Szczecin Wizyty Domowe

lekarz Jadwiga Półchleb

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe

Szczecin

Pani Doktor pomogła już w mojej rodzinie w wyleczeniu mojego 3 letniego synka ,ma bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych rodziców .Leczy także moich rodziców .Wiele jej zawdzięczamy gdyż bardzo pomaga przezwyciężyć ciężką chorobę nowotworową mojego taty,jest cierpliwa ,pogodna i zna się na leczeniu silnego bólu przy nowotworze.Dziękujemy!

Boni Domoustchiev-lekarz medycyny
J.Malczewskiego 34/16
71-612 Szczecin

Jeden z najlepszych lekarzy w Szczecinie.
Uprzejmy,doskonale tłumaczy stan chorobowy,wypisuje leki jak najlepiej,odpowiedniej do stanu pacjenta.
Jest cudowny!!!

Jeden z najlepszych lekarzy w Szczecinie.
Jest cudowny!!!

Wizyty domowe Tomasz Zimoń

Szczecin

Goraco polecam doktora Zimonia. Na co dzien mieszkamy za granica ale podczas wizyty u rodziny w Polsce przytrafila nam sie koniecznosc wezwania pediatry do naszego rocznego synka. Pan doktor juz w rozmowie telefonicznej wzbudzil nasze zaufanie. Przyjechal do dziecka w niedziele, punktualnie o wyznaczonej godzinie. Udalo mu sie uspokoic i dokladnie zbadac nasze chore, placzace dziecko i szybko postawic diagnoze oraz dobrac odpowiednie leki. Wszystkie prognozy odnosnie dalszego przebiegu choroby oraz rytmu zdrowienia okazaly sie sluszne, a zapisane leki juz po kilku godzinach zalagodzily cierpienie synka. Pan doktor dokladnie nam wszystko wyjasnil, uspokoil i udzielil dodatkowych porad co do diety przy chorobie. W kolejnych dniach, kiedy tylko mielismy jakies watpliwosci odnosnie dalszego postepowania, moglismy zawsze do niego zadzwonic i liczyc na fachowa pomoc. Wizyta nie kosztuje malo ale biorac pod uwage okolicznosci uwazamy, ze byla jak najbardziej warta tej ceny.

Centrum psychologiczno-terapeutyczne Carpe Diem
Pocztowa 35/1
70-357 Szczecin

Zdecydowanie polecam!Lekarz bardzo kompetentny i wzbudza zaufanie.

Zdecydowanie polecam!Lekarz bardzo kompetentny i wzbudza zaufanie.

dr Jadwiga Zamaro

Wojska Polskiego 107a/3
Szczecin

Bardzo dobry lekarz, od dziecka chodzę do pani doktor i zawsze wie co mi przepisać :)

Kaliny 37 lok. 5
71-118 Szczecin

Bardzo Dobry Lekarz Pediatra ,Pani Doktor z dużym doświadczeniem zawodowym i społecznym , idealne podjście do dzieci. Duża wiedza i perfekcyjne wyczucie pozwala szybko i skutecznie zapobiegać powikłaniom.
Pozdrawiam i w 100% Polecam wszystkim rodzicom
Andrzej Kosar

Pozdrawiam i w 100% Polecam wszystkim rodzicom
Andrzej Kosar

lekarz Beata Oknińska

Szczecin

Pani Doktor jest nie tylko świetnym lekarzem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.

lekarz Andrzej Różański

Wizyty domowe, Wenerolog