dr n. med. Władysław Gaweł

Bardzo dobry lekarz. Prowadzę ciąże u Pana doktora i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to lekarz z powołania. Z przemiłym, ciepłym podejściem do pacjenta. Zawsze rzeczowo i konkretnie wszystko wyjaśnia. Polecam w 100% !!

Do lek.W.Gaweł chodziłam do momentu jak trafiłam do szpitala.W gabinecie prywatnym miły,uprzejmy,kulturalny,taktowny-super lekarz! W szpitalu nie byłam już jego pacjentką a bezosobowym przpadkiem medycznym. Brak zainteresowania ze strony lekarza,brak jakiejkolwiek empatii. Wsparcia udzielił mi personel oddziału oraz lekarz pracujący w tymże oddziale-bez tylu specjalizacji i tytułu dr,ale za to lekarz-człowiek.W moim odczuciu dr Gaweł to bardziej biznesmen niż lekarz. NIE POLECAM!

a bezosobowym przpadkiem medycznym. Brak zainteresowania ze strony lekarza,brak
to bardziej biznesmen niż lekarz. NIE POLECAM!

Pan Doktor "prowadził" moją ciąże. Dlaczego "prowadził"? Podstawowe badania takie jak morfologia i badanie moczu, które są w ciąży bardzo ważne miałam robione tylko 3 razy (w 10 tygodniu, 5 miesiącu i koniec 7 miesiąca). Zawsze od pana doktora słyszałam, że jest bez zastrzeżeń, a jakichkolwiek pytań bałam się po prostu zadawać, bo pan doktor sprawiał wrażenie, że jak ja w ogóle moge o takie oczywiste rzeczy pytać?! Kontakt - MASAKRA !! Telefonu ode mnie nie odebrał nigdy, na odpowiedz smsa czekałam po 2 dni. W 4 miesiącu dostałam wysokiego ciśnienia (170/90), w końcu jak odpisał to dowiedziałam się, że mam je sprawdzać po 3-4 razy dziennie a jak nie przejdzie to przepisze tabletki. Pewnego razu mieli awarie systemu i nie mogłam dostać terminu wizyty na kontroli, kazano mi zadzwonić za tydzień. Ok - gdy zadzwoniłam dostałam termin na za 2 miesiące !! Po prostu straszne ! Jaki był finał naszej współpracy? Urodziłam w 34 tygodniu ciąży, z powodu bezobjawowego zapalenia pęcherza moczowego i skracającej się szyjki macicy. W szpitalu pan doktor nawet nie przyszedł zapytać czy wszystko jest ok i najważniejsze czy z dzieckiem jest wszystko w porządku. Jak wszedł do sali w której leżałam usłyszała "aaaa to nie tutaj..." Próbowałam się jeszcze skontaktować z panem doktorem, czy moge przyjść po zaswiadczenie na becikowe, ale to juz nawet na smsa nie raczył odpisać. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM usług pana doktora. Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć co znaczy urodzić 1,5 miesiąca za wcześnie, ale to już przecież nie problem pana doktora.

Witam,dobre podejście,miły uśmiechnięty,przy badaniu wszystko tłumaczy, nie spieszy się,na każde pytania odpowie i dobrze doradzi.Fakt przez całą ciaże spóżnił się tylko raz 20 min ale to dlatego,że pracuję w innej placowce. Nie mam zastrzeżeń co do p.Gawła...POLECAM

Jest wspaniałym , wyrozumiałym lekarzem , ja chodzę do Niego już 15 lat i wiem ,że zawsze pomógł mi szybko i skutecznie .Córka też chodzi i chwali sobie , polecam Tego miłego lekarza ,pozdrawiam.

Jest ok:) ale tylko gdy pójdzie się prywatnie.. Wizyty nie należą do najtańszych ale sprzęt jest w porządku!!

Witam, Mam pytanie. Jak Pan doktor traktuje pacjentki w poradni przy Klinice na NFZ??? Mam wyznaczoną wizytę w przyszłym miesiącu i właśnie się dowiedziałam, że u tego Pana Doktora??? Czy któraś z Pań leczyła się u niego "państwowo"???

Czy któraś z Pań leczyła się u niego "państwowo"???

niestety nie polecam... jak komus wyzej, tez odradzano mi Pana Doktora, jednak przeczytalam duzo opinii i byl to jedyny ginekolog-endokrynolog blisko mnie. Okazalo sie, ze mimo wysokiego TSH stwierdzil problem z jajnikami po 1 usg ( po miesiaczce), a tarczyca jest podwyzszona, ale tym sie bedziemy martwic jak bede chciala zajsc w ciaze... inny endokrynolog od razu stwierdzil niedoczynnosc, ktora wymaga leczenia... wiec leczylam sie hormonami nie na to co powinnam, jest mi bardzo przykro z powodu straty czasu i niestety duzej kasy....

Chodzę do Dr Gawła od 5 lat. Zawsze uprzejmy, uśmiechnięty, z poczuciem humoru. Jeśli chodzi o stronę medyczną - bez zarzutu, zawsze trafnie diagnozował w moim przypadku. Nowa Poliklinika to miejsce bardzo przyjemne. Takiego lekarza mogę polecić każdej pani. Wg mnie zasłużył na tytuł doktora nauk med. zwłaszcza, że cały czas doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę.

Świetny lekarz, czuje wreszcie że kogoś interesuje moje zdrowie

Świetny lekarz, czuje wreszcie że kogoś interesuje moje zdrowie