, zna się na swojej pracy, a jeśli czegoś nie jest pewna to się do tego przyznaje. Zawsze proponuje szereg badań by potwierdzić swoje spostrzeżenia....

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
reta śmiłowicka 11a
43-190 Mikołów

Mam 6 letnie dziecko do 3rż mojej córeczki korzystałem z różnych lekarzy, od kiedy poznaliśmy dr Wazowskiego moja córeczka nie chce słyszeć o innym lekarzu, nas rodziców wcale to nie dziwi- jest wspaniały

mgr Ewelina Nowak

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

WIZYTY DOMOWE

Katowice

Wspaniały lekarz! świetne podejście a co najważniejsze widać efekty ! Wszystko tłumaczy, jest cierpliwa! Naprawdę polecamy !