U doktora bylam usuwac ząb poza łukiem, wszystko poszło gładko i bezboleśnie. Lekarz z powołania, bardzo sympatyczny i profesjonalny. Tak samo asystentka, przesympatyczna kobieta. Cena też przystępna, z następnym zębem na pewno wrócę do dr Stefańskiego, takich lekarzy nam trzeba, niech zyje 100 lat! :)

Nie polecam tego lekarza. Nie slucha pacieta tylko wlasnej dumy lekarskiej. Nie obchodzi go dobro I pomoc byle odchaczyc przynajmniej na wizycie nfz. Bylam z problemem stawu mimo ze nosze szyne relaksacyjna mam bol stawu ZSSZ . Dr nie potrafil mnie zdiagnozowac I znalezc przyczyny. Mimo badan I zdj nie potrafil wydac diagnozy, pomoc czy przekazac kopetentnemu lekarzowi. Odeslal mnie do kliniki gdzie zakladaja takie szyny jak juz mam ktore nie pomagaja. Na szczescie znalazl sie kompetentny chirurg ktory stwierdzil zwichniecie z przemieszczenie zuchwy ktore bylo stare nie leczone I trzeba poddac operacji bo konsekwencje nie leczenia sa powazne . Omijac z daleka ! Powinien przejsc na emeryture jesli mu sie juz nie chce niesc pomocy. Dalabym zero ale sie nie da niestety

Najlepszy lekarz jakiego znam.pełen profesjonalizm-najpierw pacjent potem on bardzo miła obsługa fachowość.byłam na zabiegu z moja 12 letnią córką.Wielki Szacunek dla Doktora.

nie wiem którzy znajomi pisali recenzje Pana Doktora, ale gratuluję. NIE POLECAM na maxa - doktor nie bierze pod uwagę w ogóle bólu pacjenta, traktuje go jak psa siedzącego na fotelu, nie ma krzty ludzkiego podejścia. Dodatkowo zła diagnoza i bardzo źle wykonane cięcia !!! Byłam po nim u 3 chirurgów i nadziwić się nie mogli co to i kto to zrobił...

Bardzo przyjemny lekarz, naprawdę z powołania, mój problem dotyczył samej jamy ustnej, Pan doktor poważnie podszedł do sprawy i fachowo sie zajął moim przypadkiem. Polecam

Polecam

wspaniały lekarz, wspaniały człowiek; jedyny stomatolog, do którego uwielbiam chodzić, którego się nie boję i któremu ufam w 100%. Polecam serdecznie

fachowiec w 100% , usunął mi 8ke bezboleśnie w trakcie zabiegu i po zabiegu żadnego bulu , profesjonalista w swoim zawodzie

Wszystko super, bezboleśnie i miło. Ząb wyrwany fachowo, na kolejne dwie ósemki bez wątpienia wrócę do Pana doktora

Lekarz z powołania. Usuwał mi siódemkę. która tkwiła głęboko. Zabieg trwał 40 minut ale nic nie bolało. Po zabiegu odpowiednie leki i możliwość kontaktu gdyby coś się działo. Polecam:)

Osobiście NIE polecam dr Stefańskiego. Niestety, ale pacjentów na NFZ nie traktuje tak dobrze jak tych, którzy za wizyty płacą. Niejednokrotnie byłam odsyłana do domu, mimo że czekałam na zabieg 2 miesiące i dojeżdżałam na niego z daleka. Powody były różne, ale "brak kondycji bo ma jeszcze innych pacjentów" przebiło wszystko.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Racibórz"?

Racibórz

lek. dent.