lekarz Władimir Tarchanow

Najlepszy lekarz na jakiego można trafić. Zaufanie to najważniejsze słowo jakie opisuje doktora Tarchanow. Polecam z czystym sumieniem wszystkim pacjentom.

Polecam. Chodze regularnie i jestem zadowolona. Punktualność, miła obsługa, sporo czasu dla pacjenta pozdrawiam.

Byłem pod wrażeniem wysokiego zaangażowania i bardzo dobrego podejścia do pacjenta. Szczególne podziękowania dla Lekarza pozdrawiam.

Leczę się na regularnie i jedyny lekarz który zaczął mi pomagać jest właśnie tu Spotkałem dużo lekarzy, ale nikt nie był w stanie mi pomóc.

Odwiedziłem wielu lekarzy i żaden z Nich nie potrafił mi pomóc na pierwszej wizycie zdecydował wprowadzić nowy lek i uznał, że część z tych które przyjmowałem wcześniej niczemu nie służy więc je wycofał z leczenia pozdrawiam.

Byłem po raz pierwszy nie zawiodłem się fachowa obsługa daję 5 gwiazdek i gorąco polecam Bardzo miła i profesjonalna obsługa skuteczność.

Cieszę się, że miałam możliwość współpracy jako pacjent korzystać z usług profesjonalnego moim holistycznym podejściem, długo szukałam odpowiedniej kliniki.

Bardzo dobra klinika! Wszystko na najwyższym poziomie, podejście personelu, wyposażenie... Profesjonalizm Lekarza Z czystym sumieniem polecam tę klinikę! Każda złotówka wydana w tej klinice jest tego warta! Dziękuje od całego serca za to, że jesteście!!!

Z całego serca polecam Centrum leczenia ktokolwiek zmaga się z problemem zaburzeń to zawsze mogę liczyć na pomoc lekarza.

Klinikę tworzą cudowne, ciepłe osoby, które są specjalistami w swoim fachu. Ich pozytywna energia sprawia, że wchodząc do kliniki czujesz się jakbyś przyszedł w odwiedziny do przyjaciół i już wiesz, że to właściwe miejsce, by rozpocząć przemianę. Moja współpraca z Panią Klaudią właśnie owocuje. Kiedyś lęk i nieuzasadniony stres przygnębiały mnie, zabierając uśmiech i radość, które na co dzień mnie charakteryzują. Pani Klaudia pokazała mi, jak inaczej patrzeć na problemy, jak radzić sobie z emocjami i zrozumieć, że dziewczynki również mają prawo się złościć i nie istnieje coś takiego jak "nie wypada". To była moja najlepsza inwestycja w siebie :) Z całego serca polecam.