lekarz Włodzimierz De Laval

Świetne podejście, wysoka kultura i całokształt na plus. Badanie przeprowadzone od a do z. Będę polecał znajomym.

Rzadko się spotyka takich lekarzy. Fachowiec najwyższej klasy, który nigdy nie odmówi pomocy. Pomógł mnie, czlonkom mojej rodziny i znajomym. Gorąco polecam wszystkim.

Bardzo polecam tego okulistę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Godny zaufania lekarz. Pierwszy raz trafiłam na takiego lekarza jak z powołania.

Ponad rok temu zatarłam Oko paznokcie.Ból i antybiotyk.I tak do niedawna. Trafiłam do Prof.DeLaval i problem został z okiem rozwiązany. Mam zdrowe Oko. BaRdz serdecznie dziękuję za pomoc.

Moi drodzy, nie mogę napisać nic pozytywnego na temat tego lekarza. W dniu 20.04.2017r. byłam umówiona na wizytę godzina 18.40 w Wejherowie w centrum Nanice Astra Optyk (na wizytę czekałam dwa miesiące). Do wizyty jednak nie doszło. Pan doktor niestety przybył na miejsce dopiero o godzinie 20.00 za co nie raczył nawet przeprosić oczekujących. Po rozpoczęciu przyjmowania był zajęty załatwianiem pacjentów spoza kolejki. Na każdego interesanta wychodziło około 25 minut więc obliczyłam, że przyjmie mnie około godziny 22.30 jeżeli wcześniej nie zmieni decyzji, że na dziś wystarczy. Nie doczekałam się (nie tylko ja) więc stwierdziłam, że nie ma sensu uczestniczyć w tej farsie. Dodam jeszcze, że wizyta była prywatna i miała dotyczyć badania wzroku mojego syna. Nie wiem kto jest odpowiedzialny za tą sytuację czy gabinet Astra czy lekarz. Nie interesuje mnie to. Oczekuje profesjonalizmu i godnego traktowania. Nie polecam ani Optyka ani Lekarza Włodzimierza De laval.

Wspaniały, sympatyczny a co najważniejsze dzięki Panu doktorowi widzę tak jak widziałam przed chorobą. Polecam z całego serca

Polecam dr De Laval! Świetne podejście do pacjenta,nie zbywa jak inni lekarze i potrafi dojść do przyczyny choroby! Świetnie zdiagnozowana toksoplazmoza oczna. Dziękuję !

To jest lekarz z powołania,takich lekarzy jak dr.De laval ze świecą szukać.Właśnie ten wspaniały doktor uratował mi wzrok,gdzie inni tylko potrafili''dobrze''kasować.Jestem pełna szacunku dla tego lekarza.Dziękuje Panie Doktorze.

bardzo dobry specjalista,wykonane operacje oczu zrobił mi bardzo dobrze i bez problemów ubocznych

Dr. De laval zrobił znakomitą robotę z moim okiem po wypadku samochodowym w 2005 roku. Pracował wówczas w wejherowskim szpitalu. Miałem dość poważnie rozcięte okolice brwi, po operacji nie ma prawie śladu. Dla mnie niesamowity specjalista.