prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Baranowski

Niestety prof. Baranowski zmienił komfort mojego życia na gorsze. Popełnił błąd podczas operacji: zajmując się macicą, uszkodził inny narząd. Po latach nadal mam traumę. Ledwo zostałam uratowana. Musiałam przejść kolejną operację. Ze strony Doktora Baranowskiego zero empatii tylko podkreślanie swojej wyższości.

DOSKONAŁY CZŁOWIEK i tyle. Dziekuję właśnie za to,że na świecie sa miliony ludzi ale nie kazdy z nich jest CZŁOWIEKIEM. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.

DOSKONAŁY CZŁOWIEK i tyle.
Dziekuję właśnie za to,że na świecie sa miliony ludzi
ale nie kazdy z nich jest CZŁOWIEKIEM.
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.

Niestety pan profesor podchodzi do pacjenta zbyt rutynowo, jeszcze przed zbadaniem wypisał mi receptę co mnie całkowicie zdumiało. Koszt wizyty 350 zł nie jest adekwatny do przeprowadzonego wywiadu i badania ale również do standardu gabinetu jak i zachowania higieny, intymności w takim miejscu.Całkowicie odradzam wizytę w gabinecie na Siennej,lepiej poszukać innego ginekologa. Strata czasu i dużych pieniędzy.

Mam mieszane uczucia. Wizyta trwała 15 minut, zgłosiłam się ze wszystkimi badaniami, więc w sumie tylko potwierdzić diagnozę. Nie był miły, w ogóle odniosłam wrażenie, że to człowiek, któremu w dzieciństwie dokuczali i teraz ma manię wyższości. Oczywiście zdiagnozował ok, w sumie oceniam na 3. Polecam na pewno osobom do diagnozowania problemów, ale już do leczenia i szczerej rozmowy nie.

Świetny lekarz. 5 lat zmagałam się z innymi lekarzami i nikt nie mógł mi postawić prawidłowej diagnozy. Prof. Baranowski jako jedyny nie podszedł do mnie krytycznie. Inni lekarze wmawiali mi że symuluję bo nic nie wychodzi w wynikach. Okazał się, że należy przeprowadzić laparoskopię diagnostyczną ponieważ na usg ginekologicznym problemu mojego nie było widać. Pozostali lekarze wmawiali mi, że mam wzdęcia, a okazało się że mam żylaki poza macicą. Polecam Profesora w 100%. Kompetentny, uprzejmy i znający się świetnie na swojej pracy.

mam nieprzyjemne doświadczenia,nie polecam

mam nieprzyjemne doświadczenia,nie polecam

Polecam Profesora Baranowskiego.Ponieważ dwukrotnie byłam przez niego operowana, bardzo wysoko oceniam jego umiejętności jako chirurga oraz imponującą wiedzę. Uwielbiam, podziwiam i szanuję ludzi, którzy z pasją i perfekcyjnie wykonują swoją pracę. Taki właśnie jest Pan Profesor.Wiadomo,że wizyta u lekarza ginekologa może być stresująca ale nie u Niego:jest delikatny i taktowny. Życzę mu dużo sił,żeby mógł pomagać innym kobietom tak jak pomógł mnie. Ufam mu bezgranicznie i w związku z tym jest "moim" ginekologiem.

Wspaniały lekarz, nie ma takiego drugiego. Dzięki profesorowi miałam zabieg histeroskopii(prosty i szybki, tego samego dnia byłam w domu) i usunięto mi mięśniaka. Wcześniej miałam strasznie obfite miesiączki ze skrzepami, również nie mogłam donosić ciąży. Miałam stale plamienia, było to przykre i bolesne. Polecam wszystkim paniom prof. Baranowskiego!

Według mnie bardzo dobry specjalista. Do pacjentek podchodzi indywidualnie. Konkretny, nie znam lepszego..

jedyny lekarz ktory kazal mi porobic wszystkie badania i wedlug badan daje leki dalszego leczenia u nas w chelmie nikt tak nie zaja sie mna jak doktor baranowski polecam i to bardzo