dr n. med. Włodzimierz Cieśladr n. med. Włodzimierz Cieśla - zdjęcie profilowe

dr n. med. Włodzimierz Cieśla

Endokrynolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Dr n. med. Włodzimierz Cieśla - doświadczony specjalista endokrynolog z 30-letnim doświadczeniem. Adiunkt w Zakładzie Fizjologii Klinicznej i Doświadczalnej Uniwersytetu Medycznego. Biegły sądowy w dziedzinie endokrynologii.

Od 1985 roku pracownik Instytutu Endokrynologii Akademii Medycznej w Łodzi. W latach 1986-1989 odbywał specjalizację w zakresie położnictwa i chorób kobiecych w Instytucie Położnictwa AM. Pracę doktorską w dziedzinie diagnostyki prenatalnej płodu obronił w 1991 roku. w 1996 roku ukończył 2 stopień specjalizacji z ginekologii. W 1999 roku ukończył 2 stopień specjalizacji w dziedzinie endokrynologii. Od 2000 roku należy do New York Academy of Science.

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Wszystko dokładnie mi wyjaśnione. Gorąco polecam!

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą endokrynologiem , przy czym jest człowiekiem. Mało jest takich lekarzy. Zdziwiona byłam jak Pan doktor przeprowadzał ze mną pierwszy wywiad. Wypytał o najdrobniejsze szczegóły. Po mojej minie widział, że jestem zdziwiona tymi pytaniami, więc mi wszystko wytłumaczył. Przejrzał wszystkie wyniki od innych lekarzy. Zrobił USG i zlecił bardzo dużo babań. Jest to lekarz ,który patrzy i leczy cię jako całość , a nie tyko jako wycinek .Trafnie postawiona diagnoza. Nareszcie trafiłam na prawdziwego endokrynologa. Polecam wizytę u Doktora Włodzimierza Cieśli. Pozdrowienia dla doktora.

Polecam wizytę u Doktora Włodzimierza Cieśli.
Pozdrowienia dla doktora.

Dr. Cieśla jest super lekarzem. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad i stawia trafną diagnozę. Moje hormony wróciły do normy.

Prawdziwy lekarz z powołania, który widzi i leczy pacjenta jako całość, a nie tylko fragment jego ciała. Gorąco polecam

jesli każda wizyta u ginekologa jest dla Ciebie ciężkim przeżyciem,jeśli masz problemy o ktorych ciężko Ci mowic a które nie interesowały Twoich lekarzy to umów się na wizytę do pania doktora.Profesjonalny pod każdym względem,ale przede wszystkim lekarz,który jest dla Ciebie partnerem a nie zarozumiałym ignorantem w białym kitlu.

DR Włodzimierz Cieśla, to konkretny rzeczowy lekarz i bardzo dobry diagnosta.Miałam duży problem, zadał właściwe pytanie i skierował mnie na odpowiednie badania, które dały obraz całości.Po badaniu u innego lekarza załamałam się diagnozą pani doktor. Za namową koleżanki poprosiłam dr.W.Cieślę o natychmiastową wizytę i nie sądziłam, że mnie przyjmie. Jestem wzruszona i bardzo wdzięczna panu dr. Włodzimierzowi Cieśli za pomoc.Z wyrazami szacunku dla takich lekarzy miłych, skromnych i kompetentnych. Polecam. Małgorzata