lekarz Włodzimierz Brzęczek

3,3
3,4
3,4
3,1

Jestem pełen zaufania do kompetencji pana Doktora,który przeprowadził operację endoprotezy biodra w dn.19-10-2017r.tak przed jak i po operacji p.Doktor poświęcił odpowiednią ilość czasu na wytłumaczenie celu operacji,możliwości powikłań,rehabilitacji,życia po endo i jakie są obostrzenia w pierwszym okresie po operacji.tak więc z czystym sumieniem polecam p.Doktora jako wysokiej klasy specjalistę,dobrego i łagodnego człowieka.jest ok.dzięki jego fachowości i ocenie sytuacji pomógł mi wyjść po operacji z problemami morfologi przez co jestem niezwykle wdzięczny.Dzięki uprzejmości, uśmiechowi i fajnej pozie zadumy przy podejmowaniu decyzji dziękuję Doktorowi za wszystko.Nie patrzy na pacjenta tylko ze strony operacji,ale bierze pod uwagę całościowy stan zdrowia pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie oraz umiejętności w przeprowadzaniu operacji , jest spokojny ,opanowany i bardzo życzliwy ,dokładnie wie co zrobić w danej sytuacji. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć pacjentowi co należałoby zrobić , co ułatwia podjęcie decyzji. Bardzo dziękuję panie doktorze za zszycie ścięgna achillesa oraz przeszczep komórek macierzystych. Dziękuję z całego serca i cieszę się że są tacy lekarze jak pan, którzy idą z postępem medycyny .

Wszystkie 6 elementów wizyty na temat lekarza oceniam nie na 5 ale na 6, co do innych lekarzy także nie mam zastrzeżeń. Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, spokojny, odpowie na każde pytanie wyczerpująco. Pan doktor zawsze ma dużo pacjentów, co też świadczy o "człowieku". Pozdrawiam.

Nie uważam aby Dr. Brzeczek nie potrafił rozpoznać zwichniecia stawu biodrowego ponieważ w moim przypadku od razu rozpoznał a także przeprowadził bardzo trudna operacje panewki biodra za co jestem mu bardzo wdzięczna. Narazie dochodzę do siebie ale mam nadzieję że po rehabilitacji wszystko się ułoży.

Lekarz pełen empatii , godny zaufania i polecenia . Doskonałe poczucie humoru i zawsze zleca potrzebne badania

Lekarz pełen empatii , godny zaufania i polecenia .
Doskonałe poczucie humoru i zawsze zleca potrzebne badania

Jako lekarz nie zna się na niczym .Jako ortopeda i specjalista od bioder nie ma o tym pojęcia ,tylko pieniądze się liczą .

jest BEZNADZIEJNYM lekarzem, widac po innych komentarzach, ze jak na poczatku lat 90-tych, tak samo ponad 10 lat pozniej, nie potrafi zdiagnozowac zwichniecia stawu biodrowego u dziecka!!! USG, RT, testy stoja do dyspozycji. A w takim przypadku tylko CZAS sie liczy i im szybciej zacznie sie konwencjonalne metody leczenia, tym lepiej! I co teraz? teraz, po 7 operacjach, to ja mam biodra takie, ze nawet moja <babcia przed 80-siatka ma lepsze. Powinni Ci zabrac prawo do wykonywania zawodu lekarza, Brzeczek! Mam do CIEBIE ZERO SZACUNKU.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Gbur i cham. nie potrafi odpowiedzieć na ani jedno pytanie. Wykonuje swoją pracę za karę. Popieram wczesniejsze opinie, że jest niedouczony. Nie rozumiem jak moze zajmować stanowisko ordynatora. Postawił fatalną diagnozę. Po skonsultowaniu się z innym KOMPETENTNYM lekarzem wyśmiał opinie dr Brzęczka. Błąd który popełnił był karygodny. Wysłał mnie na operacje, która nie była w ogole potrzebna. Nie było co operować. Totalnie nie polecam.

DR UGOŚCIŁ MNIE W SWOIM GABINECIE POŚWIĘCAJĄC MI ŁASKAWĄ CHWILKE DOTKNĄŁ MOICH KOLAN A NIE ZBADAŁ!! STWIERDZIŁ ŻE MUSZĘ MIEĆ REHABILITACJĘ A NIE OPERACJE. NIE CHCIAŁ MI OBEJRZEĆ BIODRA TWIERDZIŁ, ŻE MAM TAM TEN SAM PROBLEM I WYGONIŁ MNIE Z GABINETU BO ŚPIESZYŁ SIĘ DO DZIECKI, KTÓRE GDZIEŚ WYLATYWAŁY I CHCIAŁ SIĘ POŻEGNAĆ. TAK!! PEŁEN PROFESJONALIZM. DR TRZEBA BYŁO BRAĆ WOLNE!!

Najbardziej niedouczony lekarz na jakiego trafiłam. Jeździłam do niego z córką na usg bioderek. 3 wizyty i na każdej inna diagnoza. A ostatnia wizyta to kompletna porażka! W ręcznym badaniu lek stwierdził że z bioderkami jest wszystko w porządku a gdy zrobił usg zupełnie zmienił zdanie. Po zrobieniu zdjęcia rtg bioderek źle odczytał które to biodro lewe a które prawe. Kazał nosić rozpórkę Koszli zupełnie zdrowemu dziecku. Przestrzegam młodych rodziców (i nie tylko) przed powierzaniem swoich maleństw temu lekarzowi.