prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Baranowski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

NAJLEPSZY LEKARZ .....................................................................................POLECAM KAŻDEJ

DOSKONAŁY CZŁOWIEK i tyle. Dziekuję właśnie za to,że na świecie sa miliony ludzi ale nie kazdy z nich jest CZŁOWIEKIEM. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.

DOSKONAŁY CZŁOWIEK i tyle.
Dziekuję właśnie za to,że na świecie sa miliony ludzi
ale nie kazdy z nich jest CZŁOWIEKIEM.
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.

Niestety pan profesor podchodzi do pacjenta zbyt rutynowo, jeszcze przed zbadaniem wypisał mi receptę co mnie całkowicie zdumiało. Koszt wizyty 350 zł nie jest adekwatny do przeprowadzonego wywiadu i badania ale również do standardu gabinetu jak i zachowania higieny, intymności w takim miejscu.Całkowicie odradzam wizytę w gabinecie na Siennej,lepiej poszukać innego ginekologa. Strata czasu i dużych pieniędzy.

Mam mieszane uczucia. Wizyta trwała 15 minut, zgłosiłam się ze wszystkimi badaniami, więc w sumie tylko potwierdzić diagnozę. Nie był miły, w ogóle odniosłam wrażenie, że to człowiek, któremu w dzieciństwie dokuczali i teraz ma manię wyższości. Oczywiście zdiagnozował ok, w sumie oceniam na 3. Polecam na pewno osobom do diagnozowania problemów, ale już do leczenia i szczerej rozmowy nie.

Świetny lekarz. 5 lat zmagałam się z innymi lekarzami i nikt nie mógł mi postawić prawidłowej diagnozy. Prof. Baranowski jako jedyny nie podszedł do mnie krytycznie. Inni lekarze wmawiali mi że symuluję bo nic nie wychodzi w wynikach. Okazał się, że należy przeprowadzić laparoskopię diagnostyczną ponieważ na usg ginekologicznym problemu mojego nie było widać. Pozostali lekarze wmawiali mi, że mam wzdęcia, a okazało się że mam żylaki poza macicą. Polecam Profesora w 100%. Kompetentny, uprzejmy i znający się świetnie na swojej pracy.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana