dr n. med. Władysław Bryc

RTG, Urolog, USG

Człowiek bardzo ambitny i pomocny. Przyjął mnie po godzinach pracy, nie spotkałem takiego wdzięcznego lekarza. Daignoza trafna, unika leków przypisywanych garściami. Bardzo dużo mówi i tłumaczy. Dziekuje i pozdrawiam

Człowiek bardzo ambitny i pomocny.
Przyjął mnie po godzinach pracy, nie spotkałem takiego wdzięcznego lekarza.
Daignoza trafna, unika leków przypisywanych garściami.
Bardzo dużo mówi i tłumaczy.
Dziekuje i pozdrawiam

Panie doktorze Paweł Sosnowski mój syn i ja dziękujemy za ostatnią wizytę. Miał Pan rację, to męskie sprawy. Dziękujemy i polecamy Pana doktora.

Panie doktorze Paweł Sosnowski mój syn i ja dziękujemy za ostatnią wizytę.
Miał Pan rację, to męskie sprawy.
Dziękujemy i polecamy Pana doktora.

Bardzo sobie cenię Pana doktora za lojalność oraz podejście do pacjenta jak do człowieka, który przychodzi z problemem. Dziękuję za diagnozę kolejny raz trafna. To już 2 moja wizyta,jechalem z daleka ale warto było.

Dziękuję za diagnozę kolejny raz trafna.
To już 2 moja wizyta,jechalem z daleka ale warto było.

Lekarz godny polecenia. Stawia trafne diagnozy, leczenie odnosi skutek.Bardzo miły doktor, kompetentny. Każde przyjście na wizytę to oddzielne tłumaczenie choroby. Polecam

Lekarz godny polecenia.
Polecam

Wszystko na tak .Wspaniały człowiek z sercem do ludzi.polecam każdemu kto choć raz spotkał się z tym problemem.

Bardzo dobry lekarz interesujący się pacjentem na poziomie wyżej. Do tej pory korzystałam z lekarza ,który wypisał mi paczkę leków i za 2 tygodnie od nowa byłam bo problem nadal był. Rzeczowy człowiek.Uprzejmy i kontaktowy.

Bardzo dobry lekarz interesujący się pacjentem na poziomie wyżej.
Rzeczowy człowiek.Uprzejmy i kontaktowy.

Bardzo dobry doktor.U mnie postawił trafna diagnozę za pierwszym razem. Cała wizyta przebiegła na tłumaczeniu wyników badań ,o co zapytałem to doktor tłumaczył . Skorzystam jeszcze w przyszłości jesli problem powróci.

Bardzo dobry doktor.U mnie postawił trafna diagnozę za pierwszym razem.
Skorzystam jeszcze w przyszłości jesli problem powróci.

KAŻDY PACJENT MA PRAWO WYBORU LEKARZA Wspaniały człowiek,świetny specjalista ,mądry,miły. wdzięczna pacjentka

KAŻDY PACJENT MA PRAWO WYBORU LEKARZA
Wspaniały człowiek,świetny specjalista ,mądry,miły.
wdzięczna pacjentka

Osobiście nigdy nie byłem u tego lekarza. Jednak po "wyrzuconych"-prawdopodobnie złych opiniach powtarza się stara prawda, iż nie należy źle mówić o kolegach. Ja osobiście leczę się poza Częstochową, gdyż osoby z mojego otoczenia miały bardzo złe wspomnienia związane z wizytą u w/w lekarza. Tak np. umówiona wizyta na zabieg, a w między czasie przyjmowani są inni pacjenci. Czas oczekiwania na zabieg ponad 3 godziny nie licząc nerwów i stresu. Mówię tu o biopsji prostaty, a nie o jakimś zastrzyku. Są pewnie lepsi i gorsi pacjenci. Tak jak napisałem wcześniej nigdy nie byłem u tego lekarza, jednak jak mam wydać pieniądze, to na pewno nie w Częstochowie.

Świetny specjalista jedyny w Częstochowie ,kocha to co robi wspaniały lekarz-urolog.Polecam.

Świetny specjalista jedyny w Częstochowie ,kocha to co robi
wspaniały lekarz-urolog.Polecam.