dr n. med. Włodzimierz Bednorz

Endokrynolog

1,5
1,3

Jestem już starszą osobą na emeryturze. Na niedoczynność tarczycy leczę się od lat. Co jakiś czas robię badania. Ostatnie USG wykazało pewne nieprawidłowości. Doktor je zbagatelizował. Na pytanie, czy wciąż mam przyjmować leki, odpowiedział ' jak pani chce, to może pani brać '. Krótką i nieprzyjemną wizytę podsumował stwierdzeniem, żebym zaczęła się leczyć na coś innego. Całkowity nieprofesjonalizm. Zero empatii i podejścia do pacjenta. Nie interesują go wyniki badań, a jedynie zarobione w przychodni pieniądze. Nie polecam wizyt u niego. Zmarnowany czas, nerwy i grube pieniądze. Mam nadzieję, że Przychodnia ...

Całkowity nieprofesjonalizm. Zero empatii i podejścia do pacjenta.
Nie interesują go wyniki badań, a jedynie zarobione w przychodni pieniądze.
Nie polecam wizyt u niego. Zmarnowany czas, nerwy i grube pieniądze.
Mam nadzieję, że Przychodnia rozwiąże ten kontrakt, żeby zachować dobre imię.

podczas pierwszej wizyty przepisał mi tabletki i jak się później okazało za dłudo kazał mi je brać i wyniki pokazały że z nadczynności przeszłam na niedoczynność,ale doktor powiedział że nadal mam nadczynność tarczycy,a wynik jest zfalszowany przez tabletki.Po następnej wizycie miałam robione próby scyntografi tarczycy z użyciem technetu i wynik wykazał wyższy wychwyt w płacie lewym.Niestety na tym się skończyło nawet nie przepisał żadnych leków pomomo że moje TSH było 0.005mIU/L.Więc nie polecam

Totalny brak kompetencji. Nie potrafi postawić diagnozy i nie słucha pacjenta. Nie wykrył cukrzycy.

Po wizycie pozostał i ogromny niesmak. Niczego się nie dowiedziałam.

Po wizycie pozostał i ogromny niesmak. Niczego się nie dowiedziałam.