dr n. med. Włodzimierz Bednorz

Endokrynolog

1,7
1,3

podczas pierwszej wizyty przepisał mi tabletki i jak się później okazało za dłudo kazał mi je brać i wyniki pokazały że z nadczynności przeszłam na niedoczynność,ale doktor powiedział że nadal mam nadczynność tarczycy,a wynik jest zfalszowany przez tabletki.Po następnej wizycie miałam robione próby scyntografi tarczycy z użyciem technetu i wynik wykazał wyższy wychwyt w płacie lewym.Niestety na tym się skończyło nawet nie przepisał żadnych leków pomomo że moje TSH było 0.005mIU/L.Więc nie polecam

Po wizycie pozostał i ogromny niesmak. Niczego się nie dowiedziałam.

Po wizycie pozostał i ogromny niesmak. Niczego się nie dowiedziałam.

Totalny brak kompetencji. Nie potrafi postawić diagnozy i nie słucha pacjenta. Nie wykrył cukrzycy.