lek. dent. Władysław Wójcik

Polecam dr, Wójcika do wyrywania zębów! Jestem panikarą, ale nie poczułam nic kompletnie nic a wyrwałam dwa naraz! Polecam!

Wyrywałem zęba prawie sam korzeń zero bólu szybko konkretnie a Pan doktor profesjonalista polecam bo warto

Rewelacyjny lekarz. Wyrywał mi korzeń i część zęba. Bardzo się bałam, bo miałam trudne doświadczenia z innym stomatologiem , ale zupełnie niepotrzebnie. Szkoda, że wcześniej nie trafiłam do Pana Doktora.

lekarz do wyrywania zeba nr jeden szybko latwo i praktycznie najmniejszy bol w porównaniu do innych

Udałam się do gabinetu z okropnym bólem zęba, nie zgłaszając wcześniej wizyty... Jak się okazało z bólem zęba przyjmują w pierwszej kolejności, doktor Wójcik od razu się mną zajął (w przeciwieństwie do 10 dentystów z innych gabinetów którzy byli zbyt zajęci...) Bardzo polecam godny zaufania i przemiły doktor Wszystkie zęby będę leczyć u niego :)

Bardzo polecam godny zaufania i przemiły doktor

Wszystkie zęby będę leczyć u niego :)

Ostatnio mój narzeczony poszedl z wielkim bolem zeba do doktora Wojcika. Dostal zastrzyk i antybiotyk po powrocie do domu jego usta zostaly obsypane pecherzami ropnymi ktore strasznie bolaly a o jedzeniu nie bylo mowy. Pozbywal sie tego prawie dwa tygodnie. Kilka dni potem zgadalam sie z kolezanka i okazalo sie ze po wizycie u tego lekarza miala tak samo i jeszcze inne osoby rowniez. Nie polecam. Mozliwe ze ma nie zdezynfekowane narzedzia.

Przychodnia beznadziejna, czeka się bardzo długo w kolejkach , jak dla mnie brak zainteresowania pacjentem. Zwolniłem się z pracy na umówioną wizytę po czym okazało się,że Pani dr nie ma......nikt mnie nie poinformował. Dano mi kolejny termin obiecano,że o godz 15 z pewnością mnie przyjmą itp itd... Przychodzę mówię jaka jest sytuacja czekam czekam jest 15.20 wchodzę po czym Pani mi mówi,że jeszcze dwie osoby przede mną.....jak dla mnie to skandal jakbym chciał czekać całymi dniami to nie chodził bym prywatnie tylko na kasę chorych....... ogólnie nie polecam, w końcu za coś się płaci!

Najlepszy dentysta w powiecie, cała nasza rodzina leczy ząbki u doktora Wójcika, a ciężko było przekonać niektórych członków rodziny do wizyty w przychodni:) polecam

Usuwałem u Pana Wójcika kilka zębów w krótkim odstępie czasu,choć zwlekałem z tym, to już po pierwszej wizycie w Andrychowie wiedziałem,że długo nie zmienię dentysty. Widać, że lata doświadczenia robią swoje, wspaniały dentysta, polecam wszystkim. Rwanie zęba nie więcej, niż 20sekund i nie czuć poprostu nic..

Jakiś czas temu usuwałam zeby pod narkoza u tego dentysty. Polecam wszystkim super sprawa ta narkoza dla kogos kto sie boi tak jak ja.