Wizyty Domowe

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

W moim odczuciu bardzo wnikliwa analiza każdego przypadku i dostosowanie leczenia do faktycznych potrzeb pacjenta. Fachowość i uprzejmość idą ze sobą w parze. Bardzo wysoka kultura osobista. Świetny lekarz

Ewelina Monika Górska

Wizyty domowe Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.

mgr Michał Dachowski

Wizyty domowe, Masażysta

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
03-801 Praga, Warszawa

Zdecydowanie polecam usługi Pana Michała. Już po jednej wizycie poczułam brak bólu i zdecydowaną ulgę.

Wolny termin: 20 Cze o 14:00. Sprawdź inny.
Wizyty domowe Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria
Wolny termin: 22 Cze o 08:00. Sprawdź inny.
Wizyty domowe Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Fizjoterapeuta, Wizyty domowe

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Mam siedzący tryb pracy, a do tego chory kręgosłup. Dzięki wizytom, zawsze udało się zlikwidować lub zmniejszyć ból. Bardzo cenię zaangażowanie Pana Rafała.
Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Wojciech Cyptor

Wizyty domowe, Chirurg ogólny

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.

Opinia dodana przez: Lesław

dr Ewa Miśko

Wizyty domowe, Pediatra

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44

Przemiła, cierpliwa w stosunku do przewrażliwionych rodziców, niesamowicie ciepła z doskonałym podejściem do dzieci, kompetentna. Zdecydowanie polecam.

mgr Damian Flisak

Fizjoterapeuta, Wizyty domowe

Pracownia Analityczna Magdalena Szelągowska
29 Listopada 9
32-050 Skawina

O Panu Damianie mówię, mój SZAMAN. W pewnym okresie jedynym ratunkiem na mój chory kręgosłup była operacja w trybie pilnym. Nie pomagało mi już nic,rehabilitacja nie skutkowała, a wręcz zaczęła przynosić więcej szkody niż pożytku, a coraz mocniejsze leki p/bólowe starczały tylko na doraźną ulgę. Nie mogłam już normalnie chodzić, siedzieć, a o spaniu nie było mowy.I wtedy dostałam namiary na pana Damiana -pojechałam na wizytę aczkolwiek nie wierzyłam iż może to coś zmienić.Po skończonej wizycie zeszłam z kozetki sama, a po kolejnej nie skorzystałam już z leków i przespałam spokojnie noc czego brakowało mi od kilku miesięcy.Na wakacje pojechałam w pełni sił i bez bólu- mogę chodzić po górach i wiosłować w kajaku. Uważam na siebie i stosuję się do wskazań pana Damiana. Dziękuję Mu za to z całego serca i polecam innym cierpiącym ludziom, jego kompetencję,cierpliwość i jakże miłe indywidualne podejście do pacjenta. Czyż to nie szaman?!

Opinia dodana przez: Wanda

mgr Małgorzata Ledwoń

Wizyty domowe, Dietetyk dziecięcy

Per Vita Gabinet Dietetyczny Małgorzata Ledwoń
Wejchertów 19A/4
43-100 Tychy

Serdecznie polecam usługi Pani Małgosi korzystałam z oferty wielu dietetyków, których niekoniecznie interesowały wyniki moich badań i zamiast pomóc mogli mi zaszkodzić. W chorobie, którą u mnie wykryto podczas zaleconych badań nie powinnam jeść większości produktów wysokobłonnikowych, które były polecane na zbicie wagi przez inne osoby. Dlatego polecam serdecznie bo Panią Gosie interesuje pacjent a nie szybki zarobek :)

Opinia dodana przez: Monika