dr Władysław Szawczukiewicz

Bardzo dobry ortopeda. Po operacji biodra wróciła do mnie radość życia. Minęło już dwa lata od operacji, a ja czuję się świetnie. Ogromne dzięki.

Już dawno stwierdziłam to samo co mój poprzednik,lekarz gburowaty bez szacunku dla pacjenta, a jak wyrzucili pana dr ze Szpitala Kolejowego to tylko kasa się liczy. Szczerze nie polecam.

Szczerze nie polecam.

Równiez jestem lekarzem i jestem w szoku po wizycie u tego pana kompletnie nieporozumienie najdelikatniej ujmujac.Brak szacunku grubianstwo ironizowanie kpiny .Wizyta trwala moze 10 minut zero wutlumaczenia leczenia a skonczyla sie podaniem ulotki na prywatna operacje za prawie 20tys,Jestem lekarzem z ponad 20 letnia praktyka tez szpitalna a trudno by mi bylo powiedziec ze sie spotkalam z takim lekarzem.Po takiej wizycie nie zdecydoalabym sie oddac w jego rece nawet gdyby dobrze operowal bo to nie wszystko.Mimo wszystko wspolczuje jemu bo wraca do niego bardzo negatywna energia

Bardzo dobry specjalista. Polecam każdemu takiego lekarza. Bezinteresowny prawdziwy lekarz.

polecam ...dobry lekarz i człowiek...godny zaufania

polecam ...dobry lekarz i człowiek...godny zaufania

Pan doktór zdiagnozował mój problem z szyją i uwolnił mnie od potwornego bólu w czasie 15-to minutowej wizyty. Potem dowiedziałam się, że też wyprowadził moją szwagierkę ze złamania nogi. Jestem naprawdę wdzięczna i gorąco polecam pana doktora wszystkim cierpiącym na ostry ból stawów lub mięśni.

SWIETNY CZŁOWIK ,PRAWDZIWY RZEMIEŚLNIK W SWOIM ZAWODZIE.

SWIETNY CZŁOWIK ,PRAWDZIWY RZEMIEŚLNIK W SWOIM ZAWODZIE.

publiczna i prywatna. Świetny lekarz. Zna się na rzeczy. Operował mnie i jestem zadowolona z rezultatu.

Świetny diagnosta i świetny operator. Dzięki niemu przeżywam drugą młodość; wreszcie chodzę bez bólu.Tłumy w poczekalni potwierdzają tylko moją o nim opinię

Jest bardzo dobrym lekarzem , wspanialym czlowiekiem pomaga ludziom ktorzy potrzebuja jego pomocy