Wizyty Domowe

lekarz Piotr Nieroda

Wizyty domowe, Chirurg ogólny

Szpital Kielecki

Kielce

chirurg potrafiący wytłumaczyć pacjentowi wszystko czego pacjent chce wiedzieć, świetny lekarz, cierpliwy :)

Opinia dodana przez: Jas_to_ja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOLMED"
Słowackiego 1
76-004 Sianów

Lekarz z powołania, zawsze gotowy do pomocy, poświęca dużo czasu pacjentom, jest kompetentny, nie boi się kierować do specjalistów i do szpitala, nie odmawia przeprowadzenia dodatkowych badań czy wyników, bo np. brak limitów. Jeśli nie potrafi pomóc to otwarcie to mówi i kieruje do specjalistów, nie próbuje leczyć za wszelką cenę sam, jeśli jest potrzeba konsultacji z innym lekarzem to sam to proponuje. POLECAM w 1000%. Doskonałe podejście do dzieci, delikatny, lubiany przez moje dzieci,a to też bardzo ważne

lekarz Jadwiga Półchleb

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe

Szczecin

Pani Doktor pomogła już w mojej rodzinie w wyleczeniu mojego 3 letniego synka ,ma bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych rodziców .Leczy także moich rodziców .Wiele jej zawdzięczamy gdyż bardzo pomaga przezwyciężyć ciężką chorobę nowotworową mojego taty,jest cierpliwa ,pogodna i zna się na leczeniu silnego bólu przy nowotworze.Dziękujemy!

lekarz Wiesława Nowakowska

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Krakowskie Przedmieście 24/26

Miła i cierpliwa lekarka, bardzo życzliwa, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, nie zbywa, dobrze leczy

lekarz Małgorzata Błaszczyk

Bolesławiec

super kontakt z pacjentem ! ważne, bo na SORze co chwilkę się coś dzieje, Życzę wszystkim , którzy będą musieli znaleźć się w szpitalu trafić na panią Doktor.Można odzyskać zaufanie do służby zdrowia!

Szymon Jankowski

Wizyty domowe, Rehabilitant

Gniezno

Młody z dużym zapałem do pracy i pomocy innym. Bardzo kompletne i obrazowe przedstawienie w czym leży problem. Szczerze polecam

mgr Katarzyna Wiśniewska

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski
ulica Moniuszki 3a
58-506 Jelenia Góra

wiele terapii manualnych w jednym miejscu , po wielu latach bólu pleców i chodzenia po lekarzach ktoś tak profesjonalnie mi pomógł, gorąco polecam, fajny zespół super ludzi niosących pomoc i uśmiech

mgr Ewa Kaczmarkiewicz

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

"LOGOPEDIA" Pracownia Mowy i Głosu
Zbiorcza 9/32a
92-328 Łódź

bardzo polecam, moja córcia ma rozszczep podniebienia, Pani Ewa bardzo nam pomogła!!

dr n. med. Maria Pamucka

Wizyty domowe, Radioterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SurgiMED
Waryńskiego 30
45-047 Opole

Bardzo dobry i oddany lekarz.Dr Maria walczyla z glejakiem mojego męża i dzięki temu przedłużyła Mu życie o 13 lat co w tym wypadku to sukces.

dr n. med. Bogdan Dubiński

Wizyty domowe, EKG

POMOC WYJAZDOWA

Wrocław

Jestem tak mile zaskoczona wiedza i stosunkiem do pacjenta, ze postanowilam po raz pierwszy wystawic opinie w internecie. mam pare przewleklych schorzen, a teraz doszla mi infekcja Helicobakter pyroli na ktora internista w VICIE przepisal mi penicyline (na ktora jestem uczulona) i wskazal jdzenie ''maslanego pieczywa'' i cieleciny (jestem wgetarianka od wielu lat). W przeciwienstwie do lekarki z VITY pan doktor Dubinski slucha pacjenta, potrafi tez doradzic suplementy ktore dzialaja prawidlowo, wytlumaczyc dokladnie jak i DLACZEGO stotsowac leki. W tym miesiacu mialam 10 wizyt u specjalistow, ale dopiero wiziyta pana doktora Dubinskiego dodala mi otuchy i przyczynila sie do pelniejszego zrozumienia problemu.
Polecam! ( Podana cena to wizyta prywatna w niedziele, w domu pacjenta)