lekarz Władysława Misiarz

Pediatra

Odradzam tą lekarkę. B.nieuprzejma wręcz złośliwa gdy zadzwoniłem w niedzielę żeby zapytać czy przyjmie moją pociechę zostałem zrugany i zbluzgany że jak mogę dzwonić w niedzielę skoro to dzień odpoczynku i że od tego są przychodnie, o dziwo we wcześniejszym okresie lekarka przyjmowała zawsze w weekendy włącznie z niedzielą. Nie rozumiem takiego podejścia do pacjenta. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Lekarz godny polecenia!! Lekarz z powołania a nie z konieczności!!! Bardzo polecam! Pani doktor nigdy nie odmówiła, zawsze w miłej atmosferze przyjmowała,nigdy nie narzekała,a widać nie raz było po niej zmęczenie, zawsze celnie stawiała diagnozy! JAK LEKARZ PEDIATRA TO TYLKO TEN!!

Lekarz godny polecenia!!
Lekarz z powołania a nie z konieczności!!!
JAK LEKARZ PEDIATRA TO TYLKO TEN!!

pani doktor wiele razy pomogla moim dzieciom jest miła uprzejma i zawsze uśmiechnięta chociaż czasami bardzo zmęczona dobrze jest mieć takiego lekarza w swoim mieście

Bardzo dobry pediatra. Polecam z czystym sumieniem. Miła dla dzieci i ich rodziców, udziela szczegółowych informacji, dla każdego ma czas.

Wspaniały pediatra , na każdy telefon zawsze uśmiech na twarzy podejście do dziecka rewelacja .A ja mam duże problemy z moją Emi a pani doktor zawsze pomogła i nigdy pomocy nie odmówiła .Polecam z czystym sumieniem.

Podczas nocnego dyżuru na wezwanie matki do chorego dziecka z objawami duszności nie chciało jej się przejść z dyżurki do sali chorych poprzestając tylko na rozmowie telefonicznej.Swoimi komentarzami daje do zrozumienia,że nie toleruje leczenia u innych lekarzy. Ponadto bez szczegółowych badań stawia odważne i daleko idące diagnozy, które są niejednokrotnie dla rodziców poważnym zmartwieniem a jak się później okazuje "poważna choroba" wykryta przez panią doktor okazuję się zazwyczaj błahostką. Nie umiejąc zastosować właściwego leczenia, które przyniosło by pożądany efekt "proponuje" kolejną wizytę w szpitalu.Stwarza pozory miłej, uprzejmej ale tylko wtedy ...

Podczas nocnego dyżuru na wezwanie matki do chorego dziecka z objawami
właściwego leczenia, które przyniosło by pożądany efekt "proponuje" kolejną wizytę w szpitalu.Stwarza pozory miłej, uprzejmej ale tylko wtedy gdy ma "humor".Ogólnie nie polecam, mam przykre doświadczenia
z leczenia dziecka na oddziele Pani doktor i nie chciałabym nigdy aby moje dziecko trafiło pod jej opiekę.

Od dawna jeżdżę do pani doktor to kompetentny lekarz polecam .

Od dawna jeżdżę do pani doktor to kompetentny lekarz polecam .

wspaniały człowiek i wspaniały pediatra .BARDZO POLECAM

wspaniały człowiek i wspaniały pediatra .BARDZO POLECAM

najlepszy lekarz polecam miły dla dzieci

najlepszy lekarz polecam miły dla dzieci

Lekarz z powołania, który ma podejście do dzieci, zawsze służy pomocą i dobra radą. Polecam z czystym sumieniem każdemu.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wadowice"?

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
34-106 Wadowice

os. Jesionowe 2
34-100 Wadowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
Emilii i Karola Wojtyłów 16

Prywatny Gabinet Lekarski