lekarz Włodzimierz Cierpka

Psychiatra

2,1

Niechlujny satyr posługujący się metodami z lat 60., arogancki, niekompetentny, pozbawiony umiejętności kontaktowania się z pacjentem.

odradzam wszystkim, yen lekarz zdrowe psychicznie osoby oskarża o zaburzenia, niszczy swoimi opiniami ludziom życie

potraktował mnie bardzo chamsko,napisałam skargę do RPP,bezskutktecznie oczywiście,absolutnie nie polecam

Wspaniały lekarz do którego każdemu polecam iść,ale szkoda,że nie przyjmuje prywatnie.Doktorze proszę żyj 100 lat

nie polecam lekarz nie cieszy się dobrą opinią i pacjenta traktuje przedmiotowo.NIE POLECAM

Jest to lekarz - ojciec. Zdecydowanie polecam wspaniałego lekarza jaki jest Włodzimierz Cierpka, u którego leczę się już od 13 lat. To dzięki niemu żyję.

To dzięki niemu żyję.

nagrywa pacjentów nie zgodnie z prawem na dyktafon, jest opryskliwy i wulgarny wobec personelu i pacjentów bierze tzw. prezenty wystawia opinie psychiatryczne dla sądu nie będąc na liście biegłych sądowych