dr n. med. Wlodzimierz Blaszkiewicz

Urolog

Bardzo dobry lekarz! Wysokie kompetencje! Panowie ze stulejką, nie ma co się obawiać, idąc do niego jesteście w dobrych rękach. Wszystko mi wytłumaczył. Miałem nietypowe zrosty (nie wiem czy dobrze to nazywam), ale wszystko pousuwał. Po operacji załupek mi się zrobił to żadne z dyżurnych lekarzy nie dał mi takich rad jak on później. Jedyne minusy to fakt, że jak by mnie nie było stać to by nic pewnie z tego nie było... Ceni on swoje życie prywatne (za co go nie winię) i jest tylko dostępny dla pacjenta w ...

Bardzo dobry lekarz! Wysokie kompetencje!
Jedyne minusy to fakt, że jak by mnie nie było stać to by nic pewnie z tego nie było... Ceni on swoje życie prywatne (za co go nie winię) i jest tylko dostępny dla pacjenta w pewne dni w poszczególnych porach, ale nic dziwnego dobry lekarz i ma naprawdę mnóstwo pacjentów, sam też musi kiedyś wypocząć.
Jednak teraz wszystko jest w porządku, nic nie boli, wszystko sprawne :)

jak najbardziej kompetentny lekarz i super człowiek....miałem z nim styczność...i bardzo się ciesze że mamy w bełchatowie takiego lekarza

Facet leczył mojego ojca na zapalenie prostaty przez rok czsu antybiotykami (tata miał wtedy 55lat). Zrobił biopsię prostaty i nic nie wynikło z biopsji??? Jak Tata miał PSA = 22-24!!!. Po ponad roku czsu ojciec się zdecydował na biopsję w Koperniku w Łodzi..... i wyszedł najbardziej złośliwy rak prostaty!!!! Tego pseudo fachowca powini wywalić z Bełchatowa, żeby nie uśmiercał innych!!! Brał pieniądze za wizytę, a laczenie go nie interesowało! Jutro mam pogrzeb Taty!!! A tego pseudo Pana Doktora wywalić z bełhatowskiego szpitala....JA, czyli syn juz tego dopilnuje!!!!

rozciąga wizyty,dozując małe dawki leku

rozciąga wizyty,dozując małe dawki leku

Brak organizacji przy przyjmowaniu pacjentów ( klientów ), 10 osób to 10 osób , 20 to 20 , 30 to 30 .Powinny być zapisy na godzinę. Brak profesjonalizmu w tym temacie .

Nie polecam tego lekarza. Będąc na wizycie w przychodni przyszpitalnej z mojej choroby interesowało go tylko to abym przyszedł na prywatną wizytę. W wyniki nawet nie zerknął.

Doktor z prawdziwego zdarzenia.Doskonały fachowiec

Doktor z prawdziwego zdarzenia.Doskonały fachowiec

Uprzejmy, przeprowadził szczegółową analizę i trafnie zdiagnozował problem. Polecam!