Dr Fidziński jest lekarzem genialnym - ideałem jakich ze świecą szukać! Jest bardzo kompetentny - ma olbrzymie doświadczenie i wiedzę a do tego wspaniałą intuicję. Poświeca pacjentkom tyle czasu ile one potrzebują, zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia, jest bardzo cierpliwy. Co ważne - jest baaardzo kulturalnym człowiekiem, pacjentki nigdy nie czuja się skrępowane i pan dr zawsze podaje kobiecie rękę aby pomóc jej wstać z fotela po badaniu! Prowadzenie ciąży wspaniałe (prowadziłam u niego dwie ciąże), na wizyty najlepiej przychodzić z ojcem dziecka - doktor sam go zaprosi do gabinetu aby posłuchał bicia serduszka! Wytłumaczy tatusiowi co wolno a czego nie... Jeśli potrzebny jest jakiś zabieg albo dodatkowe badanie zaprasza na swój oddział do szpitala - nie wyciąga pieniędzy od ludzi. Poza tym cena wizyty - 70 zl (a do niedawna 60) też świadczy że nie pieniądze są dla niego najważniejsze.
Mogłabym tak jeszcze pisać i pisać o Nim. To naprawde wspaniały człowiek i lekarz. Najlepszy dowód że teraz, mimo wyprowadzki trzecią ciążę również będę prowadziła u Niego mimo że w jedną stronę mam 40 km... Serdecznie polecam wszystkim paniom - nie słyszałam jeszcze negatywnej opinii o doktorze a znam naprawdę bardzo wiele jego pacjentek.

najlepszy lekarz! po prostu nie da sie tego opisac, wszystko bylo na najwyzszym standardzie, moge polecic pana doktora kazdemu z czystym sumieniem :)

najlepszy lekarz!

To wyjątkowo dobry człowiek i nawspanialszy lekarz jakiego znam. Ciepły i życzliwy. Kompetenty !!! Po prostu wyjatkowy. Interesuje się nie tylko stanem zdrowia pacjentki, ale również jej życiem . Pomógł mi w problemach nie tylko zdrowotnych wiele razy. Jest jak ojciec. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.

To wyjątkowo dobry człowiek i nawspanialszy lekarz jakiego znam.

Pan doktor specjalista w swoim fachu. Spotkałam go kilka lat temu. Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz.

Z czystym sumieniem polecam ,lekarz kompetentny jestem mu bardzo wdzięczna mam dług u niego do końca ,ponieważ uratował mi i mojemu jeszcze nienarodzonemu dziecku życie .Jest to lekarz z powołania w 100%polecam go innym pacjentkom

Wspaniały człowiek i lekarz doskonały. Prowadził moje dwie ciąże - w każdej czułam się przy nim bezpiecznie i dobrze. Pacjentki traktuje po ojcowsku - dla każdej ma dużo serca, czasu i cierpliwości. Gorąco polecam!

Bardzo polecam, jest ciepłym pełnym optymizmu lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Zna się na tym co robi i dobrze to wykorzystuje. Super lekarz wielki szacun...

podpisuje sie pod tym, co napisały moje poprzedniczki. dodam tylko, że wcześniej leczyłam sie u innych lekarzy, którzy wyleczyc mnie nie mogli. do doktora trafiłam półtora roku temu, a obecnie czekam na swoje pierwsze Dziecko. cytologia - 30 zł

Najlepszy lekarz i wspaniały człowiek. Kiedy byłam w ciazy chodziłam do doktora na kontrole. Dzięki Niemu urodziłam bezstresowo dwóch wspaniałych synów i jestem mu za to bardzo wdzięczna.

Podpisuje sie obiema rekoma pod tym co napisała moja przedmówczyni. Dodam tylko ze dzieki dr. Fidzinskiemu donosiłam ciążę która była zagrozona.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana