lekarz Władysław Eljasz-Radzikowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

2,6

jestem w 5 mies. ciąży (2ga ciąża) i chodzę do niego dopiero od 2óch miesięcy i tylko dlatego że nie mam już do kogo a na prywatne wizyty mnie nie stać. okropny lekarz. zupełnie brak mu podejścia do pacjentki. nie drukuje usg a jak zapytałam o płeć to powiedział że to mało istotne i nie zechciał poczekać żeby się maleństwo pokazało z przodu.w salusie jest tylko monitor dla lekarza więc pacjentka prawie nie widzi dzidziusia. lekarz nic nie mierzy, ani obwodu główki, ani dlugości kręgosłupa. i jest to pierwszy ginekolog w moim życiu który jak wkłada ten metalowy przyrząd do otwierania szyjki macicy, to robi to tak, że boli. nie potrafi się uśmiechnąć czy popatrzeć w oczy. nie mówi proszę usiąść, proszę się rozebrać, tylko siadać, rozbierać się. fatalny człowiek, ale nie mam wyjścia, bo w przychodni kolejarz nie robią usg ginekologicznego a na rynku mają zbyt odległe terminy. załamać się można. czuję że się starszemu panu po prostu nie chce już wykonywać zawodu i gdybym tylko mogła, zmieniłabym tego lekarza na innego.

Bardzo dobry diagnosta.Cierpliwy,miły w kontakcie z pacjentem.Wszystko wytłumaczy,objaśni na aparacie Usg.Jestem bardzo zadowolona z wizyt.

Znakomity lekarz ,od którego można uzyskać fachową poradę,konkretny.Polecam tego lekarza

Bardzo marny lekarz, mało kontaktowy, zwłaszcza,ze od ginekologa oczekuje się pewnej empatii, a tego panu doktorowi brak. Nie wiem, czy to rutyna, czy po prostu jest marnym lekarzem. Szkoda pieniędzy na wizytę, efekty jego leczenia są bardziej niż kiepskie. Eks pacjentka

nie kompetantny lekarz, stary i nieuprzejmy, w dodatku nie pokazuje matkom swoich dzieci na usg bo "mu sie nie chce" jak stwierdził ani nie wydrukuje zdjec dziecka z usg bo "po co mi pamiątka?", bylam u niego pare razy w ciazy. Krotki czas oczekiwania do niego na wizyte bo ma malo pacjentek i chodza do niego tylko awaryjnie. Ogólnie załuje ze nie posłuchałam od razu znajomych jaki jest marny.

Ogólnie załuje ze nie posłuchałam od razu znajomych jaki jest marny.