lekarz Władysław Paprotny

Byliśmy u niego pierwszy i ostatni raz...lekarz nas przyjął jakby za kare , wizyta trwała z 5min do tego lekarz raz go posłuchał i stwierdził kolki , nie zważył dziecka ani nic więcej nie zrobił a to była nasza pierwsza wizyta z 3 tygodniowym dzieckiem. Nie polecam!

moja pierwsza wizyta u tego Pana była za razem ostatnią, ponieważ przyjął mnie tak, jak gdyby miał pretensje o to, ze w ogóle ośmieliłam się do niego zwrócić. Naprawdę nie było mi milo, kiedy zwrócił sie do mnie słowami: "otwórz dziób". Jestem człowiekiem, nie sztuką drobiu hodowlanego.

rozumiem, że leczenie antybiotykami to ostatecznośc, ale przepisyfanie za każdym razem nurofenu to chyba przesada. przez niego moje dziecko nabawiło się zapalenia oskrzeli, bo jak zwykle przepisał 3 razy dziennie nurofen. o świętach spędzonych na pogotowiu nie wspomnę.

Mim zdaniem jest dobrym specjalista,plecam go innym.

Mim zdaniem jest dobrym specjalista,plecam go innym.

Uważam, że to bardzo dobry lekarz i polecam go.

Uważam, że to bardzo dobry lekarz i polecam go.

Leczymy się u Niego od kilkunastu lat. Zdecydowanie polecam!

Leczymy się u Niego od kilkunastu lat. Zdecydowanie polecam!