Wizyty Domowe

None

przyjmuje za darmo, polecam,

Pochodził z biednej rodziny robotniczej. Był synem szewca - alkoholika. Swój rodzinny dom sam określa jako: „(...)suterena, wilgotny grób pełen śmierdzącej pary. Ojciec wiecznie pijany, matka wiecznie chora. Zepsucie, nędza, śmierć(...)”. Judym to młody lekarz - chirurg, tylko jemu,

z całej rodziny udało się w życiu coś osiągnąć. Był człowiekiem wrażliwym na piękno i nieobojętnym na sztukę, ale także na los ludzi, spośród ...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOLMED"
Słowackiego 1
76-004 Sianów

Lekarz z powołania, zawsze gotowy do pomocy, poświęca dużo czasu pacjentom, jest kompetentny, nie boi się kierować do specjalistów i do szpitala, nie odmawia przeprowadzenia dodatkowych badań czy wyników, bo np. brak limitów. Jeśli nie potrafi pomóc to otwarcie to mówi i kieruje do specjalistów, nie próbuje leczyć za wszelką cenę sam, jeśli jest potrzeba konsultacji z innym lekarzem to sam to proponuje. POLECAM w 1000%. Doskonałe podejście do dzieci, ...

lekarz Piotr Nieroda

Wizyty domowe, Chirurg ogólny

Szpital Kielecki

Kielce

chirurg potrafiący wytłumaczyć pacjentowi wszystko czego pacjent chce wiedzieć, świetny lekarz, cierpliwy :)
Opinia dodana przez: Jas_to_ja

lekarz Wiesława Nowakowska

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Krakowskie Przedmieście 24/26

Miła i cierpliwa lekarka, bardzo życzliwa, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, nie zbywa, dobrze leczy

lekarz Jadwiga Półchleb

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe

Szczecin

Pani Doktor pomogła już w mojej rodzinie w wyleczeniu mojego 3 letniego synka ,ma bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych rodziców .Leczy także moich rodziców .Wiele jej zawdzięczamy gdyż bardzo pomaga przezwyciężyć ciężką chorobę nowotworową mojego taty,jest cierpliwa ,pogodna i zna się na leczeniu silnego bólu przy nowotworze.Dziękujemy!

Szymon Jankowski

Wizyty domowe, Rehabilitant

Gniezno

Młody z dużym zapałem do pracy i pomocy innym. Bardzo kompletne i obrazowe przedstawienie w czym leży problem. Szczerze polecam

lekarz Małgorzata Błaszczyk

Bolesławiec

super kontakt z pacjentem ! ważne, bo na SORze co chwilkę się coś dzieje, Życzę wszystkim , którzy będą musieli znaleźć się w szpitalu trafić na panią Doktor.Można odzyskać zaufanie do służby zdrowia!

mgr Katarzyna Wiśniewska

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski
ulica Moniuszki 3a
58-506 Jelenia Góra

wiele terapii manualnych w jednym miejscu , po wielu latach bólu pleców i chodzenia po lekarzach ktoś tak profesjonalnie mi pomógł, gorąco polecam, fajny zespół super ludzi niosących pomoc i uśmiech

mgr Ewa Kaczmarkiewicz

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

"LOGOPEDIA" Pracownia Mowy i Głosu
Zbiorcza 9/32a
92-328 Łódź

bardzo polecam, moja córcia ma rozszczep podniebienia, Pani Ewa bardzo nam pomogła!!

dr n. med. Maria Pamucka

Wizyty domowe, Radioterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SurgiMED
Waryńskiego 30
45-047 Opole

Bardzo dobry i oddany lekarz.Dr Maria walczyla z glejakiem mojego męża i dzięki temu przedłużyła Mu życie o 13 lat co w tym wypadku to sukces.